تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید عمده فرش کاشان

فروش عمده فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان توانسته است با فروش عمده فرش های ماشینی کاشان ، از قیمت فرش های کاشان بکاهد .
این کارخانه بزرگترین عرضه کننده فرش های کاشان به قیمت درب کارخانه وبه قیمت عمده می باشد .
تمامی فرش های 1500 شانه کاشان ، فرش های 1200 شانه کاشان ، فرش های 1000 شانه کاشان ، فرش های 700 شانه کاشان در خرده فروشی و عمده فروشی به قیمت درب کارخانه توسط این تولیدی عرضه می شود . به دلیل بالا بودن آمار فروش ، این کارخانه توانسته است از قیمت محصولات خود بکاهد و فرش های درجه یک کاشان را با کیفیت بالا و زیبایی طرح و نگاره به قیمت عمده به فروش برساند .
تولید کنندگان بسیاری هستند که خرده فروشی می کنند و توانایی فروش عمده فرش های کاشان  را ندارند . در حقیقت کارخانه و تولید کننده ای که بهترین هست می تواند به عمده فروشی فرش در کنار خرده فروشی بپردازد .
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
کارخانه ای می تواند عمده فروشی انجام دهد که دارای شرایط زیر باشد :
-  محصولات آن کارخانه در بین مردن و کسبه ها شناخته شده باشد و جز ء بهترین برندهای فرش باشد . تولید کنندگانی که دارای رزومه خوبی باشند می توانند به عمده فروشی بپردازند . در حقیقت خرید از کارخانه معتبر با برند مورد شناخت به منزله کیفیت بالا می باشد .
-  عمده فروشان فرش ، باید تولید کننده متنوع ترین طرح ها و رنگ ها باشند . تولید فرش های با شانه و تراکم مختلف همراه با طرح های متنوع ، قدرت خرید از آن کارخانه را بالا می برد . تولید کنندگانی که پخش عمده فرش را انجام می دهند باید در نظر بگیرند که خرده فروشان و کسبه ها ، خواهان طرح ها و رنگ های متنوع با شانه و تراکم های مختلف هستند . کارخانه عمده فروش ، باید تولید کننده فرش های 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه و 500 شانه باشد تا خریدار بر حسب نیاز خود ، خرید خود را انجام دهد .
-  عمده فروشان باید محصولات خود را با ضمانت نامه چندین سال ، گارانتی و بیمه نامه به فروش برسانند .
-  فروشندگان عمده باید در نظر بگیرند که ممکن است خریدار ، خواهان یک محصولی با تعداد بالا باشند پس باید توان انبار کردن طرح های جدید فرش با شانه و تراکم های مختلف را داشته باشد .
-  معمولا خرده فروشان به صورت نقدی نمی توانند خرید خود را از عمده فروشان انجام دهند . عمده فروش باید بتواند به صورت قسطی  یا چکی فروش فرش را انجام دهد .
- پخش کنندگان عمده فرش ، باید برای به نمایش گذاشتن متنوع ترین محصولات ، فروشگاه اینترنتی را ایجاد کنند تا بتوانند طرح های جدید را به مشتریان ارائه دهند .
شرایط خرید عمده فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان
|
  این کارخانه فروش عمده خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می دهد و بدین صورت خرید عمده فرش کاشان را برای همگان آسان کرده است .
حتی کسانی که قصد خرید یک تخته فرش از این کارخانه را دارند باید بدانند که می توانند فرش به قیمت عمده از این کارخانه خریداری کنند چون این کارخانه فروش خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می دهد و از فروش با واسطه خود داری می کند .
افراد می توانند با مراجعه به کارخانه فرش کاشان و یا از طریق وب سایت فرش کاشان فروش حضوری و آنلاین ، فرش کاشان را به صورت خرده و عمده انجام دهند . ارسال برای خریداران عمده و حتی خریداران تکی ، رایگان خواهد بود . این کارخانه قدرت ارسال فرش به خارج از کشور و فروش عمده فرش به خارج را نیز دارد .
محصولات در شانه و تراکم های مختلف و در اندازه های مختلف و حتی در اندازه های درخواستی مشتری عرضه می شود .
برای سفارش هر نوع محصول با شمار تلفن های زیر تماس بگیرید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 0913360288

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی