سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» انتخاب مناسبترین فرش برای بخش های مختلف خانه

انتخاب مناسب فرش

انتخاب فرش برای هر قسمتی از خانه متفاوت است . داشتن اطلاعات در این زمینه به خریداران در انتخاب مناسبترین فرش کمک می کند . به همین دلیل فروشگاه فرش کاشان در این زمینه اطلاعات کافی برای کابران قرار داده است تا آن ها بتوانند قبل از خرید فرش اطلاعات کافی داشته باشند و انتخابی درست داشته باشند .
انتخاب مناسبترین فرش برای بخش های مختلف خانه
فرش برای اتاق نشیمن
از آنجایی که اتاق نشیمن محلی برای استراحت است و برخی از افراد در اتاق نشیمن بیشتر از زمین استفاده می کنند تا مبل ، بهتر است از فرش های با ضخامت بالا استفاده شود . شانه و تراکم رابطه عکسی با ضخامت فرش دارد . یعنی هر اندازه شانه و تراکم بالاتر رود از ضخامت و قطر قالی کم می شود . ضخامت فرش های 500 شانه قابل مقایسه با ضخامت محصولات 1500 شانه نیست به همین دلیل است که از فرش های با شانه و تراکم بالا کمتر در اتاق نشین استفاده می شود . ولی از طرفی دیگر اتاق نشین از فضاهایی است که بیشتر افراد خانه وقت خود را در آجا سپری می کنند پس باید فرش انتخاب شده برای این مکان زیبا و دارای طرح های دلنشین باشد . فرش های 700 شانه به دلیل داشتن 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش هم از نظر کیفیت و ضخامت ایده آل هستند و هم اینکه دارای طرح های زیبا و نگاره های اصیل هستند . فرش های 700 شانه را می توانید در فروشگاه فرش کاشان در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها ببینید . انتخاب فرش های 700 شانه برای اتاق نشیمن هم زیبایی اتاق را بالا می برد و هم اینکه به دلیل کیفیت بالا ، خریدار مجبور به تعویض فرش در چند سال بعد نمی شود . محصولات 500 شانه از نظر زیبایی پایین هستند .
در مورد انتخاب رنگ فرش برای اتاق نشیمن ، خریداران باید به تطابق رنگ فرش با کاناپه و پرده اتاق نشیمن دقت کنند . بهتر است رنگ قالی تیره انتخاب شود چون اتاق نشیمن در معرض آلودگی و رفت و آمد است ولی اگر اتاق نشین از نور کافی برخودار نیست و یا فضای آن بسیار کوچک است بهتر است از رنگ های تیره کمتر از جمله فرش بادامی و یا فرش آبی استفاده شود . اگر از فرش سرمه ای استفاده می کنید بهتر است رنگ کاناپه و یا پرده ها روشن تر انتخاب شود .
فرش برای پذیرایی
انتخاب فرش برای پذیرایی بسیار مهم است . زیبایی طرح و نگاره یکی از آیتم های اصلی برای انتخاب فرش پذیرایی می باشد . در انتخاب قالی برای پذیرایی دیگر صحبت از ضخامت نیست و ریز بافتی و ظرافت حرف اول را می زند . فرش های 1500 شانه دستبافتگونه و فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه بهترین انتخاب برای پذیرایی هستند  . ریز بافتی و ظرافت این محصولات در حد قالی های دستباف است . محصولات 1500 شانه از ریز بافت ترین و ظریف ترین محصولات ماشینی هستند که بسان قالی های دستباف در دکوراسیون خود نمایی می کنند . ولی  به دلیل گران قیمت بودن این محصولات ، بسیار ی از خانوارها نمی توانند آن ها را خریداری کنند واز طرفی دیگر به دنبال فرش های زیبا هستند . فرش های 1200 شانه و 1000 شانه علاوه بر اینکه از قیمت مناسب تری نسبت به محصولات 1500 شانه برخوردار هستند دارای ظرافت و زیبایی بسیاری نیز می باشند .
مقاله مربوطه : فرش برای پذیرایی
فرش برای آشپزخانه
نظافت و بهداشت و عدم آلودگی در آشپزخانه از اهمیت بالایی برخودار هست به همین دلیل توصیه می شود که فرش های بدون پرز و بدون خاب در آشپزخانه استفاده شود . گلیم فرش های ماشینی به دلیل نداشتن پرز و کوتاه بودن نخ خاب و شست و شوی راحت و حمل و نقل آسان ، برای آشپزخانه انتخاب خوبی است . گبه های ماشینی نیز در آشپزخانه هایی که دکوراسیون سنتی دارند ، جلوه زیبایی به آشپزخانه می دهند .
بهتر است رنگ کف پوش آشپزخانه هماهنگ با دیگر وسایل از جمله کابینت ها باشد . استفاده از فرش های سبز ، نارنجی روشن و قرمز ، فضای آشپزخانه را دلنشین تر و جذاب تر می کند .
فرش برای اتاق خواب و فرش برای اتاق کودک
کیفیت و عدم پرزدهی برای انتخاب فرش کودک بسیار اهمیت دارد . والدین باید برای اتاق فرزندشان ، بهترین مارک فرش کودک را انتخاب کنند تا هم علاوه بر زیبایی ، از کیفیت بالایی برخودار باشد . کودکان در تماس مستقیم با فرش هستند و به همین صورت باید فرش اتاق کودک بدون حساسیت و بدون پرزدهی باشد . فرش های پرز بلند شگی و حتی بدون پرز گلیم برای اتاق کودک مناسب نمی باشند .
شگی و شنل بهترین فرش اتاق جوانان و نوجوانان محسوب می شود . طرح های ساده و فانتزی با رنگ های جذاب ، آن ها را برای اتاق خواب مناسب کرده است .
فرش های ترک با رنگ های روشن می تواند انتخاب خوبی به عنوان فرش اتاق خواب عروس باشد .
فروشگاه فرش کاشان مفتخر است که تولید کننده محصولات ذیل شده می باشد . هموطنان عزیز می توانند برای خرید بهترین فرش ماشینی کاشان با بهترین قیمت به فروشگاه فرش کاشان سر بزنند . تمامی قیمت این محصولات به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد . این فروشگاه ، خرید حضوری را نیز برای هموطنان عزیز فراهم کرده است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان