تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

رتبه بندی فرش های ماشینی

درجه بندی فرش ماشینی

هنگام خرید فرش و قالی با عناوین مختلفی مانند فرش های درجه یک ، فرش های درجه دو ، فرش های صادراتی و ... روبرو هستیم . واژگانی که شاید به ظاهر آشنا نباشند اما برای خریداران حائز اهمیت بوده و در خرید نقش مهمی ایفا می کنند . بازار های امروزی در هر محصولی به حدی گسترده و پویا شده اند که خریداران بدون داشتن آگاهی هایی مانند انواع محصولات ، ویژگی های فنی و ظاهری ، نام و نشان برند های معتبر و ... توان خرید بهترین را نخواهند داشت ؛ این موضوع در مورد کالاهایی مانند فرش های ماشینی که دارای ویژگی های فنی خاصی هستند و شناخت کیفیت آن جز در صورت تخصص امکان پذیر نیست . از این رو گزینه مناسب برای اطلاع بی کم و کاست از درجه و رتبه بندی فرش های ماشینی اعتماد به برند و فروشندگانی است که امتحان خود را پس داده اند و به دلایلی که در ادامه توضیح داده خواهد شد قابل استناد هستند .
درجه و رتبه بندی فرش های ماشینی بسته به موارد مختلفی در مرحله آخر تولید که همان آهار یا پرداخت است شکل می گیرد . در مرحله آهار یا پرداخت فرش به دست متخصصین سپرده می شود تا از ابعاد گوناگون آزمایش شوند و استاندارد های مربوط به کنترل کیفیت را دریافت کنند و هر اندازه محصول بافته شده به استاندار های مد نظر واحد کنترل کیفیت نزدیک تر باشد مطلوب تر و صادراتی تر خواهد بود . مطابق بودن فرش با آنچه مد نظر متخصصین مرحله آهار یا واحد کنترل کیفیت است ، در نهایت یک تخته فرش با رتبه بندی عالی و درجه یک را به ما می دهد .
در مقاله پیش رو قصد صحبت در مورد رتبه بندی فرش های ماشینی را داریم و برای رسیدن به این مقصود پس از معرفی ویژگی های فرش های دارای رتبه بندی عالی توضیح خواهیم داد که چرا عمده فرش های کاشان دارای رتبه بندی یک بوده و اهمیت رتبه بندی از کدام رو خواهد بود ؟
فرش هایی که رتبه بندی عالی دارند کدامند ؟
مشخصه هایی هستند که با قرار گرفتن در کنار همدیگر فرش های ماشینی درجه یک را شکل می دهند . مشخصه هایی که بی شک در توان تولیدی کارخانه های نامی و معتبر وجود داشته و هر تولید کننده ای توان رسیدن به آن ها را نخواهد داشت . از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- در بافت فرش هایی که رتبه بندی عالی دریافت می کنند هیچ گونه خطای ظاهری مربوط به نقش مایه وجود ندارد . منظور از خطاهای نقش مایه مواردی است مانند بافت غلط ، رنگ بندی های نادرست و مواردی مانند کم و زیاد شدن نگاره ها . جالب است بدانیم فرش های ماشینی بافته شده در کارخانه هایی که چندان معتبر نیستند عمدتا دارای خطای بافت نگاره بوده و از این رو اعتبار دریافت رتبه بندی عالی را از دست می دهند .
2- دیگر مورد مهم در ظاهر فرش های درجه یک یا دارای اعتبار عالی آن است که طراحان بهترین را ارائه می دهند . فرش های بافته شده تحت برند فرش کاشان به عنوان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار از طرح هایی کاملا موزون و هماهنگ یا شانه و تراکم ، رنگ و لعاب متنوع و هم خوان با سلیقه های مختلف و هارمونی بافت کمک می گیرند . هنر چنین زیبایی و وجاهتی ، حکایت از توانمندی ذهن و دست هنرمندان و طراحان فعال در حوزه طراحی کارخانه فرش کاشان دارد . اگر فرش ماشینی از جهت هماهنگی طرح و رنگ با شانه و تراکم ، کاربرد ، فضا و ... ناموزون باشد در محیط خانه آن طور که باید و شاید جلوه نداشته و به جای مطلوب بودن ، با ایجاد نامطلوبی فضا را در هم می شکند .
3- پس از ویژگی های ظاهری که در بالا به مهم ترین ان ها اشاره شد ، نوبت به بررسی ویژگی های ظاهری فرش های دارای رتبه بندی عالی می رسد . کیفیت و دوام فرش ها اولین موردی است که خریدار به آن توجه می کند . نه تنها در فرش های ماشینی بلکه در تمامی محصولات کیفیت و دوام در وهله اول به مواد اولیه و پس از آن به دستگاه های بافت و نیروی کار بستگی دارد . محصولاتی که توان گرفتن رتبه عالی را دارند در کارخانه هایی تولید شده اند که از مواد اولیه درجه یک استفاده می شود . پس از گذشت حدود پنج دهه از تولید اولین فرش های ماشینی در کاشان ، تولید کنندگان معتبر خوب می دانند که برای داشتن فرش با کیفیت باید از نخ اکرولیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب ، نخ پلی استر به عنوان نخ تار و نخ پنبه به عنوان نخ پود استفاده کنند . دستگاه های ساخت اروپا و کشور های پیشرفته صنعتی در کارخانه های کاشان بهترین ها را تولید کرده و سرمایه گذاری و قدمت تولید فرش در کاشان نیروی کاری متخصص در اختیار کارخانه ها قرار داده است .
در نهایت قرار گرفتن ویژگی های فنی و ظاهری والا در محصولات کارخانه فرش کاشان ، این برند را مناسب ترین برند برای خرید نموده است . حال قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که چرا در مقالات مختلف به خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان توصیه شده است و برتری این برند از کجا مشهود است ؟
هنگام خرید فرش های ماشینی روش های مختلفی برای کسب اطلاع از مرغوب ترین برند و فروشگاه پیش روی ما قرار می گیرد . مانند انکه :
1- به سهم هر برند در بازار توجه نماییم . هرچه سهم محصول از فروشگاه و بازار بیشتر باشد نشان از اعتبار و درجه محبوبیت بافته دارد .
2- رشد کارخانه و برند یا فروشگاه هم می تواند مورد دیگری باشد . برای شناخت بهتر می توانید سابقه کاری فروشگاه یا کارخانه را مد نظر قرار دهید . قطعا کارخانه یا فروشگاهی که در زمان کوتاهی بتواند به رقابت با برند های بزرگ بپردازد توانایی عرضه بهترین محصولات با رتبه بندی عالی را دارد .
3- تجربه اطرافیان هم می تواند در خرید فرش درجه یک به کمک ما بیاید . از افرادی که قبلا از برند های گوناگون خرید کرده اند بپرسید آیا از فرش ماشینی خریداری شده رضایت دارند یا خیر ؟ اگر رضایت دارند چه مطلوبیتی در محصول باعث این حجم از رضایت شده و اگر ناراضی هستند دلایل عدم رضایت چیست ؟ گاها عدم رضایت به کارخانه ، برند و حتی فروشگاه مربوط نبوده و دلایلی مانند انتخاب غلط رنگ یا عدم تناسب محصول خریداری شده با کاربرد دارد . از این رو هنگام استناد به تجربه دیگران حتما دلیل ان را جویا شوید .
4- کمک گرفتن از متخصصین و گرفتن اطلاعات تخصصی در زمینه خرید تا حد زیادی به انتخاب و خرید فرش های ماشینی دارای رتبه بندی عالی کمک می کند . فرش هایی که تشخیص خوب یا بد بودن آن ها در توان افراد عامی نبوده و باید توسط ماهران این حرفه شناسایی شوند . فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با داشتن مشاورین آنلاین بصورت رایگان در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی در این مورد به خریدارنی هستند که به فروشگاه اینترنتی مراجعه می نمایند .
خرید فرش های دارای رتبه بندی عالی از فروشگاه فرش کاشان
بررسی آلمان های بالا نشان داده است که فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در رده بهترین فروشگاه ها و محصولات موجود از این برند در رده فرش هایی هستند که توانسته اند رتبه بندی عالی با درجه عالی را دریافت کنند .
برای استفاده از امکانات متعدد این فروشگاه لازم است لینک معتبر فروشگاه را که حکم آدرس را دارد وارد کرده و بصورت مجازی در فروشگاه آنلاین فرش ماشینی فرش کاشان حاضر شوید . این فروشگاه بی نظیر با داشتن تنوع زیاد در کیفیت های عالی توان جذب تمامی سلیقه ها از پیر و جوان در بازار های داخلی و خارجی را دارد . اعتبار فروشگاه و کارخانه فرش کاشان خریدار را از داشتن رتبه عالی محصولات مطمئن می نماید . در این بین کم نیستند مزیت های فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از جمله :
ارسال رایگان محصول درب منزل مشتری
امکان سفارش فرش هایی که مد نظر خریدار بوده اما در فروشگاه موجود نیستند مانند فرش های دارای رتبه بندی عالی در ابعاد غیر استاندارد که اصطلاحا بی قواره نامیده می شوند .
توان خرید و حضور در فروشگاه و دیدن فرش های رتبه بندی شده در درجه یک و صادراتی در تمامی ساعات شبانه روز بدون هیچ محدودیت زمانی
انتخاب فرش رتبه عالی از بین تعداد زیادی محصول ، تنوع موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در هیچ فروشگاه فیزیکی یافت نخواهد شد .
در نهایت باید اشاره کرده که خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به قیمت عمده یا قیمت درب کارخانه انجام می شود . فرش هایی که در واحد کنترل کیفیت سربلند بوده و پس از گذر از مرحله دشوار آهار رتبه عالی کسب کرده اند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی