تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی زرد

فرش زرد

خود را در خانه ای تصور نمایید که با رنگ های زیبا پوشیده شده است . بی شک در بدو ورود به این خانه می توانید تمامی سختی ها و دشواری های طول روز را فراموش کرده و با زیبایی این فضا به درون دنیایی بی نظیر پرتاب شوید . دکوراسیون و هرآنچه به عنوان تزئین و زیبا بخشی به خانه بکار می رود با تأثیر مستقیم بر تصاویر بصری ایجاد شده در ذهن آرامش روان و خاطر امن ما را فراهم می آورد .
هرچند در سال های اخیر توجه به این تصاویر و زیبایی ها به دلایل مختلفی مانند تغییرات بوجود امده در سبک زندگی ، تغییر سلیقه و همسو شدن آن و ... بیش از پیش مورد توجه قرار رفته است ، مواردی مانند تنوع بالای وسایل مورد استفاده در دکوراسیون هم پایه دیگری جهت جائز اهمیت شدن می باشد .
در این میان فرش ها ، خصوصا فرش های ماشینی که پر مخاطب تر از سایر کف پوش ها هستند ، بیشترین تأثیر را در موارد گفته شده دارند . فرش های ماشینی مساحت زیادی از خانه را به خود اختصاص داده و به علت نمود بالا در فضا اولین عنصری هستند که در چشم مخاطب جلوه می نمایند . حتما متوجه شده اید که هنگام ورود به هر خانه ای تم فضا در ذهن مهمان بر اساس رنگ کف پوش شکل بسته می شود . در کنار رنگ و مدل کف پوش ، رنگ و مد وسایل فراگیر دیگری از جمله پرده ها و مبلمان هم مد نظر قرار دارد . از همین رو در بسیاری از مقالات خوانده ایم که از نحوه ست نمودن فرش و مبلمان و پرده و ... صحبت شده است و قطعا اهمیت خاصی بین این سه عنصر وجود دارد .
در نوشتار حاضر قصد داریم تا با صحبت در مورد رنگ فرش و اهمیتی که در این آیتم وجود دارد و با تأکید بر زیبایی فرش زرد رنگ مخاطبین را مجاب نماییم که هنگام خرید فرش و قالی و هر نوع کف پوش دیگری به طور ویژه به رنگ آن توجه نمایند .
رنگ فرش
در خرید یک تخته فرش موارد زیادی هستند که باید مد نظر قرار گیرند . خرید یک تخته فرش خوب کار راحتی نیست اما اگر اطلاعات کافی در دو زمینه داشته باشیم ، خرید رضایت بخش ، مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود . دو مورد عبارنتد از :
1- اطلاعات کافی در مورد بازار فرش و قالی و انواع مختلف محصولاتی که تحت عنوان فرش وارد بازار و  عرضه می شوند .
2- اطلاعات کافی در مورد فضایی که قرار است فرش در آن پهن شوند از جمله ابعاد و اندازه ، رنگ دیوار ، کاربرد و ... .
اینکه بدانیم چه رنگ ها ، مدل ها ، کیفیت ها و برند هایی در بازار وجود دارد شناخت ما را از بازار و محصولات موجود بالا برده و داشتن اطلاعاتی نظیر میزان تردد در فضا ، درجه نور و ... خرید را متناسب تر خواهد نمود .
در بین موضوعات قابل رویت در راستای داشتن اطلاعات کافی در زمینه فضای خانه ، اطلاع از رنگ سایر وسایل جایگاه خاصی دارد . هرچند بهتر است ابتدا فرش انتخاب شود و بر اساس آن سایر وسایل از جمله پرده و مبلمان را انتخاب نماییم اما عمدتا خرید فرش ماشینی به آخر موکول می شود .
در حال حاضر که خانه های آپارتمانی شده اند و فضای خانه کوچک و کم نور است ، خرید فرش هایی که رنگ روشن دارند به خرید فرش هایی که رنگ تیره دارند ترجیح داده می شود . رنگ های روشن نیز طیف وسیعی داشته و مناسب ترین فرش های ماشینی برای خانه های آپارتمانی را می توان رنگ های انتهای طیف روشن مانند زرد ، سبز ، آبی و ... دانست .
استفاده از فرش های سبز و آبی نسبت به فرش های زرد و  .... عمومیت دارد چراکه در در بازه ای از زمان فرش های ماشینی با رنگ زمینه سبز و آبی عنوان دار فرش های مد روز شده و خرید بالایی را به خود اختصاص داده اند در حالی که تا کنون فرش های زرد رنگ مد نشده اند اما خریداران خوش سلیقه به خوبی آگاه هستند که برای داشتن فضایی لوکس و کلاسیک استفاده از فرش زرد رنگ موضوعیت دارد .
در مورد خرید فرش زرد رنگ ، ست کردن و هماهنگی با سایر وسایل مهم تلقی می شود و اگر بتوانیم وسایل و دکوراسیون را با رنگ زرد فرش هماهنگ کنیم ، زیباترین فضا را خلق خواهیم کرد . ناگفته نماند که در انتخاب فرش زرد رنگ کاربرد فضا بسیار جالب توجه است . برای مثال پوشاندن کف اتاق کودکان با رنگ زرد بسیار جالب است اما این رنگ برای آشپزخانه چندان جذابیتی ندارد .
از طرفی لازم است ذکر شود که اگر برند مناسب و با کیفیتی از جمله فرش کاشان را برای خرید فرش های زرد رنگ انتخاب نمایید جای نگرانی بابت کثیف شدن رنگ روشن نداریم . چرا که کیفیت فرش های ماشینی و انواع بافته های فرش کاشان به گونه ای است که تا حد امکان آلودگی را نمایان نکرده و بنا بر داشتن ویژگی های بالای فنی دوام داشته و در صورت رعایت اصول صحیح نگهداری تا سال های سال در فضای خانه خود خواهند درخشید .
نقش مایه فرش
در کنار رنگ ، مدل و نگاره فرش هم حائز اهمیت است . خانه های ما خصوصا اگر آپارتمان نشین باشیم و در شهرهای بزرگ سکنی داشته باشیم ، تنها مکان امنی هستند که برای داشتن آرامش به آن پناه می بریم .
رعایت اصول زیبا شناسی در انتخاب ما را به داشتن محصولی بهتر رهنمون می کند . خرید فرش های ماشینی باید با در نظر گرفتن موارد زیر باشد :
1- برای فضاهای بزرگ ، نقش مایه های شلوغ و پر نگاره مناسب هستند و برای فضاهای کوچک و پر وسیله نقش مایه های خلوت با نگاره های درشت و اندک فضا را بزرگ و دلباز تر نشان می دهند .
2- اگر خانه شما نور کافی ندارد ، استفاده از فرش خلوت با رنگ زمینه روشن مانند کرم ، زرد رنگ ، آبی و ... مطلوبیت بالایی دارد . اما اگر خانه شما بنا بر داشتن پنجره های بزرگ و معماری خاص از نور مناسب برخوردار است ، دست شما در خرید انواع فرش ها با رنگ زمینه روشن و تیره باز تر خواهد بود .
3- هماهنگ بودن رنگ و نگاره های فرش ماشینی با پرده ، مبلمان و سایر وسایل هم دیگر موردی است که باید مد نظر قرار گیرد . هماهنگ بودن به معنای یکسان بودن نیست ، بلکه به معنای هارمون بودن است . در مورد رنگ مبلمان و پرده ها و فرش محدودیتی بجز هارمونی در انتخاب نداریم و کاملا به سلیقه صاحب خانه بستگی دارد ، حتی می توانید رنگ های متضاد را در کنار یکدیگر ست نمایید . اما در مورد نقش مایه ها بهتر است تضاد در طرح رعایت شود به این معنا که اگر مبلمان و پرده ها طرح دار هستند ، فرش ساده و اگر فرش شلوغ و پر نگاره است ، بهترین انتخاب مبلمان ساده و پرده های تک رنگ است .
خرید فرش زرد رنگ
تا اینجا گفته شد که خرید فرش های رنگ روشن از جمله فرش زرد رنگ اگر از برند مناسب انتخاب شود ، بسیار جالب و کاربردی خواهد بود . برند فرش کاشان به عنوان بهترین بردن و فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به عنوان بهترین فروشگاه معرفی می شوند و جالب است بدانید ، کارخانه فرش کاشان و محصولاتی که تحت عنوان برند فرش کاشان به فروش می رسند تمامی ویژگی های یک محصول درجه یک و صادراتی را دارند .
برای خرید فرش زرد رنگ و هر بافته دیگری فروشگاه فرش کاشان را انتخاب کنید چراکه محصولات این فروشگاه با داشتن آیتم های زیر توانسته اند در سراسر جهان به شهرت رسیده و سهم بالایی از بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهند :
1-  تولید توسط بهترین الیاف و مواد اولیه ، دستگاه هایی که بالاترین تکنولوژی اروپا را داشته و روش ها و متد های نوینی که بهتر از قبل محصولات را روانه بازار می کنند . بازدهی بالای روش های نوین بافت و دستگاه های پیشرفته در کنار هم محصولات با کیفیت ، زیبا و ارزان قمیتی را موجب شده است .
2- خط تولید متخصص از طراحی و نقشه کشی گرفته تا مرحله فروش به حدی در حرفه خود متخصص هستند که بدون کوچک ترین اشتباه بهترین محصول را عرضه می کنند .
3- در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مزیت هایی وجود دارد که در هیچ فروشگاه فیزیکی دیگری دیده نمی شود . مزیت هایی مانند حضور همزمان تمامی محصولات بصورت یکجا ، خرید به قیمت عمده فروشی و کارخانه ، امکان درج سفارش محصولاتی که در فروشگاه موجود نیست ، کمک گرفتن از مشاوران آنلاین ، حضور و خرید در بیست و چهار ساعت شبانه روز بودن هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی و ... .
برای خرید فرش زرد رنگ شیک و کلاسیک در محصولات فروشگاه فرش کاشان به دنبال فرش هایی باشید که رنگ زرد را غالب دانسته و زیبایی خاصی در خود دارند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی