تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

کاشان سرای فرش ماشینی ایران

کاشان سرای فرش

فروشگاه فرش کاشان مفتخر است که زیباترین فرش های ماشینی را با بالاترین کیفیت در سرای فرش ماشینی ایران شهرستان کاشان به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی به فروش می رساند .
در بازار فرش و قالی ، انواع مختلف فرش های ماشینی وجود دارد که تحت برند های کاشان در تمامی کشور ها به فروش می رسد . فرش های ماشینی برند کاشان ناب و درجه یک هستند چراکه در کارخانه های معتبر و زیر نظر تولید کنندگان برتر جهان به تولید رسیده اند . هر خریداری بدین نکته آگاه است که برای داشتن فرش با دوام و مناسب برای خانه و فضای مد نظر بهترین گزینه رفتن به سراغ فرش های ماشینی کاشان است .
در دنیای امروزی که عصر ارتباطات و دنیای تکنولوژی نامیده شده است ، مرزهای جغرافیایی و محدودیت های این چنینی معنایی ندارد و دسترسی به فرش های کاشان در سراسر دنیا امکان پذیر است به گونه ای که کاشان را سرای فرش ایران نامیده اند و محصولات صادراتی کاشان در سراسر دنیا عرضه می شود . قطعا شهرت و اعتبار فرش های ماشینی کاشان به علت ویژگی هایی ست که دارا می باشد و این ویژگی ها هم فنی و هم ظاهری است . تولیدکنندگان کاشان در سراسر دنیا به شهرت رسیده اند و توان تولیدی بالای آن ها ست که کاشان را به سرای فرش کاشان مبدل ساخته است . داشتن تعداد زیادی تولید کننده توانا و نوآور در کنار یکدیگر بازار را رقابتی نموده است ؛ در بازار کنونی فرش و قالی کاشان جایی برای تولید کنندگان ضعیف وجود ندارد چراکه توان رقابتی بالای تولید کنندگان نوآور و توانا مانند فرش کاشان به خودی خود شرایط را برای ماندن تولید کنندگان ضعیف دشوار نموده و کارخانه های مانده در بازار بی شک در دسته بهترین ها هستند .
اگر قصد خرید فرش و قالی برای منزل خود را دارید ، پس از آگاهی از ویژگی های فرش خوب و مقایسه فرش های برتر با فرش های موجود در فروشگاه فرش کاشان اقدام به خرید نمایید . می توانید روش ها و فروشگاه های مختلف را مد نظر قرار دهید و همانطور که در ادامه مشاهده خواهید نمود ، به این نتیجه می رسید که خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بهترین روش و بهترین فروشگاه خواهد بود .
کاشان سرای فرش ایران است . شهری است که به دلیل رزومه بالایی که در تولید قالی های دستباف و فرش های ماشینی دارد به پایتخت فرش معروف است .
فرش کاشان
سوال اولی که به ذهن می رسید در رابطه با ویژگی هایی است که برتری های فرش ماشینی کاشان را ایجاد کرده است . این سوال می تواند خط مشی برای سایر تولید کنندگانی باشد که به دنبال برتر شدن محصولات بوده و خواهان بیشتر شدن سهم خود در بازار هستند . بازار فرش های کاشان و سرای فرش کاشان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده و به عنوان توزيع کننده فرش های برتر دنیا تحت برندهای کاشانی که بالغ بر 700 کارخانه می باشند ، مشغول فعالیت و گسترده تر شدن هستند .
در واقع می توان چنین عنوان کرد که هدف سرای فرش ایران در راستای تلاش برای کسب حداکثر رضایت مشتریان بوده و در نهایت خواستار رسیدن به بازاری بسیار متنوع از بعد رنگ و طرح و ... می باشد که توان پاسخگویی به تمامی سلیقه ها را داشته باشد . در کاشان که به سرای فرش ایران شهرت دارد ، فرش هایی با انواع و اقسام شانه ها و تراکم ها در قیمت های کاملا مطلوب و مقطوع با کیفیت ممتاز و درجه یک که اصطلاحا صادراتی نامیده می شوند عرضه می شود .
ویژگی فرش های کاشان سرای فرش ایران
مواد اولیه مهم ترین موردی است که به صادراتی و درجه یک شدن فرش های کاشان منجر  شده است . نخ ها تنها موادی هستند که در تولید فرش و انواع بافته ها مانند پارچه و ... مورد استفاده قرار گرفته اند . برای بافت بهترین فرش های کاشان سرای فرش ایران ، از نخ های اکرولیک هیت ست شده استفاده می شود . نخ های اکرولیک به خودی خود ویژگی های مطلوبی دارند اما هیت ست شدن هم موجب اضافه شدن ویژگی هایی نظیر نرم و لطیف ، بدون پرز ، براق و درخشان ، ضد حساسیت و مقاومت بالای بافته ها شده است . دیگر مواد اولیه فرش های کاشان نخ های تار و پود از جنس پلی استر و پنبه می باشد که گذر از فرایند هیت ست برای این دو نوع نخ هم مزایای خاص خود را به همراه دارد . پس به وضوح روشن است که یکی از ویژگی های کارخانه های فرش کاشان بکار گیری نخ های خاب ، تار و پود مرغوب است که با بالا بردن طول عمر و کیفیت فرش بر صادراتی و درجه یک بودن محصول دامن می زند .
در کاشان سرای فرش ایران تمامی محصولات با کیفیت ، علاوه بر تنوع طرح و رنگ از ابعاد استاندارد و غیر استاندارد هم برخوردار هستند و بخشی از گستردگی بازار به همین موضوع مربوط می شود . ابعاد استاندارد فرش های ماشینی شامل فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری می باشد و هر سایزی خارج از این سه ابعاد در دسته فرش های غیر استاندارد یا بی قواره سرای فرش کاشان قرار می گیرد .
دیگر مزیت و ویژگی فرش کاشان امکان خرید بدون واسطه و مستقیم فرش ها می باشد . راه اندازی و خرید و فروش اینترنتی فرش های کاشان به یمن رشد تکنولوژی و کارایی بالای فروشگاه های مجازی شکل گرفته است . می توانید با مراجعه به فروشگاه اینرتنتی فرش کاشان به بهترین و ارزان قیمت ترین فرش های ماشینی کاشان دسترسی پیدا کرده و به راحت ترین شکل ممکن فرش مد نظر را انتخاب و خریداری نمایید . جالب است بدانید فرش های خریداری شده از سرای فرش کاشان عمدتا به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبری است که نمادی از کیفیت و قابل اعتماد به نفس بوده فرش ها ست .
چگونه فرش ماشینی با کیفیت سرای فرش ایران را بشناسیم ؟
آگاهی از ویژگی های فرش های خوب می توان اولین گام در شناسایی فرش های با کیفیت سرای فرش ایران یا هر فروشگاه دیگری باشد که فرش های کاشان با دارا بودن این ویژگی ها یکی از بهترین موارد در شناسایی هستند . ناگفته نماند که جای تأسف دارد بیان این نکته که متاسفانه عده ای از فروشندگان سود جو که تعدادشان روز به روز در حال بیشتر شدن است ، با استفاده از مواد اولیه ضعیف و بی کیفیت اما نام و برند کاشان و سوء استفاده از بی اطلاعی خریداران به نفع خود فرش های بی کیفیت را با قیمت پایین تحت عنوان فروش فوق العاده و عرضه می کنند و از انجایی که شناسایی محصولات با دوام و چند ساله مانند فرش های ماشینی تخصص و مهارت خاصی می طلبد تعداد زیادی  از خرداران کم تجربه و نا آگاه در دام این انتخاب غلط افتاده و با اعتماد بی جا بر برند ها و کارخانه های نا معتبر موجبات کاهش رضایت خاطر خود را فراهم می آورند .
انتخاب فرش مناسب از سرای فرش کاشان برای دکوراسیون خانه
برای خرید فرش های ماشینی المان های مختلفی را باید مد نظر قرار دهید . مهم ترین موردی که اخیرا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است ، آنکه در انتخاب فرش مناسب باید به دکوراسیون و شیوه استفاده محصول در کنار نوع کاربرد آن دقت نمود . در سال های اخیر زیبایی خانه بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است و برای خرید فرشی که باب پذیرایی باشد انتخاب متفاوت از خرید فرشی است که باب مکان های پر رفت و آمد ، هال ، اتاق خواب و ... است . از همین رو تنوع در فروشگاه اهمیت یافته و یکی از دلایل توصیه خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به تنوع و گستردگی فروشگاه بر می گردد .
وارد فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به عنوان یکی از سراهای فرش ایران شده و در هنگام انتخاب علاوه بر کاربرد برای انتخاب فرش مناسب و هماهنگ با دکوراسیون به نور دهی فضا ، ابعاد اتاق ، ست بودن رنگ و طرح با تمامی عناصر دکور خصوصا مبلمان و پرده ها ، طرح و نقش مایه و سبک و سیاق معماری فضا دقت نمایید .
برای مثال اگر اتاق مد نظر از نور کافی برخوردار باشد ، دست شما در انتخاب باز بوده و محدودیتی برای انتخاب رنگ زمینه نخواهید داشت اما اگر فضای خانه بنا بر نداشتن پنجره یا نور گیری از نور کافی برخوردار نباشد باید از فرش هایی کمک بگیرید که رنگ زمینه روشن دارد . خرید از فروشگاه های اینترنتی فرش کار آسانی است کافی است اندکی با فضای مجازی آشنایی داشته باشید و هنگام خرید از رعایت نکات امنیتی غافل نشوید . انتخاب محصول ناب و درجه یک از فروشگاه فرش کاشان برای خریداران فرشی با کارکرد و دوام و طول عمر بالا به همراه خواهد داشت .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی