تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین فرش برای ورودی آپارتمان های امروزی

فرش برای ورودی آپارتمان های امروزی

استفاده از فرش در منازل ایرانیان و هم چنین کسانی که در فرهنگی غیر از ایران رشد یافته اند و زندگی می کنند ، از اهمیت برخوردار است. علت استفاده از فرش در منازل و هم چنین فرش هایی برای ورودی ها ، به این خاطر است که هم زیبایی منزل را تامین میکند و هم مانع از ورود آلودگی به محیط خانه می گردد . دراین مقاله در مورد انواع پادری ها و فرش های مناسب برای ورودی آپارتمان های امروزی یا اتاق ها و سرویس ها صحبت می شود .
باید بدانید برای انتخاب پادری مناسب باید به فاکتورها و مواردی توجه کنید که بتوانید بهترین پادری را برای نوع کاربری ای که از آن انتظار دارید تهیه کنید .
مورد دیگری که علاوه بر کاربری و جنس باید به آن اهمیت دهید ، هماهنگی آن با سایر فرش های منزل می باشد که این خود به زیباتر شدن منزل می انجامد .
انتخاب فرش برای ورودی آپارتمان
در ورودی آپارتمان دارای دو قسمت است . قسمت درونی و قسمت بیرونی ، که بسته به اینکه برای کدام طرف در می خواهید فرش یا پادری خریداری نمایید، باید جنس آن را مد نظر قرار دهید .
عده ای هستند برای اینکه افراد در پشت در که کفش شان را در می آورند پایشان روی زمین قرار نگیرد ، در قسمت بیرونی منزل شان پادری ای قرار می دهند . در حالی که برای کسانی که با کفش وارد خانه می شوند برای اینکه از میزان آلودگی آن بکاهند ، بهتر است حتما پادری ای در بدو ورود به منزل در پشت در قرار دهند تا افراد کثیفی کفش خود را با آن پاک کرده و سپس وارد منزل بشوند .
مسلما اگر متناسب با مورد دومی بخواهید پادری انتخاب کنید بهتر است که از یک جنس نرم دارای الیاف خرید خود را انجام دهید . پادری ها از جنس های پلاستیکی هم هستند که برای قسمت بیرونی منزل و قسمت های داخلی سرویس های بهداشتی که مرطوب هستند ، استفاده می شوند .
برای انتخاب فرش های ورودی درب منزل بهتر است که از جنس های مقاوم و چرک تاب استفاده کنید  تا به سرعت و به زودی مجبور به تعویض یا شست و شوی آن نباشید و مقاومت این فرش خود عاملی است برای شست و شوی بیشتر و ماندگاری طولانی تر پادری مورد استفاده .
رنگ های فیلی ، نخودی ، قهوه ای از جمله رنگ هایی است که کثیفی ها و گرد و خاک ها را کمتر نشان می دهد .
انتخاب پادری برای اتاق خواب آپارتمان های امروزی
برخی از اتاق های خواب هستند که به پادری احتیاج ندارند. به طور کلی در مکان هایی از پادری استفاده می شود که عاری و خالی از فرش می باشد . عده ای برای اتاق خواب خود به دلیل اینکه فضای خالی کمی دارد ، فرش تهیه نمی کنند . در عین حال گذاشتن پا بر روی زمین سفت و سرد ، لذت بخش نیست . استفاده از پادری ها در اتاق خواب یا در ورودی خالی از لطف نخواهد بود و حداقل این است که پای انسان بر روی فرشی خواهد بود که بافت نرم و گرم دارد و خود بسته به طرحی که دارد زیبایی دو چندانی به فضای اتاق خواب خواهد بخشید .
برای اتاق خواب بهتر است که از پادری های زیبای فانتزی خریداری کنید .
انتخاب و استفاه از پادری در اتاق خواب به چند منظور انجام می گیرد :
اگر درب تراس در اتاق خواب باز شود ، هنگام باز و بسته شدن این درب ، ممکن است مقداری آلودگی یا گرد و خاک وارد اتاق خواب شود یا اینکه کسی اگر پابرهنه داخل تراس شود هنگام برگشت حتما ، وجود این پادری مانع از انتقال گرد و خاک به سایر نقاط اتاق خواب خواهد شد .
انتخاب پادری برای سرویس های بهداشتی
برای سرویس های بهداشتی اصولا از دو عدد پادری استفاده می شود . یکی برای بیرون از سرویس و جایی که به فضای بیرون و نشیمین متصل است و یکی برای پشت در داخل سرویس که محل مرطوب می باشد .
بهتر است برای عدم انتقال رطوبت از طریق پاها به سایر فضای اتاق از پادری در مقابل در استفاده شود و از جنسی باشد که قابلیت جذب رطوبت را داشته باشد . همچنین از لحاظ ظاهری باید به گونه ای و با رنگی انتخاب شود که در هم خوانی با سایر عناصر ، علی الخصوص فرش منزل باشد تا حس یکپارچگی و زیبایی به منزل شما بدهد .
اما پادری دیگر ، برای اینکه در برابر شست و شوی داخل مکان مرطوب مقاومت داشته باشد و خیس نشده و رطوبت را به خود جذب نکند، پلاستیکی باشد .
پادری و فرش ورودی آشپزخانه
شاید آشپزخانه به گونه ای باشد که به فرش ورودی نیاز نداشته باشد اما می توان از پادری های سایز بزرگ در شکل های بیضی ، دایره و لوزی یا شکل های خاص و مستطیل در دل ان استفاه کرد .
این نوع پادری ها که در لابی ها و ورودی های نسبتا وسیع منازل به کار می رود ، در انواع جنس ها و طرح ها و رنگ ها اعم از فانتزی، سنتی یا کلاسیک بافته می شوند و در بازار موجود هستند. اینها خود می توانند به عنوان فرش در مرکز آشپزخانه ها قرار بگیرند و چون علاوه بر زیبایی سبک هستند بسیار مناسب این فضا باشند .
علت این امر مرطوب بودن و چرب بودن فضای آشپزخانه است که نیاز است فرش این محل برای رعایت بهداشت زود به زود شسته شود تا آلودگی در این محیط که محل خورد و خوراک است برای افراد منزل مشکل ایجاد نکند .
جنسی که پادری اینجا باید داشته باشد، جنس ای است که جاذب رطوبت نباشد . پس جنس های پلی استر ، پلی پروپلین ، بی سی اف برای این مکان بسیار مناسب است .
گلیم ها ، گبه های ماشینی و فرش های مدرن و فانتزی در جنس های مختلف بافته می شوند و برای این مکان ها ، یعنی مکان هایی که برای پوشش انها نمی توان یا افراد نمی خواهند از فرش های لوکس خریداری کنند استقاده می شوند .
در میان فرش های مدرن ، فرش های فریز هستند که از لحاظ ظاهری مانند گلیم ها هستند و در برابر شست و شو و رفت و آمد بسیار مقاوم می باشند .
گلیم ها و فرش های فریز فاقد پرز هستند و در آن تار و پود به هم بافته شده و طرح های مختلف را نتیجه می دهند ، هم نسبت به سایر فرش ها قیمت مناسب تری دارند و هم اینکه روغن را به خود جذب نمی کنند.
فرش ورودی اپارتمان جاذب توجه است
اگر ورودی آپارتمان شما فاقد فرش و خالی باشد ، محیطی سرد و فاقد گرما و صمیمیت را از لحاظ بصری به افراد القا می کند. در حالی که خود فرش گرما و حرارت خاصی را از لحاظ رنگ و طرح و جنس از طریق بصری و لمسی از کف پاها به افراد انتقال می دهد .
اگر روی زیبایی و گرمای محیط منزل تان حساس هستید توصیه می شود ، ورودی آپارتمان تان را هم مثل سایر نقاط فرش کنید . قیمت و جنس و سبک فرش به عهده شماست، اما بدانید که بازار فرش ماشینی ایران با تنوعی که در کارهای خود دارد، محال است فرشی متناسب با قدرت اقتصادی خانوار ها و متناسب با سلیقه ی افراد جامعه از هر نوعی نداشته باشد. تنها کافی است به یکی از فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی از هر برندی که می پسندید مراجعه نمایید.
امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی