تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مناسب راهرو

خرید فرش مناسب برای راهرو

فرش های ماشینی برای پر کردن فضای خانه مناسب است . فرش هایی که به عنوان بهترین کف پوش مورد توجه مخاطبین بوده و در طول سالیان تجربه به اثبات رسیده است که کاربرد فرش و قالی بافته شده در بین تمامی کف پوش ها مرغوبیت و محبوبیت بیشتری دارد . در بازار بزرگ فرش و قالی کم نیستند تعداد تولید کننده هایی که با داشتن نیروی کار متخصص ، دستگاه های روز دنیا و خلاقیت و نوآوری بالا توانسته اند محصولات خود را در سراسر دنیا به نمایش گذاشته و نام و برند فرش های کاشان را به رخ تمام کشور ها برسانند . داشتن مشتری و خریدار در سراسر کشور نمادی از قدرت و توانمندی بالای فرش های ماشینی کاشان است .
خریداران فرش و قالی به دنبال بهترین کیفیت ، زیباترین و متنوع ترین محصولات و در عین حال قیمت مناسب هستند و جالب آن که برند های کاشانی در رقابت تنگاتنگ با یکدیگر به خوبی توانسته اند محصولات خود را با چنین ویژگی هایی در دسترس عموم مشتریان قرار دهند . روش های مختلف عرضه در کنار انواع فروشگاه های مجازی و فیزیکی موجود پویایی بازار ها را فراهم آورده است . همچنین روزانه تعداد زیادی فرش و قالی نوین علاوه بر طرح های قبلی توسط تولید کنندگان خلاق کاشانی از جمله فرش کاشان روانه بازار می شوند که بر  پویایی و تحرک موجبات بزرگ تر شدن بازار را هم فراهم می آورد .
حال که آنقدر بازار بزرگ و گسترده است ، انتخاب از سر آگاهی و دانش از سوی مشتریان و خریداران به حد قابل توجه در مطلوبیت و رضایت بخش تر شدن خرید قابل توجه خواهد بود . برای داشتن انتخابی بهتر و فرشی مناسب تر کافی ست ابعاد مختلف بازار را مد نظر قرار داده و بنا بر مسایلی مانند زیبایی و طراحی دکوراسیون و البته کاربرد و ویژگی های فنی و ظاهری فرش اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهیم .
مقاله حاضر تحت عنوان انتخاب فرش مناسب برای راهرو نوشته شده است . زیبایی راهرو هم همانند زیبایی و تزئین سایر فضاهای خانه در دکوراسیون بی تأثیر نبوده و کف پوش های مختلفی برای راهرو توسط بهترین کارخانه های از جمله کارخانه فرش کاشان تولید و روانه بازار شده است .

انتخاب فرش مناسب
تأثیری که فرش های ماشینی بر دکوراسیون و فضای خانه دارند ، بیشتر از هر وسیله دیگری خواهد بود . هرچند تا چند سال پیش بعد زیبایی و ظاهر فرش های ماشینی کم تر از کاربرد مورد توجه بود ، اما در زمان کنونی بسته به فضا ممکن است اهمیت ظاهر بر کاربرد و ویژگی های فنی بیشتر باشد . برای مثال فرشی که در پذیرایی و قسمت مهمان نشین پهن می شود از نظر ظاهری جذاب تر از فرش هایی ست که برای اتاق خواب و هال و آشپزخانه انتخاب می شود . حال فرشی که برای راهرو انتخاب می شود باید از بعد ظاهر و کیفیت مطلوب باشد . فرش های راهرو پاخوردگی بالایی می خواهند و باید تاب آور باشند . انعطاف پذیری فرش های راهرو بر اثر نخ خاب بالا امکان پذیر می شود که در ادامه بیشتر توضیح داده خواهد شد .

فرش مناسب برای راهرو
در بین بافته های موجود در فروشگاه فرش کاشان ، انواع مختلفی از فرش ها هستند که برای راهرو مناسب بوده و سلیقه عموم مردم را پوشش می دهند اما در عین حال فروشگاه اینترنتی فرش کاشان آیتمی تحت عنوان سفارش فرش ماشینی دارد . در این قسمت با توجه به ابعاد و طول و عرض راهرو می توانید طرح و نقشه مورد نظر خود را سفارش دهید .
برای سفارش یا خرید فرش مناسب برای راهرو موارد زیر را لحاظ نمایید تا انتخابی بهتر و رضایت بخش تر داشته باشید :
1- برای خرید به میزان نور دهی فضا دقت نمایید . اگر راهرو در قسمتی از خانه است که نور در و پنجره را نمی گیرد ، بهتر است از رنگ زمینه های روشن و لایت کمک بگیرید . پهن شدن فرش رنگ زمینه روشن در فضای راهرو و حتی اتاق ها در جذب و انعکاس نور اثر بالقوه ای دارد . در جهت عکس می توان چنین برداشت نمود که بکار گیری فرش های راهرو در رنگ های تیره برای راهرو هایی که نور کافی داردن مناسب است . رنگ های خثی نیز برای هر دو نوع فضا مناسبت دارد . داشتن فرش راهرو با رنگ خنثی برای مشتریانی توصیه می شود که بنا بر دلایلی مانند شلوغی و عدم هماهنگی در راهرو ، وسواس زیاد در خرید و ... نمی توانند انتخابی بین رنگ های روشن یا تیره داشته باشند ، از همین رو با انتخاب رنگ های خنثی که در میانه طیف قرار گرفته اند زیبایی را به فضای خانه خواهند برد .
2- اگر راهرو تنگ و باریک است ، فرشی پهن نمایید که از نگاره های کم تر و درشت تر بافته شده باشد . فرش های شلوغ و دارای نگاره های ریز و در هم برای راهرو های پهن و عریض مناسبت بیشتری دارد .
3- در بین طرح های سنتی ، کلاسیک و فانتزی موجود در فروشگاه فرش کاشان که تحت عنوان فرش های راهرو به فروش می رسند ، فرش های فانتزی طرفداران بیشتری دارند . چرا که نگاره های مناسب تری داشته و به علت عدم یکسان بودن با فرش های سنتی و کلاسیکی که عمدتا برای هال ، پذیرایی و ... خریداری می شوند به خوبی خواهند توانست فضای راهرو را از سایر فضاهای خانه تفکیک نمایند .
4- برای راهرو هایی که جلوی درب وردوی ، جلوی سرویس بهداشتی و در کل محل رفت و آمد هستند از رنگ های تیره و خنثی کمک بگیرید . فرش هایی که در محل تردد هستند باید توانایی تحمل یا تاب آوری در برابر فشار ، سایش و .. را داشته باشند و در رنگ و طرحی انتخاب شوند که آلودگی و چرک را کم تر نشان دهند . بنا بر این توضیحات خواهیم دانست که فرش های رنگ روشن برای راهرو های پر رفت و آمد مناسب نیستند .
5- شانه و تراکم فرش های مناسب راهرو مورد دیگری ست که باید مد نظر قرار گیرد . فرش های ماشینی در شانه و تراکم پایین خصوصا فرش های 700 شانه و 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان در صدر توجه فرش های ماشینی مناسب برای راهرو هستند . در این بین کم نیستند مکان های عمومی که با فرش های ماشینی 700 و 500 شانه فروشگاه فرش کاشان ، پوشیده می شوند .

خرید فرش های ماشینی مناسب برای راهرو
مهم ترین تفاوتی که خرید فرش برای راهرو با سایر مکان ها دارد این است که فرش های ماشینی مناسب برای راهرو ابعاد مشخصی ندارند اما فضا و سایز استاندارد فرش های عرضه شده برای سایر فضا ها مشخص است ، هر چند فرش های بی قواره یا با سایز غیر استاندارد هم در بازار مورد توجه هستند . مورد مهم متفاوت دیگر این است که فرش مناسب راهرو باید در سایز و بعدی انتخاب شوند که به طور کامل تمامی راهرو را پوشش دهند اما وجود فضای خالی بین دیوار اتاق و لبه فرش یکی از جذابیت های خانه محسوب می شود .
همانطور که می دانیم فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از بهترین فروشگاه ها ست . خرید از فروشگاه اینترنتی مزیت هایی دارد که بر اثر آشتی و استفاده از تکنولوژی نسیب خریداران می شود از جمله دریافت فرش درب منزل بدون پرداخت هزینه پست و تحمل دشواری های این زمینه ، داشتن گارانتی معتبر به همراه محصول و قیمت ارزان که مهم ترین و جذاب ترین ویژگی برای خریداران فرش است .
مقرون به صرفه بودن فرش های راهرو عرضه شده در فروشگاه فرش کاشان ، نه تنها دلیلی بر کیفیت پایین نیست بلکه بر همگان واضح است که فرش های فروشگاه فرش کاشان در کیفیت بی نظیر بوده و تماما درجه یک و صادراتی هستند . اما دلیل اصلی قیمت مناسب فرش های فروشگاه فرش کاشان عرضه مستقیم و بی واسطه فرش ها است . عدم دست به دست شدن های بی دلیل و عدم وجود واسطه در خط عرضه تا حد زیادی اختلاف قیمت بین فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و فروشگاه های فیزیکی را توجیه می کند .
دلیل دیگر قیمت مناسب محصولات فروشگاه فرش کاشان ، تخصص بالای تولید است . نیروی کار ، دستگاه های بافت و روش های پر بازده موجب تولید فرش هایی شده است که نه تنها با کیفیت هستند بلکه درصد خطای بسیاری پایینی دارند .
در قسمت سرچ و جست و جو که در بالای فروشگاه تعبیه شده است ، عبارت فرش راهرو را سرچ نمایید . در طول چند ثانیه اطلاعات تمامی فرش های مناسب برای راهرو در اختیار شما گذاشته خواهد شد . در یک جمله می توانیم به شما چنین توصیه نماییم که جهت خرید فرش ماشینی مناسب برای راهرو ، مزیت های فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را از دست ندهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی