تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش آنلاین کاشان

فرش آنلاین

هیچ خانه ای بدون کف پوش مناسب قابل سکونت نخواهد بود . کف پوش هایی که ظاهر خانه را متأثر کرده و کاربرد فراوانی از بعد راحتی و آرامش دارد . می توان ادعا داشت که تمامی قسمت های خانه از پذیرایی و هال گرفته تا آشپزخانه و اتاق خواب ها به کف پوش نیاز داشته و چه کف پوشی مناسب تر و بهتر از فرش های ماشینی بافته شده در کارخانه جات بی نظیر کاشان است ؟
صاحب خانه ها با وسواس زیادی در بازار حاضر شده و به دنبال بهترین محصول هستند . خرید و فروش فرش های ماشینی بنا بر ویژگی های خاص محصول زمان و هزینه زیادی از خانواده ها می گیرد . فرش های ماشینی به روش های مختلفی مبادله می شوند روش هایی که در دو دسته کلی مستقیم و غیر مستقیم رده بندی شده و خود این دو دسته شامل مبادلات مختلفی است . در طول سالیان گذشته روش مبادله مستقیم و آنلاین مد شده است و فروشندگان توانسته اند جهت جذب مشتریان با دادن مزیت هایی به روش های مستقیم ، خرید مستقیم و آنلاین را به سایر روش ها مرجح کنند .
در بازاری که تحت عنوان دنیای بزرگ فرش و قالی شناخته می شود کم نیستند خریدارانی که به روش آنلاین اعتماد کرده و با تکنولوژی و مدرنیته شدن همراه شده اند ؛ اما در عین حال جای تأسف است که خریداران قدیمی به رغم عدم بالا بردن دانش خود در حیطه های پرداخت آنلاین و ... به روش خرید اینترنتی اعتماد نداشته و ایراداتی را بر این روش وارد می کنند . هرچند هر روشی دارای مزیت ها و معایبی است که در طول زمان رفته رفته این عیوب رفع خواهد شد ، پس بهتر است به جای توجه به ایرادات خرید و فروش فرش آنلاین بر نقاط قوت آن تمرکز کرده و به دنبال رفع عیوب باشیم .
در مقاله حاضر در پی هدف توضیح اهمیت روش خرید برای صاحب خانه ها به معرفی روش خرید و فروش انلاین پرداخته و پس از آشنایی با فروشگاه های آنلاین و مجازی به بیان ویژگی های مثبت روش اشاره کرده و در نهایت بهترین فروشگاه جهت خرید فرش آنلاین را بررسی خواهیم نمود .


فرش آنلاین کاشان
از مهم ترین پیشرفت های به وجود آمده در دنیای فرش و قالی امکان خرید و فروش به روش آنلاین است که اخیرا به یمن صنعت آی تی و گسترش شبکه های مجازی ایجاد شده است . تأسیس فروشگاه های آنلاین در کشور های پیشرفته ، تولید کنندگان فرش های ماشینی کاشان را به فکر راه اندازی فروشگاه هایی انداخته است که بتوانند به واسطه آن ها محصولات خود را بصورت مستقیم به دست خریداران رسانده و تا حد امکان واسطه ها را حذف کنند . حذف واسطه ها به چندین دلیل مختلف حائز اهمیت است :
اول آنکه حضور واسطه گران در بازار ها موجب دست به دست شدن های بی دلیل و گران تر شدن محصول می شود . هرچه تعداد واسطه ها در مبادله بیشتر باشد ، محصول گران تر و هزینه های سربار بیشتر خواهد شد . پس خرید ارزان قیمت از فروشگاه های آنلاین تا حد زیادی مدیون حذف واسطه ها و عرضه مستقیم محصول است .
دوم آنکه خرید و فروش مستقیم و عرضه محصولات به روش آنلاین موجب می شود تا خریداران با توجه به آمار بازدید و خرید از سلیقه مشتریان مطلع شده و تولیدات بعدی خود را مطابق و هماهنگ با نیاز و سلیقه خریداران تولید نمایند . ارتباط بی واسطه  مستقیم در سال های اخیر این مورد را موجب شده است .
سومین دلیل به مزیت هایی مربوط می شود که صرفا در مبادلات آنلاین وجود دارد . مزیت هایی که در ادامه به آن ها اشاره شده و روز به روز در حال بهبود یافتن است .
کاشان به دلیل اینکه یکی از مهمترین مراکز تولید فرش ماشینی در ایران است ، بیشتر کارخانه های این شهر به دلیل محبوبیت محصولات کاشان در بین ایرانیان ، فروش فرش آنلاین را قرار داده اند .


فروشگاه آنلاین فرش کاشان
تأسیس فروشگاه آنلاین و اینترنتی برای هر محصولی قابل قبول نیست ، برای مثال کالاهای فاسد شدنی کمتر در فروشگاه های آنلاین عرضه می شوند و کمتر بدین صورت مورد تقاضا قرار می گیرند ؛ اما فرش های ماشینی به گونه ای هستند که برای عرضه در فروشگاه های آنلاین بسیار مناسب می باشند . در تعریف ساده می توان فروشگاه آنلاین را چنین تعریف کرد ، فروشگاهی در دنیای مجازی که مدرن ترین و بهترین روش در حال حاضر است . این فروشگاه بصورت صفحه ای در وب سایت طراحی شده است و بدون هیچ گونه حضور فیزیکی بازاری است مبادلاتی در بین خریداران و فروشندگان .
تأسیس و استفاده از فروشگاه آنلاین فرش در بین تولید کنندگان قدر و نامی رواج بیشتری دارد و می توان گفت در بین بهترین تولید کنندگان موجود از جمله کارخانه فرش کاشان ، عرضه محصولات در فروشگاه اینترنتی نوعی رقابت به حساب می آید و از انجایی که تولید کنندگان رقابت را تنها بر سر بهترین هنر و توانایی خود به نمایش می گذارند ، توان اداره و راه اندازی فروشگاه آنلاین در بین چنین تولید کنندگان به بهترین نحو ممکن به انجام خواهد رسید .
فروشگاه آنلاین فرش کاشان محصولات بی نظیر خود را در غالب دسته های مختلف به نمایش گذاشته است . روش خرید و فروش فرش بصورت انلاین مناسب ها و مزیت هایی را دارد که  در ادامه به مهم ترین و چشم گیر ترین ان ها اشاره خواهیم نمود .

مزیت خرید فرش آنلاین
خرید از فروشگاه های آنلاین ویژگی هایی را دارد که در هیچ کدام از روش ها و فروشگاه های دیگر یافت نمی شود . بهتر است به دسته بندی روش های خرید دقت نمایید . نوع مستقیم و غیر مستقیم . روش خرید و فروش غیر مستقیم همان روشی است که در بین عموم افراد جامعه موضوعیت دارد و تحت عنوان روش سنتی نیز شناخته می شود . برای مثال رفتن به فروشگاه های فیزیکی و بازار و خرید از فروشندگانی که شغلشان مغازه داری است بارزترین روش خرید فرش به روش سنتی یا غیر مستقیم است .
در روشی دیگر فرش را می توان بصورت مستقیم خریداری نمود . روش مستقیم همان روشی است که یک طرف معامله را مصرف کننده و طرف دیگر را تولید کننده پوشش دهد . ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده می تواند در فروشگاه آنلاین ، مراکز اصلی پخش ، نمایشگاه ها و ... اتفاق بیافتد . حال آنکه مقایسه بین روش های خرید و فروش مستقیم به ما نشان داده است که رفتن به سمت فروشگاه های اینترنتی و خرید فرش بصورت انلاین مقورن به صرفه تر و مناسب تر خواهد بود . مزیت های خرید فرش اینترنتی را می توان پنین بر شمرد :


1- صرفه جویی در زمان چرا که فروشگاه ها در تمام ساعات شبانه روز باز بوده و می توان در زمان های فراغت به فروشگاه فرش آنلاین مراجعه نمود و خرید کرد . در حالیکه تمامی روش های دیگر محدودیت زمان دارند .


2- امکان استفاده از مشاوره آنلاین بصورت رایگان . تخصص مشاورین حاضر در فروشگاه آنلاین فرش و قالی می باشد . در حالیکه عمده فروشندگان حاضر در فروشگاه های فیزیکی تخصصی در زمینه فروش نداشته و عمده اطلاعات را بر اثر تجربه کسب نموده اند . رایزنی و گرفتن اطلاعات از مشاورین آنلاین فروشگاه های اینترنتی رایگان می باشد .


3- خرید ارزان قیمت ترین فرش هایی که دارای کیفیت عالی می باشند از فروشگاه های آنلاین بر می آید . عرضه بی واسطه بدون حضور دلالان دلیل اصلی قیمت ارزان محصولات است . هرچند دلایل دیگری از جمله تولید انبوه ، تخصص بالا در تولید ، نیروی کار و دستگاه های پر بازده و ... به کمک ارزان تر تمام شدن هزینه نهایی تولید در کارخانه های مطرح و خوش نام آمده اند اما دلیل اصلی همان کم شدن هزینه های سربار می باشد .


4- در خرید های اینترنتی صرفه جویی زیادی در هزینه و انرژی می شود . خصوصا در کلان شهرهایی که با شلوغی و ترافیک روبرو هستیم .

خرید از بهترین فروشگاه آنلاین فرش کاشان
در وهله اول توجه نمایید که فروشگاه کاملا زیر نظر تولید کننده اداره شود . تا کنون یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین شناسایی شده از سوی خریداران و متخصصین که قابل اعتماد می باشد ، فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان است . این فروشگاه در کنار داشتن تمامی ویژگی های مثبتی که به تولیدات کاشان نسبت داده می شود بسیار مشتری مدار بوده و به لحاظ داشتن تکنولوژی بالای تولید توان بهترین محصولات را دارد .
علاوه بر مقرون به صرفه بوده ، درجه یک بودن ، دسترسی آسان و سریع و ... ، این محصولات عرضه شده در فروشگاه فرش های ماشینی را بصورت رایگان به درب منزل خریداران ارسال می کند . کم شدن هزینه و بار حمل فرش از فروشگاه تا خانه مورد قابل توجهی است چراکه حمل فرش های ماشینی و قالی ها هزینه بر بوده و به هر روشی امکان پذیر نیست .
برای داشتن رضایت حداکثری از خرید فرش به فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه کنید و در بین محصولات موجود آن فرشی را که باب سلیقه و منزلتان است انتخاب و خرید نمایید . مرغوبیت و مطلوبیت فرش های ماشینی فرش کاشان به کمک برتری فروشگاه آنلاین آمده و بهترین را موجب شده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی