تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انتخاب مناسبترین فرش برای بخش های مختلف خانه

انتخاب مناسب فرش

انتخاب فرش برای هر قسمتی از خانه متفاوت است . داشتن اطلاعات در این زمینه به خریداران در انتخاب مناسبترین فرش کمک می کند . به همین دلیل فروشگاه فرش کاشان در این زمینه اطلاعات کافی برای کابران قرار داده است تا آن ها بتوانند قبل از خرید فرش اطلاعات کافی داشته باشند و انتخابی درست داشته باشند .
انتخاب مناسبترین فرش برای بخش های مختلف خانه
فرش برای اتاق نشیمن
از آنجایی که اتاق نشیمن محلی برای استراحت است و برخی از افراد در اتاق نشیمن بیشتر از زمین استفاده می کنند تا مبل ، بهتر است از فرش های با ضخامت بالا استفاده شود . شانه و تراکم رابطه عکسی با ضخامت فرش دارد . یعنی هر اندازه شانه و تراکم بالاتر رود از ضخامت و قطر قالی کم می شود . ضخامت فرش های 500 شانه قابل مقایسه با ضخامت محصولات 1500 شانه نیست به همین دلیل است که از فرش های با شانه و تراکم بالا کمتر در اتاق نشین استفاده می شود . ولی از طرفی دیگر اتاق نشین از فضاهایی است که بیشتر افراد خانه وقت خود را در آجا سپری می کنند پس باید فرش انتخاب شده برای این مکان زیبا و دارای طرح های دلنشین باشد . فرش های 700 شانه به دلیل داشتن 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش هم از نظر کیفیت و ضخامت ایده آل هستند و هم اینکه دارای طرح های زیبا و نگاره های اصیل هستند . فرش های 700 شانه را می توانید در فروشگاه فرش کاشان در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها ببینید . انتخاب فرش های 700 شانه برای اتاق نشیمن هم زیبایی اتاق را بالا می برد و هم اینکه به دلیل کیفیت بالا ، خریدار مجبور به تعویض فرش در چند سال بعد نمی شود . محصولات 500 شانه از نظر زیبایی پایین هستند .
در مورد انتخاب رنگ فرش برای اتاق نشیمن ، خریداران باید به تطابق رنگ فرش با کاناپه و پرده اتاق نشیمن دقت کنند . بهتر است رنگ قالی تیره انتخاب شود چون اتاق نشیمن در معرض آلودگی و رفت و آمد است ولی اگر اتاق نشین از نور کافی برخودار نیست و یا فضای آن بسیار کوچک است بهتر است از رنگ های تیره کمتر از جمله فرش بادامی و یا فرش آبی استفاده شود . اگر از فرش سرمه ای استفاده می کنید بهتر است رنگ کاناپه و یا پرده ها روشن تر انتخاب شود .
فرش برای پذیرایی
انتخاب فرش برای پذیرایی بسیار مهم است . زیبایی طرح و نگاره یکی از آیتم های اصلی برای انتخاب فرش پذیرایی می باشد . در انتخاب قالی برای پذیرایی دیگر صحبت از ضخامت نیست و ریز بافتی و ظرافت حرف اول را می زند . فرش های 1500 شانه دستبافتگونه و فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه بهترین انتخاب برای پذیرایی هستند  . ریز بافتی و ظرافت این محصولات در حد قالی های دستباف است . محصولات 1500 شانه از ریز بافت ترین و ظریف ترین محصولات ماشینی هستند که بسان قالی های دستباف در دکوراسیون خود نمایی می کنند . ولی  به دلیل گران قیمت بودن این محصولات ، بسیار ی از خانوارها نمی توانند آن ها را خریداری کنند واز طرفی دیگر به دنبال فرش های زیبا هستند . فرش های 1200 شانه و 1000 شانه علاوه بر اینکه از قیمت مناسب تری نسبت به محصولات 1500 شانه برخوردار هستند دارای ظرافت و زیبایی بسیاری نیز می باشند .
مقاله مربوطه : فرش برای پذیرایی
فرش برای آشپزخانه
نظافت و بهداشت و عدم آلودگی در آشپزخانه از اهمیت بالایی برخودار هست به همین دلیل توصیه می شود که فرش های بدون پرز و بدون خاب در آشپزخانه استفاده شود . گلیم فرش های ماشینی به دلیل نداشتن پرز و کوتاه بودن نخ خاب و شست و شوی راحت و حمل و نقل آسان ، برای آشپزخانه انتخاب خوبی است . گبه های ماشینی نیز در آشپزخانه هایی که دکوراسیون سنتی دارند ، جلوه زیبایی به آشپزخانه می دهند .
بهتر است رنگ کف پوش آشپزخانه هماهنگ با دیگر وسایل از جمله کابینت ها باشد . استفاده از فرش های سبز ، نارنجی روشن و قرمز ، فضای آشپزخانه را دلنشین تر و جذاب تر می کند .
فرش برای اتاق خواب و فرش برای اتاق کودک
کیفیت و عدم پرزدهی برای انتخاب فرش کودک بسیار اهمیت دارد . والدین باید برای اتاق فرزندشان ، بهترین مارک فرش کودک را انتخاب کنند تا هم علاوه بر زیبایی ، از کیفیت بالایی برخودار باشد . کودکان در تماس مستقیم با فرش هستند و به همین صورت باید فرش اتاق کودک بدون حساسیت و بدون پرزدهی باشد . فرش های پرز بلند شگی و حتی بدون پرز گلیم برای اتاق کودک مناسب نمی باشند .
شگی و شنل بهترین فرش اتاق جوانان و نوجوانان محسوب می شود . طرح های ساده و فانتزی با رنگ های جذاب ، آن ها را برای اتاق خواب مناسب کرده است .
فرش های ترک با رنگ های روشن می تواند انتخاب خوبی به عنوان فرش اتاق خواب عروس باشد .
فروشگاه فرش کاشان مفتخر است که تولید کننده محصولات ذیل شده می باشد . هموطنان عزیز می توانند برای خرید بهترین فرش ماشینی کاشان با بهترین قیمت به فروشگاه فرش کاشان سر بزنند . تمامی قیمت این محصولات به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد . این فروشگاه ، خرید حضوری را نیز برای هموطنان عزیز فراهم کرده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی