سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش استوک و یا فرش های ته انباری

فرش ته انباری

استوک در لغت به معنای ته ابناری و یا کالای موجود در انبار می باشد . برخی بر این باورند که منظور از فرش های استوک یعنی فرش های دست دوم می باشد . در صورتی که چنین نیست . فرش های استوک در حقیقت همان فرش های ته ابناری می باشند که کاملا دست نخورده هستند و در بسته بندی های اولیه به فروش می رسند .
خرید فرش ماشینی استوک
در بازار فرش ، منظور از استوک ، فرش هایی هستند که تولیدشان بنابر دلایلی متوقف شده است . محصولات ته ابناری و یا استوک کاملا بدون خط و خش بوده و با نو تفاوتی ندارد . فرش هایی که با تعداد رنگ محدود و نقشه های بدون پشت بافته شده باشند با قیمتی ارازنتر عرضه می شوند . در حقیقت نقشه و طرح فرش های استوک دیگر تولید نمی شود .
محصولی تولید می شود و بعد از فروش این محصول ، به تعداد باقیمانده آن محصول در انبار ، استوک یا ته انباری گفته می شود که با قیمتی بسیار ارزانتر از قبل فروخته می شود .
خرید فرش های استوک برای کسانی مناسب هست که به دنبال خرید فرش های ارزان می باشند . در حقیقت این افراد به دنبال آیتم قیمت هستند و قیمت فرش مهم تر از زیبایی طرح و نگاره می باشد . به این افراد توصیه می شود که به کارخانه فرش و یا فروشگاه اینترنتی مراجعه کرده و از مدیر فروش در مورد فرش های ته انباری سوال کرده .
فرش های استوک را می توان در شانه و تراکم های مختلف یافت . چه بسا یک طرح از فرش 1500 شانه دیگر تولید نمی شود و این طرح به شاخه محصولات استوک وارد می شود .
خریداران باید قبل از خرید فرش های استوک ، کاملا محصول را بررسی کنند تا عیب و یا مشکل فنی نداشته باشد . به برچسب پشت محصول دقت کنند که فاقد خط خوردگی و یا تاخوردگی باشد .
فرش های استوک از نظر طرح و نقشه جدید نمی باشند و دارای طرح ها و نگاره هایی هستند که در بازار فرش دیگر تولید نمی شود ولی از نظر کیفیت نباید با فرش های جدید و به روز تفاوتی داشته باشند . این محصولات باید درجه یک باشند . خرید فرش های ته انباری را باید از کارخانه معتبر انجام داد . کارخانه های معتبر ، محصولات خود را با بهترین الیاف تولید می کنند .
کارخانه فرش کاشان ، مفتخر است که جدیدترین طرح ها و نگاره ها را به بازار فرش وارد می کند . طرح های قدیمی و نقشه هایی که دیگر تولید نمی شوند همه با کیفیت عالی و با قیمتی ارزان عرضه می شوند . فرش های ته ابناری و یا فرش های استوک برای مساجد ، خوابگاه ها ، مکان های پررفت و آمد و برای کسانی که به دنبال فرش های ارزان قیمت هستند مناسب می باشد .
اگر به دنبال فرش های ارزان با کیفیت عالی هستید به وب سایت فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و یا با شماره تلفن واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید . 

خریداران می توانند فرش های ته انباری را با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی خریداری کنند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان