تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش فرش های سایز خاص

فرش های سایز خاص

مکان های وجود دارد که به صورت نا متعارف طراحی و ساخته شده اند و کف پوش کردن این مکان ها کار ساده و آسانی نیست . محیط های مانند لابی هتل ، پله ها ، ساختمان های بزرگ و ..... از این دسته مکان های غیر متعارف می باشند . مثلا دارای فرو رفتگی ، شکستگی یا حالت های منحنی می باشند که برای کف پوش کردن آن باید فرش های زیبا و گران قیمت را برش زد اما شما می توانید فرش هایی با سایز دلخواه و شکل های مختلف تهیه کنید و دیگر لازم نیست به فرش صدمه و لطمه ای وارد کنید .

 

انواع فرش های خاص
فروشگاه فرش کاشان مفتخر است که توانسته است بهترین فرش های ماشینی کاشان را در ابعاد و سایزهای مختلف تولید کند . فرش های با سایزهای خاص توسط بهترین دستگاه تولید می شود که معدود تولید کنندگانی هستند که توان تولید فرش های غیر استاندارد با سایزهای خاص را دارند . فرش های سایز خاص و نامتقارن فروشگاه فرش کاشان موارد زیر را شامل می شود :
•    فرش بیست و چهار متری : فرش های ماشینی معمولا در ابعاد فرش 6 متری ، فرش 9 متری ، فرش 12 متری و به شکل مستطیل تولید می شوند اما برخی از شرکت های فرش از جمله شرکت فرش کاشان توانسته اند که فرش های خود را در ابعاد 24 متری و سفارشی تولید کنند .به فرش هایی که در ابعادغیر استاندارد و سفارشی برای محیط های خاص طراحی و تولید می شوند فرش ماشینی ابعاد بزرگ گفته می شود . این فرش های 24 متری برای مکان و محیط های بزرگ مناسب است مانند کاخ ها ، سالن های کنفرانس ، مساجد و حسینیه ها . این فرش در عرض 4 متر و طول 6 متر یا در عرض 3 متر و طول 8 متر بافته می شود .  یکی از عوامل قیمت گذاری بر روی فرش ابعاد فرش می باشد مسلم است که هر چه ابعاد یک فرش افزایش یابد قیمت آن نیز بیش تر می شود در نتیجه فرش های 24 متری قیمت بیش تری نسبت به فرش های 6 ، 9 و 12 متری دارد .


•    فرش گرد یا بیضی : امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و مدرن شدن همه چیز فرش ها در ابعاد و شکل های مختلفی تولید می شوند یک از این طرح ها و فرش های خاص ، فرش های گرد می باشد که انتخاب آن متناسب با عوامل متعددی مانند شکل محیطی که فرش در آن قرار می گیرد . ابعاد اتاق ، سایر وسال و دکوراسیون منزل و .... می باشد . فرش های گرد نیز مانند سایر فرش ها در دار های مستطیل شکل بافته می شود . این فرش ها معمولا در تعداد رنگ 8 و با تراکم های مختلف بافته می شود . فرش های گرد برای مکان هایی مانند سالن ها و ورودی های هتل  و .... مورد استفاده قرار می گیرد .


•    فرش مربع : همان طور که پیش تر گفته شد فرش ها در اندازه و طرح های مختلفی بافته می شوند. یکی دیگر از طرح و شکل هایی که در تولید فرش های خاص به کار می رود شکل مربع است . از این فرش برای مکان های مربع شکل استفاده می شود .فرش های مربع شکل نسبت به فرش های گرد و بیضی رسمی تر به نظر می رسد  و استفاده از این فرش  برای مکان های اداری مناسب است . طرح های فرش ماشینی مربع شکل با طرح فرش های مستطیل شکل تفاوت زیادی ندارد طرح حوض نقره ، طرح اصفهان ، طرح ربکا ، طرح سیما ، طرح صاحبقران ، طرح نارملا  و طرح چهار فصل نمونه طرح های تولید شده در شکل مربع می باشد . انواع فرش های مربع شکل را می توانید در شرکت فرش کاشان مشاهده و خریداری کنید .


•    فرش کناره : به مجموعه فرش هایی که در طول و عرض کم و طرح بندی و مدل های خاص تولید می شود فرش کناره گفته می شود از کاربرد فرش های کناره می توان به استفاده از آن در راه پله ها ، استفاده در راه رو و پاگرد های خانه و ..اشاره کرد . ابعاد فرش کناره از جهت عرض به طور متوسط بین 70 تا 110 سانتی متر می باشد و طول آن می تواند ابعاد های مختلفی داشته باشد .


•    پادری : فرش های کوچکی هستند که در شکل های مختلفی مانند دایره ، مستطیل ، بیضی ، مربع برای جلوی در های ورودی تولید می شود . شرکت فرش کاشان به تولید انواع پادری های تک رنگ ، چند رنگ با طرح های مختلف تولید می شود . پادری ها از نظر کیفیت و قیمت از طرف شرکت فرش کاشان تضمین شده است .

 

خرید فرش های خاص از شرکت فرش کاشان
برای خرید فرش های خاص و سفارشی از شرکت فرش کاشان می توانید از طریق وب سایت فرش کاشان اقدام کنید و فرش مورد نظر خود را سفارش دهید  . همچنین می توانی به صورت حضوری از این شرکت فرش خریداری کنید . با خرید از شرکت فرش کاشان از خدمات پس از فروش نظیر ارسال رایگان فرش ، برگه ضمانت نامه و گارانتی کتبی و معتبر بهره مند می شوید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی