تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش طرح کهکشان

فرش کهکشان

یکی از نقشه های شلوغ و مدل های پر طرفدار ، فرش طرح کهکشان است که این طرح در کارخانه های کاشان ، تبریز و مشهد بافته می شود . پیچش زیبا در نقشه این فرش ماشینی ، زیبایی خاصی به وجود آورده است . گل های رنگی در این طرح ، زیبایی فوق العاده ای دارند . این فرش طرح شلوغ با ترنج بسیار زیبا ، به خانه و دکوراسیون طراوت و شادابی می بخشد .  در کارخانه های کاشان ، این طرح در شانه و تراکم های مختلف تولید می شود . کارخانه فرش کاشان ، فرش 700 شانه طرح کهکشان را تولید می کند که با استقبال خوبی از طرفداران روبرو شده است .
فرش 700 شانه کهکشان
فرش مدل کهکشان به صورت 700 شانه تراکم 2550 ارائه می شود . فرش های 700 شانه تراکم 2550 به دلایلی از محصولات پرفروش هستند . این محصولات دارای ضخامتی در حدود 10 میلی متر است که این ضخامت استاندارد ، استفاده از این فرش را در مکان های نشیمن و جاهایی که کمتر از مبل استفاده می کنند مناسب کرده است . این طرح وقتی زیباتر جلوه می کند که بدون پرز و درخشان باشد . محصولاتی که با الیاف آکریلیک بافته می شوند بدون پرزدهی هستند و دارای مقاومتی بالا در برابر پاخور شدن ، شست وشو و آلودگی هستند . پس می توان گفت طرح کهکشان که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود دارای زیبایی و مقاومت بالایی است .
کارخانه فرش کاشان این مدل را در رنگبندی های سرمه ای ، آبی ، کرم و گردویی ارائه می دهد . این فرش 8 رنگ ، در ابعاد و سایزهای مختلف ارائه می شود . فرش بزرگ پارچه کهکشان برای پذیرایی های بزرگ و تالارهای پذیرایی مناسب است .
خرید فرش طرح کهکشان
درست است که زیبایی نقش و نگاره یکی از آیتم های مهم برای خریداران است ولی در کنار زیبایی و کیفیت بالا ، قیمت فرش نیز برای خریداران اهمیت دارد و خریداران قبل از خرید سعی می کنند که محصول باکیفیت و زیبا را با قیمت مناسب خریداری کنند . هر ارزان خریدنی خوب نیست . چه بسا کارخانه هایی هستند که محصولات بی کیفیت را به فروش می رسانند . طرح های زیبا و شلوغ از جمله طرح کهکشان ، اگر با الیاف بی کیفیت بافته شوند زیبایی چندانی ندارند .
کارخانه فرش کاشان ، تمامی مدل ها و طرح ها را در شانه و تراکم های مختلف به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند . این کارخانه توانسته است زیباترین مدل های فرش را با کیفیت عالی به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، با قیمت مناسب به فروش برساند .
از آنجایی که فرش کهکشان در شهرهای کاشان ، تبریز و مشهد تولید می شود ، لذا کارخانه فرش کاشان ، خرید آنلاین و اینترنتی را در کنار خرید حضوری قرار داده است تا افرادی که شهرهای دیگر زندگی می کنند و طالب این فرش زیبا هستند ، بتوانند در کوتاه ترین زمان و با کمتری هزینه و با آرامشی کامل ، این طرح را به دست آورند .
از مزیت های خرید اینترنتی و خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان به شرح زیر می باشد :
• تمامی محصولات دارای ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی هستند .
• ارسال در خریدهای اینترنتی به صورت رایگان می باشد .
• در خریدهای اینترنتی ، اگر طرح یا مدل اشتباهی فرستاده شد ، محصول با هزینه خود شرکت عودت داده می شود .
• تمامی طرح ها و مدل ها ، جدید و نوین هستند . فرش های ته ابناری و فرش های از مدافتاده در این فروشگاه وجود ندارد .
• تمامی محصولات با الیاف هیت ست شده بافته شده اند .
قیمت فرش های کاشان در این کارخانه به قیمت تولیدی و عمده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی