تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش 1200 شانه

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600

خریدران گرامی می توانند با خرید از فروشگاه فرش کاشان ، فرش های دستبافتگونه 1200 شانه را به قیمت کارخانه و تولیدی و ارزانتر از بازار فرش خریداری کنند . قیمت فرش های 1200 شانه در این فروشگاه ، به قیمت تولیدی و عمده عرضه می شود .
قبل از خرید فرش های 1200 شانه بهتر است علم به ویژگی ها ی آن داشته باشدی تا بتوانید این محصول زیبا را متناسب با دکوراسیون خودتان با بهترین قیمت خریداری کنید .
نکاتی که باید قبل از خرید فرش های 1200 شانه بدانید
-  محصولات 1200 شانه در تراکم های مختلفی تولید می شوند ولی بهترین تراکم آن به صورت 3600 است . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 ، از بهترین نوع شانه و تراکم است . یعنی در یک متر از طول فرش 3600 گره و در یک متر از عرضه فرش 1200 گره موجود می باشد به عبارتی دیگر باید در 10 سانت از عرض 120 گره و در 10 سانت از طول فرش 360 گره وجود داشته باشد . پس بهتر است قبل از خرید ، به پشت محصول دقت کنید . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 از بهترین نوع می باشند چون تعداد گره های بالا در طول و عرض ، مسبب بالا رفتن ظرافت ، زیبایی و منسجم شدن محصول شده است .
- قبل از خرید ، قیمت فرش های 1200 شانه تراکم 3600 را با دیگر  فروشگاه ها مقایسه کنید . از فروشندگانی که با واسطه ، فروش را انجام می دهند خریداری ننمایید چه بسا این افراد ، محصولات را از کارخانه تولیدی خریداری می کنند و با افزودن سود کلان به محصول ، فرش هزار و دویست شانه را به فروش می رسانند . پس بهتر است این محصولات زیبا را از کارخانه و یا از فروشگاه های آنلاینی که خود تولید کننده هستند خریداری کنید .این فروشندگان حضوری و یا آنلاین ، محصولات را با قیمت تولیدی و درب کارخانه به فروش می رسانند .
- در کنار توجه به طرح های زیبا و به روز به کیفیت محصولات 1200 شانه توجه کنید . فرش های آکریلیک 1200 شانه را خریداری کنید . چه بسا محصولاتی که با الیاف پلی استر و پلی پروپلین بافته می شوند بسیار دارای کیفیت پایین می باشند و به دلیل پرزدهی فراوان ، زیباییشان بسیار کم است . محصولات 1200 شانه آکریلیک به هیچ عنوان تغییر شکل نمی دهند و مقاومتشان در برابر آلودگی ها ، پاخور شدن ، نور خورشید بالاست . با خرید فرش آکریلیک 1200 شانه تا چندین سال از تعویض فرش در امان هستید . 
-    این فرش های لوکس با زیبایی بی نظیر هم از زیبایی بسان قالی های دستباف برخوردار است و هم دارای کیفیت عالی می باشد . ضخامت این محصولات دستبافتگونه کمتر از محصولات 700 شانه می باشد . پس بهتر است از این فرش های زیبا در پذیرایی ها استفاده شود و در جاهایی که کمتر از مبل استفاده می شود و در راهرو ها و آشپزخانه استفاده نشود . از طرفی دیگر به دلیل قیمت بالاتر این محصولات نسبت به دیگر محصولات از جمله 700 شانه ، خرید فرش 1200 شانه برای این مکان ها مناسب نمی باشد  .
خرید فرش 1200 شانه با قیمت ارزانتر از دیگر فروشگاه ها
فروشگاه فرش کاشان ، از جمله تولید کنندگانی است که قیمت فرش های 1200 شانه کاشان را با قیمتی ارزانتر از بازار فرش ارائه می دهد . این کارخانه به طور مستقیم با خریداران در تماس است و  با حذف واسطه ها و دلالان ، از پرداخت هزینه های اضافی خریداران جلوگیری کرده است . بدین تریتب خریداران می توانند با انتخاب فروشنده مناسب ، زیباترین فرش های ماشینی را با کیفیت عالی به قیمت مناسب خریداری کنند .
این فروشگاه جدیدترین طرح های بسیار زیبا و دستبافتگونه 1200 شانه را با کیفیت عالی  و با با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند . قبل از مرحله بافت ، تمامی الیاف آکریلیک به مرحله هیت ست می روند تا پرزهایشان گرفته شود . سپس این الیاف با دستگاه hci به مرحله بافت می روند و فرش های دستبافتگونه 1200 شانه زیبا تولید می شوند . مرحله آهار محصولات 1200 شانه بسیار مهم است چون به دلیل تعداد بالای گره باید خیلی اصولی و استاندارد انجام شود .
از آنجایی که فرش های 1200 شانه کاشان زیبایی و کیفیت بالایی دارند ، این کارخانه در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی محصولات 1200 شانه را قرار داده است .
خریداران اینترنتی قبل از خرید آنلاین ، قیمت فرش های هزار و دویست شانه را بررسی کنند و آن را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنند . به مشخصات محصول دقت کنند و قبل از تحویل محصول ، مشخصات را با برچشب پشت فرش مقایسه کنند . هر گونه تضادی در آن به عودت محصول منجر می شود .
فروشگاه فرش کاشان تمامی قالی های هزار و دویست شانه را به صورت رایگان ارسال می کند . ضمانت نامه و بیمه نامه همراه تمامی این محصولات می باشد و تمامی محصولات مبرا از هر گونه عیب یا نقصی می باشند و در صورت وجود هر گونه عیب یا نقص ، شرکت موظف است آن را به کارخانه ارجاع دهد .
برای سفارش و یا پشتیبانی و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن های  واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی