تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش های روز کاشان را از کجا بخریم ؟

فرش روز کاشان

یکی از آیتم های مهم در انتخاب فرش های ماشینی این است که طرح ها و نگاره های آن به روز و جدید باشد . خریداران به دنبال خرید فرش های روز هستند و خرید  طرح های موجود در انبار و به عبارتی فرش های ته انباری خودداری می کنند حتی اگر آن طرح دارای نقشه و نگاره های زیبا باشد .
توجه به طرح و نگاره جدید ، خریداران را بر آن داشت تا به وب سایت های اینترنتی روی آورند و نظاره گر طرح های جدید در فروشگاه های اینترنتی باشند . فرش های به روز و جدید ، در دنیای وب و اینترنت خود نمایی می کنند و خریداران می توانند از میان هزاران مدل و طرح ، به روزترین طرح فرش را انتخاب کنند و خرید خود را انجام دهند .
فرش های روز کاشان
کارخانه فرش کاشان ، چند سالی است در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش کاشان را انجام دهند . یکی از مهمترین دلایلی که مدیران این کارخانه را به راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای آنلاین فرش کاشان ترغیب کرد ، ارائه طرح های به روز و مد دنیا بود . در حقیقت آسانترین راه برای نمایش فرش های روز ، فروشگاه های اینترنتی هستند . هزاران مدل و طرح فرش کاشان در این وب سایت و وب سایت های زنجیره ای فرش کاشان موجود است .
کارخانه فرش کاشان ، تولید فرش های روز کاشان را در طرح های سنتی و مدرن و فانتزی و فرش های تلفیقی که ترکیبی از سنتی و مدرن است را انجام می دهد .
مقاله مربوطه : فرش روز کاشان
فرش های روز با طرح سنتی در حقیقت همان طرح های قالی های دستباف ایرانی است که در قالب فرش های دستبافتگونه با شانه و تراکم بالا تولید شده اند .
فرش های مدرن از جدیدترین فرش های روز کاشان هستند که برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب می باشند . فرش های ترک و فرش های فانتزی شنل و گبه های طرح عشایری از این دسته هستند .
فروش اینترنتی کارخانه فرش کاشان در کنار فروش حضوری ، سبب دستیابی آسان به فرش های روز کاشان شده است . افراد می توانند جدیدترین طرح های فرش کاشان را در وب سایت ببینند ، قیمت های آن ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنند و سپس سفارش خود را از  طریق و ب سایت و یا تماس با مدیر فروش انجام دهند و در اسرع وقت ، به صورت رایگان ، محصول خود را درب منزل تحویل بگیرند .
بهترین فرش های روز
در کنار توجه به زیبایی ، کیفیت فرش نیز اهمیت دارد . محصولاتی که با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند ظاهری شفاف تر و درخشان تر از محصولات پلی استر دارند .
کارخانه فرش کاشان از آنجایی که به دو مقوله کیفیت و زیبایی اهمیت می دهد تمامی محصولات خود را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید کرده است . در حقیقت خریداران می توانند زیباترین فرش ماشینی با طرح های به روز و جدید را با کیفیت عالی خریداری کنند . محصولات آکریلیک همگی بدون پرز ، ضد حساسیت و دارای استحکام زیاد در برابر پاخور شدن و آلودگی می باشد .
خرید فرش های روز کاشان با قیمت درب کارخانه
این روزها کمتر کسی است که به سراغ فروشگاه های در سطح شهر برود و خرید با واسطه را انجام دهد . خرید از کارخانه فرش و خرید آنلاین راهی است برای رسیدن به قیمت درب کارخانه و تولیدی . در حقیقت افراد به سراغ خرید بی واسطه هستند تا بتوانند اولا از خرید محصولات تقلبی در امان باشند و ثانیا فرش را به قیمت درب کارخانه خریداری کنند .
این خرید بی واسطه که شامل خرید حضوری در کارخانه و خرید آنلاین از وب سایت های اینترنتی است ، بهترین راه برای رسیدن به فرش های روز کاشان با قیمت مناسب می باشد .
کارخانه فرش کاشان ، در فروش های اینترنتی فرش های روز کاشان ، تمامی محصولات خود را با ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی به فروش می رساند و ارسال رایگان را برای تمامی محصولات خود در نظر گذاشته است تا بتواند از هزینه های مشتری ، بکاهد .
این کارخانه ، فرش های روز کاشان را به صورت 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه ، طرح 700 شانه ، فرش های مدرن و فانتزی ارائه می دهد .
از جدیدترین فرش روز کاشان ، طرح نسترن است که به صورت 700 شانه و 1000 شانه تولید می شود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی