تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گرانترین فرش ماشینی ایران

گرانترین فرش ماشینی

فرش ماشینی خریداری می شود تا به یمن ویژگی های مثبت و مطلوبیتی که دارد رفاه حال ما را بالا ببرد . تنوع و گستردگی زیاد فرش های ماشینی نشان از توانایی بالای عرضه کنندگان ، استقبال تقاضا کنندگان ،  تغییر سبک سلیقه ای مشتریان و در نهایت نشان از کاربرد های مختلفی ست که روز به روز بر اینگونه محصولات اضافه می شود . از آنجایی که کاربرد فرش نسبت به سال های گذشته تغییرات خاصی را به خود دیده است ، مشتریان نیز برای خرید به موارد مختلفی توجه می کنند . برای مثال زیبایی و توجه به ظاهر موردی است که اخیرا به کاربرد های فرش و ویژگی های مد نظر خریداران اضافه شده است . در کنار زیبایی ظاهری ، قیمت و بودجه ای که فرش برای خانوار ها خواهد داشت هم از دیگر مواردی است که اخیرا در انتخاب پررنگ تر از قبل شده است .
قیمت از مهم ترین مواردی است که هنگام خرید مد نظر خریداران قرار می گیرد و از نظر بسیاری از خریداران قیمت در  انتخاب یا عدم انتخاب تأثیر گذار است . حال آنکه قیمت از باب های مختلفی قابل بررسی بوده و روش ها و المان های مختلفی برای تعیین قیمت یک محصول وجود دارد . برخی فرش ها بسیار گران قیمت و برخی دیگر بسیار ارزان قیمت هستند . برخی به حدی زیبا هستند که در آن ها زیبایی در تعیین قیمت نقش تعیین کننده ای به خود خواهد گرفت و برخی دیگر به لحاظ داشتن کیفیت و دوام مناسب چندان گران قیمت نیستند چراکه زیبایی و ظرافت بافت چندانی ندارند . نمونه بارز گرانترین فرش ماشینی ایران ، فرش های 1500 شانه و  نمونه بارز فرش های ارزان قیمت ، محصولات 500 شانه می باشند . فرش های 500 شانه ارزان قیمت ، کیفیت ، دوام و ویژگی های مناسبی دارند اما همواره در مورد این محصولات گفته می شود که فرش های مذکور برای مکان های عمومی مانند مساجد ، سالن های سینما و کنفرانس و ... مناسبت دارند . چراکه زیبایی و ظرافت بافت آن ها چندان چشم نواز نبوده و عمدتا تک رنگ و یا دارای نگاره های بسیار ساده می باشند . اما در طرف مقابل این محصولات فرش های 1500 شانه ای هستند که تنها برای فضاهای لوکس و مهمان نشین خانه توصیه می شوند . زیبایی و چشم نوازی بیش از حد این محصولات توجه همگان را به خود جلب کرده است و در این حجم از زیبایی بی شک در تعیین قیمت محصول اثر مثبتی به جای خواهد گذاشت .
مقاله حاضر به دنبال معرفی فرش ماشینی گران قیمت کارخانه های تولید فرش کاشان ، فرش های 1500 شانه را معرفی کرده و توضیح می دهد که دلیل گران قیمت تر بودن فرش های معرفی شده چیست . مطالعه مقالاتی از این دست ما را در شناخت بهتر و بالا بردن توانایی انتخاب یاری می رساند .
زیبایی فرش های گران قیمت
اگر برای پذیرایی خود به دنبال فرش و قالی هستید ، بهترین گزینه ای که از متخصصین و افراد با تجربه دریافت خواهید کرد فرش هایی هستند که تحت عنوان فرش های لوکس به شما معرفی می شوند . این گونه فرش ها شامل بافته هایی هستند که به غایت زیبا بوده و به علت مهمان نوازی ایرانیان و ارزش و احترامی که برای مهمانان خود قائل می شوند ، در زیر پا افتاده می شود . برای ایرانیان خانه بدون داشتن کف پوش مناسب نمی تواند برای زندگی مناسب باشد ، حال آنکه اگر قرار باشد فضا را برای مهمان آماده کنند ، از بهترین ها کمک گرفته و دکوراسیون و فضای پذیرایی را به زیبا ترین شکل ممکن آذین خواهند بست و تزئین خواهند نمود .
فرش ها لوکس گران قیمت در حال حاضر شامل فرش های 1200 شانه و 1500 شانه می شوند هرچند برخی بر این عقیده هستند که فرش های 1000 شانه هم در دسته فرش های لوکس قرار می گیرند اما گران قیمت نیستند .
علت زیبایی فرش های ماشینی 1500 شانه به ظرافت بافت و ریز نقشی مربوط می شود . هرچه تعداد شانه ( تعداد گره های موجود در هر عرض فرش ) و تراکم ( تعداد گره های موجود در هر متر طول فرش ) بیشتر باشد بر ظرافت فرش افزوده می شود . ظرافت فرش هم تعیین کننده مواردی مانند نقشه و نگاره ، رنگ و لعاب ، نخ مورد استفاده و ... می باشد بدین ترتیب که فرش های ماشینی 1500 شانه بیشتر از فرش های کم شانه از نخ هایی مانند نخ ابریشم و ... در بافت استفاده کرده اند . نخ های خاب فرش های 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه و حتی 500 شانه از جنس الیافی با نام اکرولیک می باشد اما ضخامت این نخ در فرش های لوکس با حفظ کیفیت ، کم تر می باشد . تمامی این موارد در تعیین قیمت اثر گذاشته و موجبات گران تر بودن فرش های زیبا را فراهم می کند .
قیمت گذاری گران ترین فرش ماشینی
گران ترین و در عین حال زیباترین فرش ماشینی موجود در بازار فرش های 1500 شانه ای هستند که به غایت زیبا و پر شباهت به فرش های دستبافت می باشند . در نظر داشته باشید که المان های تعیین قیمت فرش های ماشینی به شرح زیر می باشد :
1- مواد اولیه : فرش های ماشینی سراسر از نخ تولید شده اند . انواع مختلفی از نخ ها برای بافت فرش مورد استفاده قرار می گیرد اما آن چیزی که اهمیت دارد ان است که بنا بر توضیح بالا نخ مورد استفاده در فرش های لوکس ، گران قیمت تر از فرش های کم شانه و کم تراکم است .
2- نقش مایه : فرش های 1500 شانه زیبا هستند چراکه نگاره و نقوش زیبایی دارند . بی شک فرشی که سراسر از گل و بوته و زیبایی پوشیده شده باشد بسیار جذاب خواهد بود . کف فضای پذیرایی خانه با فرش هاش 1500 شانه بیشترین زیبایی را خواهد داشت . در عین حال که این بافته ها بنا بر داشتن نگاره و نقش مایه خاص زیبا هستند ، گران قیمت تر هم خواهند بود . طرح های شلوغ و پر شاخ و برگ هزینه ای بیشتر از طرح های خلوت و نگاره های ساده دارند .
3- دستگاه بافت : دستگاه بافت از دو طریق می تواند بصورت های مخالف بر قیمت فرش ماشینی اثر گذار باشد . پیشرفته تر شدن دستگاه بافت موجب بازده بالا تر و کاهش قیمت تولید می شوند اما از سوی دیگر خرید این دستگاه ها هزینه بر بوده و به هر مزیان که تکنولوژی بکار رفته در آن ها بیشتر باشد ، قیمت دستگاه هم بیشتر بوده و هزینه های تولید بر اساس نرخ استهلاک بیشتر خواهد شد . حال آنکه دستگاه بافت فرش های ماشینی 1500 شانه از پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاه هایی است که تنها در کشور های صنعتی اروپا قابل عرضه است .
4- انحصار : مورد دیگر انحصار در تولید است . بافت فرش های 1500 شانه کار هر تولید کننده و کارخانه ای نیست . انحصار تولید این محصولات تا چند سال در اختیار کارخانه های کاشانی است که به علت داشتن خلاقیت و نوآوری توان تولید چنین محصولاتی را دارند . برای نمونه فرش های ماشینی 1500 شانه اگر در کارخانه تولید فرش کاشان بافته و وارد بازار شوند با نمونه مشابه آن که در کارخانه سایر شهرهای تولید می شود تفاوت های بسیار فاحشی دارد . انحصار در تولید می تواند قدرتی به تولید کنندگان دهد که تا حدود بر قیمت اثر گذار باشند .
5-و ....
خرید گران ترین فرش ماشینی
بالا بودن قیمت و گرانی موجب شده تا برای خرید گران ترین فرش ماشینی وسواس و حساسیت بیشتری نسبت به خرید فرش های ارزان قیمت وجود داشته باشد . اگر به عنوان خرید وارد فروشگاه شوید و به دنبال خرید فرش 1500 شانه باشید قطعا باید به برند و تولید کننده ، فروشگاه و عرضه کننده ، کیفیت و کاربرد ، زیبایی و هماهنگ بودن با فضای منزل و ... توجه نمود . انتخاب فرشی که تمامی این ویژگی ها را درکنار یکدیگر داشت باشد کار راحتی نیست و دردسر های مخصوص به خود را دارد اما آنچه از توان ما بر می آید اقدام به خرید از فروشگاه ها و برند هایی است که امتحان خود را پس داده اند و در طول سال ها فعالیت خود اعتماد مشتریان را جلب نموده اند . از سری این فروشگاه ها و برند ها می توان به فروشگاه های اینترنتی و برند فرش کاشان اشاره نمود . خرید گران ترین فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان توصیه می شوند چراکه :
1- اعتماد به برتر بودن محصول و کیفیت و زیبایی بی نظیر در فروشگاه فرش کاشان امکان پذیر است .
2- خرید از فروشگاه های اینترنتی مزایایی دارد که در مقالات مختلف مورد اشاره قرار گرفته است .
3- جهت همگام و هم سو شدن با پیشرفت جهانی لزوم استفاده از فروشگاه های مجازی واضح و مبرهن است .
4- داشتن گارانتی و ضمانت نامه های معتبر همراه با فرش های فروشگاه اینترنتی فرش کاشان گواهی بر برتر بودن و مطلوب بودن فرش های 1500 شانه این فروشگاه به عنوان گران ترین فرش ماشینی موجود در بازار است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی