تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بازار عمده فرش ماشینی کاشان

بازار عمده فرش کاشان

واژگان معانی خاصی دارند . استفاده از لغات و معنا و مفهومی که می رساند ما را در امور مختلف به سمت بهتر رساندن موضوع کمک می کند . برای نمونه واژگانی مانند خرد و کلان ، عمده و جزء و ... از مجموعه لغات متضادی هستند که در عین کوتاه بودن معنی خاصی را رسانده و مفهوم مهمی را تلقی می کنند . در بازار محصولات دو واژه خرد و کلان یا عمده و جزئی کاربرد زیادی دارد ، به نحوی که در تبلیغ ها و آگهی ها نیز از آن استفاده می شود بسیار دیده و شنیده ایم که تولیدکنندگان و فروشندگان از عبارت فروش فرش به قیمت عمده و موارد مشابهی استفاده می کنند . اگر بخواهیم معنای همین واژه کوتاه " فروش عمده فرش های ماشینی " را متذکر شویم خواهیم دید که در آن به قیمت ارزان محصول ، تعداد زیادی عرضه شده ، داشتن تولید کننده توانمند و ... اشاره شده است . آنچه در نوشتار حاضر مد نظر ما قرار گرفته است ، قیمت ارزان فرش های ماشینی است که به صورت عمده در بازار عرضه شده اند . با وجود آنکه هنگام صحبت از فروش عمده طبعا مبادله محصول در تعداد زیاد در نظر تداعی می شود اما جالب آنکه در بازار فرش و قالی چنین نیست و همانطور که در ادامه توضیح داده خواهد شد ، خریداران می توانند با اتکا به روش های مناسب و فروشگاه ها و برند های تعریف شده در ادامه مقاله ، فرش های ماشینی را به قیمت عمده اما بصورت تکی و جزئی خریداری نمایند .
علت عنوان فروش عمده فرش های ماشینی نیز چیزی جز رساندن قیمت مناسب و مطلوب محصولات نیست . می توان محصولاتی که در کیفیت بالا توسط کارخانه های کاشانی تولید شده اند و در اقسا نقاط جهان عرضه می شوند را به قیمت ارزان و مناسب خریداری نمود . در نظر داشته باشید که هنگام خرید و استفاده از مزیت های خرید عمده ، در انتخاب برند و فروشگاه نهایت دقت را بکار بگیرید تا مبادا فرش های تقلبی و بی کیفیت را تحت عنوان فرش های درجه یک و ناب به قیمت عمده خریداری نمایید . چراکه اخیرا تعداد فرش های تقلبی و فروشندگان بی تخصص در بازار فرش و قالی رو به افزایش است و تنوع و گستردگی بازار ها به حدی شده است که اندکی کم اطلاعی و بی تواجهی از سوی خریداران امکان خرید و انتخاب غلط را افزایش می دهد .
حال انکه روش های مختلفی برای خرید مناسب و مطلوب وجود دارد که با استفاده از ان ها رضایت خرید بیشتر خواهد شد . در ادامه نوشتار بر آن شده ایم تا با معرفی انواع روش های خرید به بیان و توضیح در حیطه فروش عمده فرش های ماشینی پرداخته و سپس به بحث در رابطه با دلیل قیمت ارزان فرش هایی که به روش عمده خرید و فروش می شوند بپردازیم .
معرفی انواع روش های خرید و فروش فرش های ماشینی کاشان
فروش عمده فرش ماشینی عمدتا شامل روش هایی است که آن ها را روش فروش مستقیم می نامیم این روش های آن همان هایی هستند که در یک سو خریدار و در سوی دیگر تولید کننده در نقش فروشنده ظاهر می شود . فروش عمده فرش ماشینی یا بهتر بگوییم فروش فرش به قیمت عمده بدین دلیل رخ می دهد که با عرضه مستقیم فرش ها عنصر واسطه حذف شده و بسیاری از هزینه ها نیز کسر می شود .
اگر قرار باشد فرش ماشینی به صورت غیر مستقیم به دست خریداران برسد باید مراحل زیر طی شود :
1- تولید توسط تولید کننده و قیمت گذاری بر اساس هزینه های تولید و سود تولید کننده
2- واگذاری فرش توسط تولید کننده به واسطه ها ( در این بین واسطه ها بر اساس هزینه هایی که اصلاحا آن ها را سربار می نامیم از جمله هزینه حمل و نقل ، کارگر ، اجاره انبار و ... بر قیمت کارخانه محصول خواهند افزود . )
3- انتقال فرش از یک واسطه به واسطه دیگر تا در نهایت رسیدن به مقصد نهایی
4- خرید فرش توسط فروشنده خرد و عرضه محصول در بازار های فیزیکی
در این انتقال ها و دست به دست شدن ها هر بار هزینه های سربار بیشتری به قیمت کارخانه فرش افزوده خواهد شد و هرچه این تعداد بیشتر باشد ، افزایش قمیت نیز بیشتر خواهد بود . درحالی که فروش مستقیم و عرضه محصولات توسط تولید کنندگان تمامی هزینه های سربار را از بین خواهد بود ؛ با این اوصاف فرش هایی که بصورت مستقیم به دست خریداران می رسد را تحت عنوان عرضه یا فروش عمده فرش های ماشینی نیز می خوانند . در کنار ارزان تر بودن هزینه تمام شده فرش های ماشینی عرضه شده به روش های مستقیم ، ویژگی ها و مزیت های دیگری نیز دارد که فروش عمده را بهتر از سایر فروش ها جلوه می دهد .

مزیت های فروش عمده فرش در بازار عمده فرش ماشینی کاشان
با توصیفات ارائه شده در بالا به خوبی می دانیم که اگر قصد خرید فرش ماشینی را داریم ، بهتر است از فروش عمده فرش ماشینی کمک بگیریم . هرچند عرضه مستقیم یا همان که در این مقاله ما تحت عنوان فروش عمده مورد بحث قرار داده ایم خود به تنهایی شامل موارد زیر است :
1- خرید فرش از درب کارخانه
2- خرید فرش از نمایشگاه ها
3- خرید فرش از مراکز پخش
4- خرید فرش از فروشگاه های مجازی یا آنلاین
اما منظور ما خرید و فروش فرش ماشینی به روش فروشگاه های اینترنتی می باشد . فروش عمده نه تنها به قیمت درب کارخانه و به قیمت تمام شده تولید کننده عرضه می شود بلکه دارای مزیت هایی به شرح زیر خواهد بود :
 خرید بهترین و با کیفیت ترین فرش از برند مد نظر بدون آنکه تقلب و سوء استفاده از خریداران اتفاق افتد .
دریافت گارانتی و ضمانت نامه توسط خریداران که تضمین کننده مطلوبیت و کیفیت بالای فرش های ماشینی است .
عدم محدودیت زمانی و مکانی توسط خریداران
امکان دریافت رایگان محصول درب منزل از جانب فروشگاه های آنلاین و معتبر از جمله فروشگاه فرش کاشان
وجود انواع مختلف فرش از جهت رنگ و طرح و سایز و ... در یک مکان
و ...
خرید فرش به قیمت عمده
در این قسمت سعی داریم تا نحوه خرید فرش به قیمت عمده را توضحی دهیم . با وجود انکه بازار های اینترنتی با ارائه خدمات ویژه توانسته اند تعداد زیادی از مشتریان خصوصا نسل جوان را به سمت خود جلب کنند اما هنوز هستند افرادی که به دلیل ناآگاهی نسبت به روش خرید اینترنتی به این روش اعتماد نداشته و خرید از فروشگاه ها و بازار های فیزیکی را ترجیح می دهند .
برای آنکه گرفتار خطاهای خرید در فروشگاه های اینترنتی نشویم ، لازم است نسبت به نحوه کارکرد این بازار ها اطلاع کامل داشته باشیم تا بتوانیم فرش به قیمت عمده را با رضایت کامل خریداری نماییم . برای خرید عمده فرش های ماشینی ابتدا لازم است لینک فروشگاه مد نظر را یافته و با استفاده از لینک که حکم آدرس فروشگاه را دارد ، وارد فروشگاه شویم . در فروشگاه اینترنتی برند های پیشرفته مانند فروشگاه فرش کاشان در کنار عرضه و فروش عمده فرش های ماشینی و دستبافت ، خدمات مختلف دیگری نیز ارائه می شود که از ان جمله می توان به  مشاوره رایگان و آنلاین ، تاریخچه و معرفی برند و کارخانه ، مقالات علمی و تخصصی ، معرفی خط تولید و تصاویری از فضای کارخانه و ... اشاره کرد .
برای انتخاب وارد قسمت محصولات شوید . در قیمت محصولات انواع و اقسام فرش های ماشینی عرضه شده در کارخانه فرش کاشان از ابتدا تا کنون ارائه شده اند . در این قیمت محصولات بصورت شماتیک و در غالب تصویر معرفی شده و در کنار هر محصولات ویژگی های مهم و مورد نیاز خریداران به صورت تفصیلی بیان شده است . خوبی و مزیت مهم فروشگاه های اینترنتی آن است که با یک نگاه می توان تمام اطلاعات مورد نیاز فرش های ماشینی مانند شانه و تراکم ، رنگ و لعاب ، طرح و ... را دید و از نظر گذراند . محصول را انتخاب کرده و پس از افزودن به سبد خرید و پرداخت هزینه محصول ، در کم ترین زمان ممکن فرش برای خریدار ارسال خواهد شد .
ناگفته نماند که درکنار حذف واسطه ها و عرضه مستقیم ، دلایلی دیگر هم وجود دارد که قیمت فرش های ماشینی کاشان را تا این حد مطلوب و قابل قبول نموده است . مواردی که در مقالات مختلف مفصلا مورد بحث قرار گرفته اند و در این جا تنها بصورت تیتر وار معرفی می شوند :
1-  بازده بالای دستگاه های پیشرفته و نیروی کار خبره و کارآمد
2-  تخصصی بودن کار در کارخانه های کاشان به دلیل رقابت بالا
3-  تولید محصولات در حجم زیاد و خرید مواد اولیه عمده
4-  تهیه مواد اولیه به روش مستقیم و خرید از صادر کننده بدون دخالت نیروی های دلال بازار
در نهایت لازم به یادآوری است که جهت خرید فروشگاه فرش کاشان ، بهترین انتخاب می باشد . چراکه کیفیت بالای محصولات در کنار قیمت مناسب و طرح های فاخر موجب شده تا این برند سهم بزرگی از بازار های داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی