سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار

فروش فرش ماشینی زیر قیمت

محصولات ناب و با کیفیت فرش های ماشینی گزینه مناسبی برای خریداران هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی به شمار می روند . هر چند در بازار های داخلی طرفداران و مشتریان فرش های ماشینی بیشتر هستند اما این محصول خصوصا اگر تحت برند های معتبر مانند فرش کاشان عرضه شوند ، به حدی خوب و مناسب عمل کرده است که در تمام دنیا جایگاه ویژه ای دارد . خریداری نیست که به محض شنیدن نام فرش ماشینی ، به یاد فرش های ماشینی با کیفیت و زیبای برند های کاشانی نیافتد و تمایل به خرید این گونه فرش های درجه یک را نداشته باشد . در مورد خریداران و تقاضا کنندگان فرش های ماشینی بسیار شنیده و خوانده ایم . مقالات مختلفی در رابطه با خرید بهترین فرش ماشینی ، خرید ارزان ترین و گران ترین فرش ، دوام و ماندگاری محصولات و ... نوشته شده اند اما از طرف دیگر با عرضه این محصولات و فروشندگان و تولید کنندگان روبرو هستیم که با وجود داشتن بیشترین تأثیر در بازار فرش و قالی کم تر از آن ها یاد شده است .
کم نیستند تعداد این عرضه کنندگان و فروشندگان و روز به روز هم بر تعداد آن ها افزوده می شود اما با وجود این ازدیاد ، تعداد عرضه کنندگان و تولید کنندگان معتبر ، نامی ، قابل اعتماد و سرشناس کم است و عمدتا در شهرک های صنعتی کاشان متمرکز شده اند . شهر کاشان بالغ بر 700 برند فرش ماشینی دارد که عمدتا مرغوب و نامی هستند . خرید از برند و انتخاب محصولات بهتر از بین بهترین ها موردی است که نیازمند شناخت بالا و آگاهی خریداران می باشد .
مشتریان و خریداران برای خرید یک تخته فرش برآیندی از مجموعه ویژگی ها را مد نظر قرار داده و بر اساس مواردی مانند قیمت ، کیفیت ، زیبایی ، راحتی دسترسی ، مزیت های فروشگاه و ... دست به انتخاب می زنند . در مقاله پیش رو قصد داریم تا با ارائه توضیحاتی در رابطه با قیمت فرش ماشینی درحیطه خرید و فروش فرش زیر قیمت صحبت کنیم . خرید و فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار امکان پذیر است به شرط آنکه اطلاع کامل از این مورد داشته باشیم و آنچه در ادامه نوشتار بیان خواهد شد را مد نظر قرار دهیم .
فروش فرش ماشینی
عرضه فرش های ماشینی به روش های مختلفی امکان پذیر است ، از عرضه مستقیم با مراجعه حضوری به تولید کننده گرفته تا عرضه غیر مستقیم با فروش در فروشگاه های فیزیکی و همان روش های سنتی که از گذشته تا کنون رایج بوده است . ابتدا کمی در رابطه با تفاوت ها و شباهت های فروش مستقیم و غیر مستقیم صحبت خواهیم نمود و سپس به سراغ ادامه مباحث می رویم .
فروش فرش ماشینی به صورت غیر مستقیم
این روش همان است که از گذشته در بازار ها بوده است و عملکرد آن بدین صورت خواهد بود که تولید کننده محصول را به قیمت عمده فروشی یا قیمت تمام شده به دست واسطه می سپارد . واسطه گر نیز با افزایش قیمت به میزان هزینه های سربار و در نظر گرفتن سود خود ، فرش را به فروشگاه های خرد ارائه می دهد . هرچند در این مسیر تعداد واسطه گران می تواند بیشتر یا کم تر باشد اما فروشگاه های خرد آخرین مرحله عرضه خواهند بود . به تعدادی که واسطه گران و دست به دست شدن فرش بیشتر شود ، قیمت افزایش یافته و محصول به قیمت بالاتری در فروشگاه های خرد عرضه خواهد شد . حضور واسطه ها و در رفتن تعیین قیمت توسط تولید کننده موردی است که اختلاف فاحش قیمت خرید فرش از کارخانه و خرید از فروشگاه های خرد را موجب می شود . همین دلیل کافی بود تا تولید کنندگان به فکر روش های دیگری برای عرضه محصولات خود باشند . از این رو روش های مستقیم و حذف واسطه ها روی کار امد تا محصول به قیمت مناسب تری به دست خریداران برسد .
فروش فرش به صورت مستقیم
بر خلاف روش فروش غیر مستقیم ، فروش مستقیم از دسته روش های نوینی است که همچنان پویایی خود را حفظ کرده و روز به روز در حال تغییر و بهتر شدن هست . در تعریفی ساده می توان گفت فرش های ماشینی عرضه شده به روش مستقیم همان هایی هستند که زیر نظر تولید کننده به فروش رسیده و در واقع تولید کنند حکم فروشنده را نیز دارد . مزیت مهم تمامی فرش هایی که به روش مستقیم عرضه می شوند آن است که کاملا قابل اعتماد بوده و خریدار نگرانی بابت تقلبی بودن محصول نخواهد داشت . تمامی روش ها در هر زمینه جای بهتر شدن دارند اما در حال حاضر روش خرید و فروش مستقیم نسبت به روش غیر مستقیم بهتر و مناسب تر است .
روش فروش فرش ماشینی به صورت مستقیم به چند دسته شامل موارد زیر تقسیم می شود :
1- فروش فرش درب کارخانه :
فروش فرش ماشینی درب کارخانه اولین موردی است که پس از اقدام به فروش به روش مستقیم شکل گرفت . فرش های ماشینی در این روش درب کارخانه به مشتری تحویل داده می شد و مهم ترین مزیت این روش فروش ، قیمت ارزان محصولات بود . در واقع فروش به روش درب کارخانه محصولات را زیر قیمت بازار به دست مشتری می رساند . ناگفته نماند که روش فروش فرش درب کارخانه زیر قیمت بازار با دشوار هایی از جمله : دسترسی دشوار به کارخانه برای افرادی که در شهرهایی به غیر از کاشان زندگی می کردند و حمل و نقل از کارخانه تا منزل همراه بود اما همچنان مورد استقبال می باشد و برای شروع و شکل گیری روش های دیگر بسیار حائز اهمیت بوده است .
2- فروش فرش در نمایشگاه ها :
نمایشگاه هایی که در طول سال در کشور های و شهر های مهم بصورت بین المللی برگزار می شود هم دیگر موردی است که در رده فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار انجام می گیرد . محصولاتی که در نمایشگاه ها عرضه می شوند هم از بعد قیمت بسیار مناسب بوده و هم جدیدترین و به روز ترین محصولات هر برند هستند . در واقع برند ها و تولید کنندگان مختلف در نمایشگاه حاضر می شوند تا جدید ترین محصولات خود را به نمایش گذاشته و معرفی کنند ، حال آنکه به دلایلی مانند عدم وجود واسطه ها ، جذب و جلب مشتری و ... محصولات خود را زیر قیمت بازار به فروش می رسانند . اما این روش هم دارای مشکلات و پیچیدگی های خاص خود می باشد از جمله آنکه محدودیت دسترسی از بعد زمانی و مکانی به نمایشگاه ها بسیار محدود کننده می باشد . این روش فروش و خرید برای مشتریانی که به نمایشگاه نزدیک بوده و در بازه خاص به فرش نیاز دارند بسیار مناسب و جذاب خواهد بود .
3- فروش فرش در مراکز پخش :
این روش هم همانند خرید و فروش به روش درب کارخانه و نمایشگاه با مشکلات دسترسی برای مشتریانی که دور از مرکز قرار دارند ، مواجه است . اما در عین حال مانند دو روز بالا زیر قیمت بازار بوده و از این باب قابل تأمل است . البته لازم به ذکر است که در برخی از شهر ها مراکز فروش نقش عرضه و واسطه بین تولید کننده و فروشگاه های خرد را به خود گرفته اند و عاملی هستند در راستای رسیدن محصول از کارخانه تا فروشگاه خرد .
4- فروش فرش در فروشگاه های اینترنتی :
روش فروش فرش ماشینی در فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر پر مزیت ترین و بهترین روش شناخته شده برای عرضه محصولاتی مانند فرش ماشینی است . فروش فرش به روش اینترنتی و آنلاین برای برخی کالاها خصوصا کالاهایی که قابلیت فاسد شدن دارند مناسب نیست اما برای محصولات دیگر با ویژگی های خاص بهترین روش است . فروش فرش ماشینی به روش آنلاین و مجازی در کنار داشتن قیمتی زیر قیمت بازار ، دارای دیگر مزیت هایی هست که به هیچ عنوان در فروشگاه های فیزیکی قابل دستیابی نیست . مواردی که در ادامه مورد اشاره قرار می گیرد .
مزیت های فروش فرش ماشینی به روش اینترنتی
فروشگاه اینترنتی یا مجازی صفحه ای در دنیای بزرگ وب و اینترنتی که تحت کنترل و نظارت برند مربوطه می باشد . تا کنون فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از بهترین فروشگاه ها شناخته شده است ، چراکه :
1- ارزان ترین محصولات در فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان ارائه می شوند .
2- این محصولات در عین داشتن قیمتی زیر قیمت بازار از کیفیت بالا و مطلوبیت بی نظیر برخوردار هستند .
3- فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، امکان استفاده از مشاوره تخصص و انلاین و رایگان را در طول تمامی ساعات شبانه روز می دهد .
4- هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای ورود به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان وجود ندارد . 
5- تولید کننده فرش کاشان با بکار گیری برترین طراحان ، فرش هایی زیبا و بی نظیر تولید می کند که تمامی سلایق را پوشش داده و مشتری دست خالی از فروشگاه بر نمی گردد .
6- داشتن گارانتی فروش مورد مهمی در اطمینان خاطر خریداران نسبت به کیفیت و دوام فرش هایی است که زیر قیمت بازار خریداری می کنند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان