سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» انواع فرش ماشینی با قیمت

فرش ماشینی با قیمت در فروشگاه آنلاین

کارخانه فرش کاشان ، انواع فرش ماشینی با قیمت مناسب را عرضه می کند . این کارخانه به دلیل تقاضای بسیار در امر فروش و عرضه ، فروشگاه آنلاین فرش کاشان را راه اندازی کرده است تا تمامی هموطنان بتوانند خرید فرش کاشان با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی را انجام دهند .
خریداران آنلاین قبل از خرید فرش ، باید خود یک کارشناس باشند تا بتوانند خرید فرشی باکیفیت و با قیمت مناسب را انجام دهند  به همین دلیل ، فروشگاه فرش کاشان ، در این زمینه اطلاعات کافی را برای هموطنان عزیز قرار داده است .
در بازار فرش ماشینی شما با انواع فرش مواجه می شوید . تشخیص اینکه این فرش ها هر کدام چه ویژگی هایی دارد و اینکه کدام برای شما مناسب است شاید برای شما سخت باشد . با مطالعه ی این مقاله و آشنایی با ویژگی های آنها، می توانید انتخاب کنید که کدام را برای فضای منزل تان انتخاب نمایید .
ایران تولید کننده ی انواع فرش ماشینی در جنس ها، طرح ها و قیمت های متفاوت است . با توجه به اینکه شما چه استطاعت مالی دارید می توانید فرشی مناسب خود تهیه کنید .
علاوه بر این کاربری های متفاوت ، فرش های متفاوت می طلبد . هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ طرح و هم از لحاظ سایز .
مثلا در مکان هایی که رفت و آمد آن کم است و یا اینکه منزل شما یک منزل ییلاقی است که شما مدام در آن زندگی نمی کنید و محل زندگی دائمی شما نیست می توانید، برای آنجا فرشی تهیه کنید که از لحاظ مالی هزینه ی زیادی برای شما نداشته باشد .
در صورتی که برای محل پذیرایی منزل تان باید از فرش های لوکس و زیبا خریداری کنید که باز از میان این فرش ها می توانید آن نوع فرشی را که برای شما مناسب تر است انتخاب نمایید .
باید بدانید که فرش های ماشینی از لحاظ شانه و تراکم و سایز و جنس و دستگاه بافت قیمت های متفاوتی دارند . که در ادامه در مورد این انواع فرش توضیح داده می شود.
انواع فرش از لحاظ شانه و تراکم
به طور کلی فرش های رایج در بازار فرش ماشینی ، فرش های هفتصد شانه، فرش هزار شانه ، فرش هزار و دویست شانه و جدیدا فرش های هزار و پانصد شانه می باشد . شاید ندانید شانه و تراکم به چه معناست؟
شانه به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی می گویند و تراکم نیز به تعداد گره های به کار رفته در همین مقدار فاصله در راستای طولی فرش ماشینی می گویند .
هر چه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر رود قیمت ان بالاتر می رود . علت این امر این است که تعداد گره های آن و خامه ای که در بافت فرش به کار می رود بیشتر می شود .
اگر فکر می کنید چون جدیدترین فرش موجود در بازار فرش های هزار و پانصد شانه و فرش هزار و دویست شانه است و باید از این فرش ها خریداری کنید ، سخت در اشتباه هستید . در هر دسته از فرش ها، طرح های جدید طراحی شده و وارد بازار می شود .
هر کس فرش با قیمت کمتر نسبت به سایرین و فرشی نرم دارای ارتفاع خاب بالا می خواهد بهتر است از میان فرش های هفتصد شانه فرش خود را انتخاب کند .
اگر فرش ریز بافت و دستباف گونه می خواهید و قیمت آن برایتان مهم نیست از شانه و تراکم بالا فرش تان را انتخاب کنید .
فرش های هزار شانه محصولاتی هستند که در وسط این دو دسته قرار می گیرد. هم ریز بافت است و هم اینکه دارای قیمت مناسب تری است .
پس انتخاب با شماست که از چه دسته ای فرش های خود را جست و جو کنید.
انواع فرش از لحاظ جنس و کیفیت
انواع فرش موجود در بازار از لحاظ جنس ، فرش های اکریلیک ، پلی استر، پلی پروپلین، بی سی اف می باشد . اکریلیک جنسی است مصنوعی که شباهت بسیاری با پشم دارد. این فرش دارای جنس بسیار خوب و با کیفیت می باشد .
شاید بخواهید بدانید که کدام یک از این جنس ها بهتر است و هر کدام چه قیمتی دارد؟ باید بگویم فرش درجه یک و با کیفیت بازار فرش ماشینی ، فرش اکریلیک می باشد .
اگر فرشی می خواهید که سالیان سال برای شما کار کند و از لحاظ ماندگاری و کیفیت مقاومت لازم را داشته باشد، از میان فرش های اکریلیک فرش مورد نظرتان را انتخاب کنید .
بعد از آن فرش پلی استر است که فروش بالایی داشته و طرفداران مخصوص خود را دارد . فرش های پلی استر به بعد که ذکر شدن، پایه ای پلاستیکی دارند و در درجه های بعدی از اهیمت به ترتیب قرار می گیرند .
بین این دو جنس اکریلیک و پلی استر ، بهتر است ویژگی هایشان را بشناسید تا بتوانید با آگاهی بهتری خریدتان را انجام دهید .
اگر روی فرش تان دست بکشید و دست تان به گونه ای راحت از روی ان رد نشود، و به ان بچسبد، فرش پلی استر را لمس میکنید. این فرش به فرش ابریشم مصنوعی موسوم است. دارای الیاف درخشان و براق است. توانایی و تحمل پاخوری و گرما و حرارت مستقیم را ندارد و خیلی کمتر از اکریلیک از این لحاظ مقاومت دارد.
پلی استر بعد از چند سال ممکن است تغییر شکل دهد.
در عوض نشانه ی شناخت فرش اکریلیک این است که اگر روی آن دست بکشید الیاف فرش به صورت دانه اناری از زیر دست شما رد میشوند. و این فرش رنگ های شاد و زنده دارد . فرش های پلی استر هستند که با رنگ های فانتزی و بسیار متنوع و جیغ رنگ آمیزی می شوند و از این الیاف در بافت اکثر فرش های مدرن و فانتزی استفاده می شود .
الیاف اکریلیک مقاومت بالایی در برابر نور و گرما دارند.
برای مکان های کم رفت و امد مثل اتاق خواب ، راهرو ها و راه پله ها و آشپزخانه می توانید از فرش های پلی استر که قیمت مناسب تری دارد و قابل شست وشو است خریداری نمایید .
انواع فرش از لحاظ طرح و سبک
فرش های ماشینی به دلیل راحتی بافت و تیراژ بالا در ایران در انواع طرح بافته می شوند . فرش های ماشینی در طرح های جدید و لوکس و مدرن که به کلاسیک معروف است بافته می شوند و هم چنین طرح های سنتی و قدیمی نیز دوباره طراحی شده و در بافت فرش های ایرانی به کار می روند .
با توجه به اینکه به چه سبک طراحی و دکوری علاقه دارید می توانید و باید فرش تان را انتخاب کنید . زیرا فرش در منزل عنصر قدرتمندی است . تاثیر بسیار زیادی در منزل دارد و اگر با سایر وسایل همخوانی نداشته باشد ، چهره ای بسیار نازیبا و شلوغ به منزل می دهد.
پس در انتخاب فرش باید ابتدا به طرح و سبک آن وسپس به پالت رنگی آن و هارمونی که با سایر رنگ های منزل تان برقرار می کند ، توجه کنید .
انواع سبک فرش سنتی،  فانتزی و مدرن و کلاسیک می باشد. طرح های فانتزی و مدرن که به دسته های شگی ، شنل و فریز و فرش های اتاق کودک دسته بندی می شود.
فرش ها براساس طرح قیمت بندی نمی شوند ، اما برخی از طرح ها بسیار خاص هستند مثل فرش های وینتیج یا کهنه نما که به صورت فرش های کهنه طراحی می شوند ، که انها به دلیل اینکه نوع طراحی شان براساس خاص بودن طرح شان است ، پس از سایر فرش ها متفاوت بوده و گران تر می باشند .
دستگاه بافت فرش ماشینی نیز در قیمت فرش موثر است. هر چه دستگاه بافت به روز تر باشد ، فرش یکنواخت تر و درجه یک تر خواهد بود در نتیجه قیمت آن بالاتر می باشد . هر چند که تولیدی های بزرگ که دارای دستگاه های جدید می باشند ، امکان اینکه فرش با کیفیت با قیمت مناسب تر از سایر برند ها ارائه دهند بیشتر است زیرا پرت در خط تولیدشان کمتر است و پول ضرر شان را با افزایش قیمت فرش ها جبران نمی کنند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان