تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش ماشینی با قیمت

فرش ماشینی با قیمت در فروشگاه آنلاین

کارخانه فرش کاشان ، انواع فرش ماشینی با قیمت مناسب را عرضه می کند . این کارخانه به دلیل تقاضای بسیار در امر فروش و عرضه ، فروشگاه آنلاین فرش کاشان را راه اندازی کرده است تا تمامی هموطنان بتوانند خرید فرش کاشان با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی را انجام دهند .
خریداران آنلاین قبل از خرید فرش ، باید خود یک کارشناس باشند تا بتوانند خرید فرشی باکیفیت و با قیمت مناسب را انجام دهند  به همین دلیل ، فروشگاه فرش کاشان ، در این زمینه اطلاعات کافی را برای هموطنان عزیز قرار داده است .
در بازار فرش ماشینی شما با انواع فرش مواجه می شوید . تشخیص اینکه این فرش ها هر کدام چه ویژگی هایی دارد و اینکه کدام برای شما مناسب است شاید برای شما سخت باشد . با مطالعه ی این مقاله و آشنایی با ویژگی های آنها، می توانید انتخاب کنید که کدام را برای فضای منزل تان انتخاب نمایید .
ایران تولید کننده ی انواع فرش ماشینی در جنس ها، طرح ها و قیمت های متفاوت است . با توجه به اینکه شما چه استطاعت مالی دارید می توانید فرشی مناسب خود تهیه کنید .
علاوه بر این کاربری های متفاوت ، فرش های متفاوت می طلبد . هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ طرح و هم از لحاظ سایز .
مثلا در مکان هایی که رفت و آمد آن کم است و یا اینکه منزل شما یک منزل ییلاقی است که شما مدام در آن زندگی نمی کنید و محل زندگی دائمی شما نیست می توانید، برای آنجا فرشی تهیه کنید که از لحاظ مالی هزینه ی زیادی برای شما نداشته باشد .
در صورتی که برای محل پذیرایی منزل تان باید از فرش های لوکس و زیبا خریداری کنید که باز از میان این فرش ها می توانید آن نوع فرشی را که برای شما مناسب تر است انتخاب نمایید .
باید بدانید که فرش های ماشینی از لحاظ شانه و تراکم و سایز و جنس و دستگاه بافت قیمت های متفاوتی دارند . که در ادامه در مورد این انواع فرش توضیح داده می شود.
انواع فرش از لحاظ شانه و تراکم
به طور کلی فرش های رایج در بازار فرش ماشینی ، فرش های هفتصد شانه، فرش هزار شانه ، فرش هزار و دویست شانه و جدیدا فرش های هزار و پانصد شانه می باشد . شاید ندانید شانه و تراکم به چه معناست؟
شانه به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی می گویند و تراکم نیز به تعداد گره های به کار رفته در همین مقدار فاصله در راستای طولی فرش ماشینی می گویند .
هر چه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر رود قیمت ان بالاتر می رود . علت این امر این است که تعداد گره های آن و خامه ای که در بافت فرش به کار می رود بیشتر می شود .
اگر فکر می کنید چون جدیدترین فرش موجود در بازار فرش های هزار و پانصد شانه و فرش هزار و دویست شانه است و باید از این فرش ها خریداری کنید ، سخت در اشتباه هستید . در هر دسته از فرش ها، طرح های جدید طراحی شده و وارد بازار می شود .
هر کس فرش با قیمت کمتر نسبت به سایرین و فرشی نرم دارای ارتفاع خاب بالا می خواهد بهتر است از میان فرش های هفتصد شانه فرش خود را انتخاب کند .
اگر فرش ریز بافت و دستباف گونه می خواهید و قیمت آن برایتان مهم نیست از شانه و تراکم بالا فرش تان را انتخاب کنید .
فرش های هزار شانه محصولاتی هستند که در وسط این دو دسته قرار می گیرد. هم ریز بافت است و هم اینکه دارای قیمت مناسب تری است .
پس انتخاب با شماست که از چه دسته ای فرش های خود را جست و جو کنید.
انواع فرش از لحاظ جنس و کیفیت
انواع فرش موجود در بازار از لحاظ جنس ، فرش های اکریلیک ، پلی استر، پلی پروپلین، بی سی اف می باشد . اکریلیک جنسی است مصنوعی که شباهت بسیاری با پشم دارد. این فرش دارای جنس بسیار خوب و با کیفیت می باشد .
شاید بخواهید بدانید که کدام یک از این جنس ها بهتر است و هر کدام چه قیمتی دارد؟ باید بگویم فرش درجه یک و با کیفیت بازار فرش ماشینی ، فرش اکریلیک می باشد .
اگر فرشی می خواهید که سالیان سال برای شما کار کند و از لحاظ ماندگاری و کیفیت مقاومت لازم را داشته باشد، از میان فرش های اکریلیک فرش مورد نظرتان را انتخاب کنید .
بعد از آن فرش پلی استر است که فروش بالایی داشته و طرفداران مخصوص خود را دارد . فرش های پلی استر به بعد که ذکر شدن، پایه ای پلاستیکی دارند و در درجه های بعدی از اهیمت به ترتیب قرار می گیرند .
بین این دو جنس اکریلیک و پلی استر ، بهتر است ویژگی هایشان را بشناسید تا بتوانید با آگاهی بهتری خریدتان را انجام دهید .
اگر روی فرش تان دست بکشید و دست تان به گونه ای راحت از روی ان رد نشود، و به ان بچسبد، فرش پلی استر را لمس میکنید. این فرش به فرش ابریشم مصنوعی موسوم است. دارای الیاف درخشان و براق است. توانایی و تحمل پاخوری و گرما و حرارت مستقیم را ندارد و خیلی کمتر از اکریلیک از این لحاظ مقاومت دارد.
پلی استر بعد از چند سال ممکن است تغییر شکل دهد.
در عوض نشانه ی شناخت فرش اکریلیک این است که اگر روی آن دست بکشید الیاف فرش به صورت دانه اناری از زیر دست شما رد میشوند. و این فرش رنگ های شاد و زنده دارد . فرش های پلی استر هستند که با رنگ های فانتزی و بسیار متنوع و جیغ رنگ آمیزی می شوند و از این الیاف در بافت اکثر فرش های مدرن و فانتزی استفاده می شود .
الیاف اکریلیک مقاومت بالایی در برابر نور و گرما دارند.
برای مکان های کم رفت و امد مثل اتاق خواب ، راهرو ها و راه پله ها و آشپزخانه می توانید از فرش های پلی استر که قیمت مناسب تری دارد و قابل شست وشو است خریداری نمایید .
انواع فرش از لحاظ طرح و سبک
فرش های ماشینی به دلیل راحتی بافت و تیراژ بالا در ایران در انواع طرح بافته می شوند . فرش های ماشینی در طرح های جدید و لوکس و مدرن که به کلاسیک معروف است بافته می شوند و هم چنین طرح های سنتی و قدیمی نیز دوباره طراحی شده و در بافت فرش های ایرانی به کار می روند .
با توجه به اینکه به چه سبک طراحی و دکوری علاقه دارید می توانید و باید فرش تان را انتخاب کنید . زیرا فرش در منزل عنصر قدرتمندی است . تاثیر بسیار زیادی در منزل دارد و اگر با سایر وسایل همخوانی نداشته باشد ، چهره ای بسیار نازیبا و شلوغ به منزل می دهد.
پس در انتخاب فرش باید ابتدا به طرح و سبک آن وسپس به پالت رنگی آن و هارمونی که با سایر رنگ های منزل تان برقرار می کند ، توجه کنید .
انواع سبک فرش سنتی،  فانتزی و مدرن و کلاسیک می باشد. طرح های فانتزی و مدرن که به دسته های شگی ، شنل و فریز و فرش های اتاق کودک دسته بندی می شود.
فرش ها براساس طرح قیمت بندی نمی شوند ، اما برخی از طرح ها بسیار خاص هستند مثل فرش های وینتیج یا کهنه نما که به صورت فرش های کهنه طراحی می شوند ، که انها به دلیل اینکه نوع طراحی شان براساس خاص بودن طرح شان است ، پس از سایر فرش ها متفاوت بوده و گران تر می باشند .
دستگاه بافت فرش ماشینی نیز در قیمت فرش موثر است. هر چه دستگاه بافت به روز تر باشد ، فرش یکنواخت تر و درجه یک تر خواهد بود در نتیجه قیمت آن بالاتر می باشد . هر چند که تولیدی های بزرگ که دارای دستگاه های جدید می باشند ، امکان اینکه فرش با کیفیت با قیمت مناسب تر از سایر برند ها ارائه دهند بیشتر است زیرا پرت در خط تولیدشان کمتر است و پول ضرر شان را با افزایش قیمت فرش ها جبران نمی کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی