سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش طرح کهکشان

فرش کهکشان

یکی از نقشه های شلوغ و مدل های پر طرفدار ، فرش طرح کهکشان است که این طرح در کارخانه های کاشان ، تبریز و مشهد بافته می شود . پیچش زیبا در نقشه این فرش ماشینی ، زیبایی خاصی به وجود آورده است . گل های رنگی در این طرح ، زیبایی فوق العاده ای دارند . این فرش طرح شلوغ با ترنج بسیار زیبا ، به خانه و دکوراسیون طراوت و شادابی می بخشد .  در کارخانه های کاشان ، این طرح در شانه و تراکم های مختلف تولید می شود . کارخانه فرش کاشان ، فرش 700 شانه طرح کهکشان را تولید می کند که با استقبال خوبی از طرفداران روبرو شده است .
فرش 700 شانه کهکشان
فرش مدل کهکشان به صورت 700 شانه تراکم 2550 ارائه می شود . فرش های 700 شانه تراکم 2550 به دلایلی از محصولات پرفروش هستند . این محصولات دارای ضخامتی در حدود 10 میلی متر است که این ضخامت استاندارد ، استفاده از این فرش را در مکان های نشیمن و جاهایی که کمتر از مبل استفاده می کنند مناسب کرده است . این طرح وقتی زیباتر جلوه می کند که بدون پرز و درخشان باشد . محصولاتی که با الیاف آکریلیک بافته می شوند بدون پرزدهی هستند و دارای مقاومتی بالا در برابر پاخور شدن ، شست وشو و آلودگی هستند . پس می توان گفت طرح کهکشان که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود دارای زیبایی و مقاومت بالایی است .
کارخانه فرش کاشان این مدل را در رنگبندی های سرمه ای ، آبی ، کرم و گردویی ارائه می دهد . این فرش 8 رنگ ، در ابعاد و سایزهای مختلف ارائه می شود . فرش بزرگ پارچه کهکشان برای پذیرایی های بزرگ و تالارهای پذیرایی مناسب است .
خرید فرش طرح کهکشان
درست است که زیبایی نقش و نگاره یکی از آیتم های مهم برای خریداران است ولی در کنار زیبایی و کیفیت بالا ، قیمت فرش نیز برای خریداران اهمیت دارد و خریداران قبل از خرید سعی می کنند که محصول باکیفیت و زیبا را با قیمت مناسب خریداری کنند . هر ارزان خریدنی خوب نیست . چه بسا کارخانه هایی هستند که محصولات بی کیفیت را به فروش می رسانند . طرح های زیبا و شلوغ از جمله طرح کهکشان ، اگر با الیاف بی کیفیت بافته شوند زیبایی چندانی ندارند .
کارخانه فرش کاشان ، تمامی مدل ها و طرح ها را در شانه و تراکم های مختلف به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند . این کارخانه توانسته است زیباترین مدل های فرش را با کیفیت عالی به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، با قیمت مناسب به فروش برساند .
از آنجایی که فرش کهکشان در شهرهای کاشان ، تبریز و مشهد تولید می شود ، لذا کارخانه فرش کاشان ، خرید آنلاین و اینترنتی را در کنار خرید حضوری قرار داده است تا افرادی که شهرهای دیگر زندگی می کنند و طالب این فرش زیبا هستند ، بتوانند در کوتاه ترین زمان و با کمتری هزینه و با آرامشی کامل ، این طرح را به دست آورند .
از مزیت های خرید اینترنتی و خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان به شرح زیر می باشد :
• تمامی محصولات دارای ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی هستند .
• ارسال در خریدهای اینترنتی به صورت رایگان می باشد .
• در خریدهای اینترنتی ، اگر طرح یا مدل اشتباهی فرستاده شد ، محصول با هزینه خود شرکت عودت داده می شود .
• تمامی طرح ها و مدل ها ، جدید و نوین هستند . فرش های ته ابناری و فرش های از مدافتاده در این فروشگاه وجود ندارد .
• تمامی محصولات با الیاف هیت ست شده بافته شده اند .
قیمت فرش های کاشان در این کارخانه به قیمت تولیدی و عمده است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان