سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش هفتصد شانه کاشان

فرش هفتصد شانه

کارخانه فرش کاشان توانسته است با تولید بهترین فرش های 700 شانه کاشان با کیفیت بالا و زیباترین طرح ها و نگاره ها ، خریداران را از سراسر ایران به سمت کاشان جذب کند .
نام کاشان به دنبال فرش های ماشینی ، بیانگر زیبایی و کیفیت بالا می باشد . این شهرستان توانسته است در تولید قالی های دستباف و فرش های ماشینی رزومه خوبی داشته باشد . این شهرستان به عنوان شهر فرش و پایتخت فرش شناخته شده است و بهترین کارخانجات در این شهر مشغول تولید بهترین برند های فرش هستند . در میان فرش های ماشینی کاشان ، محصولاتی که توانسته است جزء پرفروش ترین باشند ، فرش های هفتصد شانه کاشان می باشد .
ویژگی فوق العاده فرش های هفتصد شانه کاشان
فرش های 700 شانه کاشان در تراکم های مختلف بافته می شوند . فرش 700 شانه تراکم 2550 از بهترین نوع 700 شانه می باشد . منظور از شانه در این محصولات یعنی تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و منظور از تراکم یعنی 2550 گره در یک متر از طول فرش می باشد . به شانه تراکم عرضی و به تراکم ، تراکم طولی می گویند . این محصولات بسیار باکیفیت با دستگاه HCIX2 بافته می شود که البته با دستگاه های دیگر نیز بافته می شود ولی بافتن محصولات 700 شانه با این دستگاه ، سبب بالا رفتن کیفیت محصولات می شود .
اکثر محصولات 700 شانه به صورت 8 رنگ است یعنی با 8 رنگ زیبا بافته می شود . بالا بودن تعداد رنگ ها ، سبب بالا رفتن زیبایی فرش می شود . کارخانه فرش کاشان  توانسته است محصولات 700 شانه زیبا را تولید کند و فرش های 700 شانه 8 رنگ ، فرش های 700 شانه 10 رنگ و فرش های 700 شانه 12 رنگ را به بازار عرضه کند . این محصولات که جز قالی های 700 شانه واقعی می باشد دارای ضخامتی استاندارد و در حدود 8 میلی متر است که ضخامت این محصولات از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه بالاتر است .
بسیاری از کارخانجات هستند که برای جذب مشتری اقدام به تولید محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه می کند که این محصولات ارزان قیمت با دستگاه های 500 شانه بافته می شوند و تراکم آن ها 1500 است و از قیمت بسیار پایینی برخوردار است .
فرش های 700 شانه تراکم 2250 با قیمت ارزان توسط کارخانه فرش کاشان عرضه می شود .
در محصولات 700 شانه تبدیلی از طرح های 700 استفاده می کنند تا زیبایی فرش را بالا برند ولی کیفیت این محصولات پایین است . وزن فرش های 700 شانه تراکم 2550 به شرح زیر می باشد :
وزن فرش 12 متری 700 شانه: 45 کیلوگرم
وزن فرش 9 متری 700 شانه: 32.8 کیلوگرم
وزن فرش 6 متری 700 شانه: 22.5 کیلوگرم
طرح های جدید فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه طرح گل باغ که بدون ترنج است و گل های زیبا در سراسر فرش به صورت پراکنده هستند ، فرش 700 شانه طرح شاهین که یکی از زیباترین طرح های ترنج دار است و با رنگ زمینه سرمه ای عرضه می شود ، فرش 700 شانه طرح نسترن که یکی از جدیدترین و زیباترین طرح های ترنج دار با حاشیه است که در ابعاد مختلف عرضه می شود ، جز طرح های جدید فرش های 700 شانه می باشند .
تمامی طرح های فرش 700 شانه کاشان در وب سایت فرش کاشان موجود است .
این طرح های زیبا وقتی زیباتر جلوه می کنند که با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند . الیاف آکریلیک علاوه بر مقاومت بالایی که در برابر حرارت ، پاخور شدن دارند و به دلیل براق بودن و شفاف بودن الیاف ، فرش را زیباتر جلوه می دهند . این الیاف وقتی هیت ست می شوند و از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند کاملا پرزهایشان گرفته می شود و یکدست می شوند و برای بافت آماده می شوند .
کارخانه فرش کاشان ، تمامی فرش های هفتصد شانه کاشان را با الیاف آکریلیک و با جدیدترین طرح ها ارائه می دهد .
خرید فرش 700 شانه کاشان
کارخانه فرش کاشان ، به دلیل استقبال بی نظیر هموطنان ایرانی از محصولات 700 شانه کاشان ، این فرش های ماشینی کاشان را به قیمت درب کارخانه و تولیدی ارائه می دهد . این کارخانه مفتخر است که توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه از قیمت محصولات بکاهد . این فروش مستقیم ، شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی می باشد . در خرید اینترنتی فرش های 700 شانه کاشان ، محصول با ضمانت نامه ، گارانتی ، بیمه نامه به صورت رایگان ارسال می شوند . هزینه ارسال بر عهده شرکت می باشد و اگر طرحی اشتباه فرستاده شد و یا اینکه محصول دارای عیب بود ، با هزینه کارخانه عودت داده می شود .
پشت تمامی محصولات 700 شانه تولید شده از کارخانه فرش کاشان ، مشخصات کامل فرش های 700 شانه حک شده است . خریداران حضوری می توانند قبل از خرید و خریداران اینترنتی قبل از تحویل فرش ، به برچسب پشت محصول دقت کنند تا فاقد خط خوردگی ، تاخوردگی باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چرا در اروپا از قالیچه های ایرانی استفاده می شود ؟
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان