سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش فانتزی بهتر است یا فرش ماشینی سنتی ؟

فرش فانتزی یا فرش ماشینی سنتی

وارد فروشگاه فرش و قالی که می شوید ، با تنوع بی نظیر و گسترده ای از فرش های ماشینی روبرو خواهید که هر یک بهتر از دیگری بوده و با تمامی سلیقه ها همخوانی دارد . فرش های ماشینی در طرح ، رنگ ، ابعاد و سایز ، نگاره و گونه های مختلف تولید می شوند . خرید این محصول بی نظیر چه در بازار های فیزیکی و چه در بازار های مجازی ، چه توسط روش های مستقیم و چه توسط روش های غیر مستقیم از مهم ترین خرید های خانه است که اگر درست و بجا انتخاب شود ، می تواند در دسته بهترین انتخاب ها و لذت بخش ترین ها قرار بگیرد .

 

نکته مهم در این قسمت آن است که در هنگام انتخاب به نحو مناسب انتخاب نماییم .
دسته بندی فرش های ماشینی از بعد طرح و رنگ به سه دسته : 1- فرش های سنتی ، 2- فرش های کلاسیک و 3- فرش های فانتزی یا مدرن تقسیم می شود . به یاد داشته باشید که این نوع دسته بندی تنها یکی از چندین و چند روش دسته بندی است که در بازار وجود دارد . فرش ها را می توان بر اساس رنگ ، سایز ، الیاف مورد استفاده در بافت و ... در دسته های گوناگون رده بندی کرد .

اگر به عنوان خرید قصد رفتن به بازار بزرگ فرش و قالی را دارید آگاه باشید که گستردگی بازار به حدی ست که از ان تحت عنوان دنیای فرش و قالی یاد کرده و عدم آگاهی در این زمینه آسیب زا خواهد بود . تصور نمایید وارد بازاری می شوید پر از فرش و قالی که تنها در ایتم های کوجک از قبیل ویژگی های ظاهری و فنی تفاوت دارند . این تفاوت ها ریز و اندک هستند اما هنگام قرار گرفتن در دکوراسیون و سایر اجزاء به حدی قابل توجه بوده که کوچک ترین تفاوت فرش ها بیشترین اثر را بر دکوراسین می گذارد . بر اساس عقیده و نظر طراحان دکوراسیون فرش های ماشینی tva lhadkd بیشترین تأثیر را بر دکوراسیون دارند ، پس انتخاب آن ها به حدی قابل توجه است که نظر طراحان دکور را هم به خود جلب کرده است .

برای داشتن یک تخته فرش مناسب منزل خود ، از کسب اطلاعاتی مانند انواع مختلف فرش ، ویژگی هر دسته از فرش های ماشینی ، بهترین انتخاب برای دکوراسیون ها مختلف از جمله فرش مناسب برای فضاهای کوچک یا بزرگ ، فرش مناسب فضاهای کم نور یا پر نور و ... ، قیمت محصولات و ... دریغ ننمایید و بدانید هر چه اطلاع خریدار در این زمینه بیشتر شود ، تناسب خرید و مطلوبیت محصول با فضا بیشتر شده و رضایت خاطر بالا تری برای خریداران به همراه خواهد داشت .


مقاله ای که در حال مطالعه هستید به بررسی تناسب فرش های فانتزی و فرش های سنتی یا کلاسیک برای فضاهای مختلف خانه پرداخته است .  شباهت فرش های کلاسیک و سنتی به حدی است که به ما اجازه می دهد در مقاله حاضر این دو گونه را در یک دسته قرار داده و در مقایسه با فرش های فانتزی یا مدرن مد نظر قرار دهیم . برای داشتن خریدی بهتر و رضایت بخش تر ، مطالعه مقاله حاضر را به شما توصیه نموده و لزوم توجه به انتخاب بر اساس کارکرد و ویژگی های ظاهری فضا را یادآور می شویم .

فرش های سنتی و فرش های کلاسیک
دسته بندی بر اساس نقش مایه ، دسته ای را پدید می آورد که فرش های کلاسیک و سنتی در آن جای دارند . شباهت این دو دسته موجب جایگزینی بی بدیل ان ها شده و کم نیستند تعداد صاحب خانه هایی که فرش های سنتی و کلاسیک را به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می دهند . شباهت فرش های مذکور توسط متخصصین قابل شناسایی ست اما گاها این شباهت به حدی خواهد بود که افراد عامی نمی دانند بافته را از بعد طرح و نقشه در کدام دسته ( سنتی یا کلاسیک ) جای دهند .

فرش های فانتزی
فرش های فانتزی نسبت به دو دسته فرش های کلاسیک و سنتی جدید تر هستند . فرش هایی که از آن ها تحت عنوان فرش های مدرن هم یاد می شود بنا بر ظاهر متفاوت خود با آنچه تا کنون در بازار ها شناسایی شده است  ، مورد توجه جوانان و نوجوانان قرار گرفته است . به حدی جذابیت و زیبایی فرش های فانتزی مد نظر جوانان و نوجوانان بوده است که مناسب ترین مکان برای فرش های فانتزی اتاق خواب نسل جدید معرفی شده است .
هرچند فرش های فانتزی به دلیل داشتن طرح و نگاره هایی متفاوت با فرش های کلاسیک و فرش سنتی مورد توجه قرار گرفته است ، تولید کنندگان خلاق و نوآور مانند فرش کاشان توانسته اند با ایجاد جذابیت هایی در سایز و ابعاد این محصولات جذابیت را دو چندان کرده و تناسب بافته ها را برای مکان های مختلف بالا ببرند . فرش های ماشینی فانتری موجود در فروشگاه فرش کاشان علاوه بر ابعاد استاندارد ( فرش های 6 متر ،فرش 9 متر و فرش 12 متر ) در ابعاد غیر استاندارد هم تولید می شوند . جالب آنکه فرش های فانتزی بی قواره فرش کاشان طرفداران زیادی به خود جلب کرده است .

مکان مناسب برای فرش های فانتزی 
هرچند تا قبل از تولید فرش های  فانتزی توسط بهترین کارخانه ها ، فرش های کلاسیک و سنتی در تمام فضاهای خانه از راهرو ، اتاق خواب ، پذیرایی تا آشپزخانه پهن می شدند اما حضور فرش های فانتزی حتی در زمان نوپا بودن آن ها جایگاه ویژه ای در فضا آفرید و از همان ابتدا قسمت های خاصی از خانه به فرش های فانتزی اختصاص داده شد .


فرش های فانتزی مانند فرش های کلاسیک و فرش سنتی برای تمام فضاهای خانه کاربرد ندارد ، هرچند استفاده از فرش های سنتی و کلاسیک هم برای اتاق هایی مانند فرش اتاق خواب کودکان ، فرش آشپزخانه ، فرش راهرو و ... مناسب نیست ، اما استفاده از این دو گونه به علت عدم وجود دسته ای متفاوت در سال های ابتدایی موجب جا افتادن و کاربردی شدن آن ها در تمامی فضاها شده است .


برای اتاق خواب کودکان خود از فرش های فانتزی کمک بگیرید که با طرح های کارتونی و تصاویر کودکانه آذین بسته شده اند . کم نیستند تعداد فرش های فانتزی موجود در فروشگاه فرش کاشان که مختص اتاق کودکان و نوجوانان طراحی و تولید شده اند و از نظر ظاهری و کیفیتی برای چنین فضاهایی مناسب هستند .
خرید یک تخته فرش فانتزی با طرح هایی مانند گل درشت و تک نگاره در رنگ زمینه تیره یا خنثی برای آشپزخانه حائز اهمیت است چرا که فرش آشپزخانه در معرض آلودگی و لکه شدن قرار گرفته و نیازمند شست و شو به دفعات است .
همچنین استفاده از فرش های فانتزی برای راهرو هم مناسب است چراکه الیاف و نوع خاص فرش های فانتزی موجب شده تا نسبت به فرش های سنتی و کلاسیک در برابر تردد و فشار تاب آورتر بوده و در برابر مواد شیمیایی و شست و شوی بالا مقاومت بیشتری به خرج دهند .

مکان های مناسب برای سایر فرش های ماشینی
در این قسمت از فرش های ماشینی با طرح و سبک سنتی و کلاسیک حت عنوان سایر فرش های ماشینی ( به جز فرش های فانتزی یا مدرن ) یاد شده است . بهترین و جذاب ترین فضا برای فرش های سنتی با طرح و نگاره های اصیل ، پذیرایی هایی هستند که میزبان مهمان خواهند بود . پهن شدن فرشی با زیبایی هرچه تمام تر در زیر پای مهمان ها از مهم ترین المان هایی ست که در میزبانی های ایرانیان مد نظر قرار می گیرد .


بسته به نوع دکوراسیون و سبک و سیاق معماری ، استفاده از فرش های سنتی و یا کلاسیک برای اتاق پذیرایی و مهمان نشین بهترین کف پوش است . حال آنکه انتخاب طرح مناسب و رنگ و لعابت برتر و هماهنگ با فضای پذیرایی خود نیازمند مباحث مجزایی ست که در مقالات مختلف موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان منتشر شده است  .

خرید فرش های فانتزی ، سنتی و کلاسیک
کارخانه فرش کاشان به عنوان یکی از بهترین برند ها و تولید کنندگان موجود در دنیا ، تعداد زیادی از طرح ها و نقش مایه ها را در ابعاد مختلف در بهترین کیفیت و عالی ترین مواد اولیه تولید می کند . انتخاب فرش ماشینی مناسب برای منزل با وسواس و حساسیت زیادی همراه است . صاحب خانه های با سلیقه ترجیح می دهند ساعات زیادی را در بازار صرف دیدن فرش ها نموده و از بین انواع مختلف انتخاب نمایند ، حال انکه فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با توزیع تمامی طرح ها و انواع نقش و نگاره های فرش های ماشینی ، تنوع بالایی را در یک جا جمع کرده و اصطلاحا دست خریداران را در انتخاب باز گذاشته است .
هنگام خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از مشاور آنلاین حاضر در فروشگاه کمک گرفته و بدانید که این روش خرید و این فروشگاه ها نسبت به سایر روش ها و فروشگاه ها مزیت های خاص خود را دارند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  شیرینگ فرش
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان