سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» مدل فرش جدید

جدیدترین مدل فرش

جدیدترین مدل فرش ماشینی ، با شانه و تراکم بالا در کارخانه فرش کاشان با کیفیت عالی تولید می شود . این روزها خریداران به جای حضور در کارخانه ، به وب سایت های معتبر فرش های ماشینی می روند و فرش های طرح جدید را می بینند . بدین صورت خریدار می تواند از طریق رفتن به فروشگاه های مختلف ، قشنگ ترین فرش ماشینی را انتخاب کند . با توجه به متنوع بودن طرح ها و نگاره های قالی ، رفتن به کارخانه ، برای خرید زیباترین مدل فرش جدید ، انتخاب خوبی نیست .
جدیدترین مدل فرش ماشینی
زیبایی فرش های 1500 شانه به دلیل بالا بودن شانه و تراکم ، از زیبایی فرش های 1000 شانه بیشتر است و محصولات 1500 شانه در مدل طرح ها و مدل های جدید با زیباترین نگاره ها تولید می شوند . این فرش های زیبا را می توان در گروه جدیدترین فرش های ماشینی به حساب آورد . طرح های لچک و ترنج و طرح های افشان ، به صورت 1500 شانه تراکم 4500 ، زیبایی بی نظیری دارند که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند . از آنجایی که در بافت محصولات 1500 شانه ، از الیاف خیلی نازک و ظریف استفاده می شود ، زیبایی این فرش های جدید ، بیشتر از دیگر محصولات است .
ولی بسیاری از افراد هستند که به دنبال فرش های طرح جدید هستند ولی از نظر آن ها فرش های 1500 شانه ، دارای ضخامت کمی می باشند . به این افراد ، فرش های 1200 شانه طرح جدید و جدیدترین  فرش های 1000 شانه  پیشنهاد می شود . محصولات 1200 شانه تراکم 3600 ، نسبت به محصولات 1500 شانه از ضخامت بالاتری برخوردار هستند و به دلیل تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش و تعداد 3600 گره در یک متر از طول محصول ، دارای ظرافت و زیبایی فوق العاده ای هستند . زیباترین طرح ها و نقشه ها را به صورت 1200 شانه می بافند .
جدیدترین فرش های 1200 شانه
از جدیدترین محصولات 1500 شانه ، پر طرفدارتر است ، چون هم دارای ضخامت بیشتری است و هم اینکه از قیمت مناسب تری نسبت به محصولات 1500 شانه برخوردار است .
فرش های 1000 شانه جدید نیز دارای قیمت کمتری نسبت به محصولات 1200 شانه دارد و مثل محصولات 1500 شانه و 1200 شانه دستبافتگونه می باشد و برای مکان های لوکس و مجلل مناسب می باشند .
تمامی این فرش های جدید وقتی زیباتر جلوه می کنند که با الیاف بدون پرز و نازک بافته شوند . الیاف بدون پرز و نزدیک به پشم طبیعی ، الیاف آکریلیک می باشند . الیاف آکریلیک را قبل از بافت ، هیت ست می کنند تا پرزهایش گرفته شود و مستحکم تر شود . مرحله هیت ست بدین صورت است که الیاف قبل از بافت ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند ، مستحکم می شوند و سپس برای بافت آماده می شوند . مدل فرش جدید آکریلیک ، زیباتر از پلی استر می باشد و دوام و ماندگاری آن ها بیشتر است .
فروش فرش های جدید کاشان
کارخانه فرش کاشان ارائه دهنده مدل فرش های جدید ایرانی است . به همین دلیل برای نشان دادن زیباترین و جدیدترین مدل ها ، وب سایت فرش کاشان را راه اندازی کرده است و عکس فرش های جدید را بلافاصله بعد از تولید در وب سایت به نمایش می گذارد .
جدیدترین مدل فرش پذیرایی ، مدل اتاق خواب ، آشپزخانه ، فرش های جدید رولی برای راهروها ، راه پله ها و پاگردها در این وب سایت موجود است .

جدیدترین فرش های ماشینی با بالاترین کیفیت به دلیل بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده ، به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می شود . این کارخانه ، فروش مستقیم را انجام می دهد . در فروش مستقیم ، تولید کننده رابطه مستقیم با مشتری دارد و با حذف واسطه ها سعی کرده است ار قیمت محصولاتش بکاهد و فرش اصل جدید را با قیمت مناسب و عمده به فروش برساند .
از آنجایی که طرح ها و نگاره های محصولات کاشان زبانزد همه جهانیان است ، لذا این کارخانه برای هموطنانی که خواستار طرح های جدید فرش کاشان هستند و قدرت مراجعه حضوری ندارند ، خرید اینترنتی و خرید آنلاین را قرار داده است .
تمامی محصولات فروخته شده دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی می باشند و خریداران آنلاین می توانند از ارسال رایگان بهره مند شوند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان