سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش 700 شانه با قیمت مناسب

خرید فرش 700 شانه با قیمت مناسب

کارخانه فرش کاشان توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه فرش های 700 شانه با قیمت مناسب و با کیفیت عالی به بازار عرضه کند . تمامی قیمت فرش های 700 شانه این فروشگاه به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد و مشتری می تواند محصولات هفتصد شانه را از مدیران فروش بدون واسطه خریداری کند .
نگاهی به بازار ما را متوجه این نکته مهم می کند که خریداران حاضر در بازار فرش های ماشینی به دنبال محصولاتی هستند که در کیفیت و همینطور قیمت حرف اول را زده و اطمینان داشته باشند که محصول انتخابی می تواند تا سالیان سال در منزل و فضای خانه خوش بدرخشد . مناسبت فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان از آن باب است که می تواند فرشی با کیفیت ، با داوم ، زیبا و در عین حال ارزان قیمت را برای خریداران به ارمغان آورد و برای دکوراسیون منزل بسیار مناسب باشد .
در سال های گذشته و قبل از تولید و حضور فرش های ماشینی در بازار و در آن هنگام که تنها فرش های دستبافت به عنوان فرش شناخته می شدند خرید و استفاده از فرش ، مختص افرادی بوده که اصطلاحا اعیان و اشراف نام داشته و حاضر به پرداخت مبالغ بالایی برای کف پوش خانه خود بودند . اما امروزه در بین خریداران هستند کسانی که قدرت خرید بالایی برای پرداخت پول فرش های ماشینی دستبافت نداشته اما نیازمند بافته هایی شبیه به قالی هستند . برای این مشتریان فرش های ماشینی کاشان بهترین گزینه بوده و حضور تولید کنندگان کاشانی که فرش هایی ناب را در قیمتی ارزان عرضه می کنند ارزشمند می باشد .
فرش های ماشینی و دستبافت تفاوت های زیادی دارد اما خرید فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت رونق و پیشی گرفته است چراکه ویژگی های فنی و ظاهری مناسبی برای کف پوش شدن داشته و قیمت ارزان محصولات خصوصا اگر از برند ، فروشگاه و روش مناسب انتخاب شود مزیت دیگری برای مشتریان خواهد بود . محصولات حاضر در فروشگاه فرش کاشان از بعد کیفیت مناسب بوده و هرچند ارزش هنری کم تری نسبت به فرش های دستبافت دارند ، اما به حدی خوب ظاهر شده اند که مورد پسند همگان واقع شده اند .
ویژگی فرش های ارزان قیمت چیست ؟
قیمت فرش های ماشینی و تمامی محصولات به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها مواد اولیه هستند . نمی توان صرفا تعیین قیمت محصولات را به یک یا حتی چند عامل محدود کرد چراکه نحوه قیمت گذاری به حدی دقیق و با اهمیت است که شاید گاها ده ها مورد در تعیین قیمت اثر داشته باشند حال آنکه اولویت بندی و دقت سنجش نکته مهم این قیمت گذاری است .
در مورد فرش های ماشینی که موضوع مقاله حاضر است ، مواردی از جمله کیفیت مواد اولیه گرفته تا زیبایی و حتی دکوراسین خانه در تعیین قیمت و ازان یا گران بودن محصولا بی اهمیت نخواهد بود .
گاها شاهد آن هستیم که هزینه های هنگفتی بابت فرش های ماشینی پرداخته می شود تا کف پوش با دکوراسیون ست شود . در این نوشتار می خواهیم توضیح دهیم که خریداران چگونه می توانند با بکار گیری روش های صحیح و متد های مختلف فرش های مناسب از هر نظر را با قیمت ارزان تهیه کنند ، پس با ما همراه شوید تا در ادامه با ویژگی های فرش های ارزان قیمت آشنا شویم .
همانطورکه شما عنوان شد کیفیت مواد اولیه مهم ترین مورد در ارزان قیمت یا گران قیمت بودن فرش های ماشینی است . اگر کیفیت مواد اولیه کم باشد ، فرش ها ارزان قیمت بوده و اگر کیفیت مواد اولیه بالا باشد بنا بر هزینه بر بودن مواد اولیه خریداری شده محصولات به قیمت بالاتری به فروش می رسند . ناگفته نماند که این اصل کلی گاها با استثنا مواجه می شو و مواردی از جمله روش خرید و فروش می تواند فرش با کیفیت را به قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار دهد و این موضوع همانی است که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اتفاق افتاده است .
هرچند فرش های کم کیفیت و ارزان قیمت هم می توانند مورد انتخاب مشتریان باشند و برای مکان های کم تردد مورد استفاده باشند اما فرش های فروشگاه فرش کاشان تماما درجه یک ، صادراتی و ارزان قیمت هستند . از این رو می توان به جای خرید فرش های ارزان قیمت کم کیفیت به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمود و فرش های با دوام و با کیفیت را به قیمت ارزان تهیه نمود  .
مورد مهم دیگر در قیمت گذاری شانه و تراکم فرش است . فرش هایی که دارای شانه و تراکم پایین هستند ارزان تر و فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالاتر هستند ، گران قیمت تر هستند . شانه و تراکم فرش به عنوان یکی از مهم ترین دلایل بالا رفتن قیمت به علت بالا بردن حجم مواد اولیه مصرفی در محصولات ، زیبایی بیشتر ، نیاز به کارگیری طرح ها و نقش مایه های پرتر و ظریف تر و ... منطقی خواهند بود . شانه و تراکم تعداد گره هایی است که در هر متر بافته بصورت طولی و عرضی زده می شود و بالا رفتن آن نماش بالا رفتن تعداد گره ها و در عین حال بیشتر شدن فشردگی و در هم تنیدگی بافته است .
برای مثال فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 2250 نشان از وجود تعداد 700 گره در هر متر عرض فرش و تعداد 2250
ره در هر متر طول است . حال آنکه در فرش های 1200 شانه تعداد گره های عرضی به 1200 رسیده در حالی که متراژ همان است . در عین حال الیاف فرش هایی که شانه و تراکم بالایی دارند  نسبت به فرش های کم شانه و کم تراکم گران قیمت تر ، مقاوم تر و با نازک تر هستند .
رنگ بندی فرش ارزان قیمت مورد اثر گذار دیگر است . فرش های ماشینی موجود در فروشگاه فرش کاشان متنوع هستند و تنوع و گستردگی بافته ها به گونه ای است که تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد . قیمت فرش تا حد زیادی به تعداد رنگ بکار رفته و جذابیتی که در محصولات بکار رفته است بستگی دارد . در گذشته هر طرح و رنگ نشان از منطقه بافت داشت و متخصصان به راحتی می توانستند بر اساس طرح و رنگ منطقه و جغرافیای فرش را تشخیص دهند اما در حال حاضر کارخانه ها یکدست شده و تنها می توان بر اساس تنوع رنگ ، جذابیت و نوآوری موجود در بافته احتمال تولید در برند خاصی را حدس زد . مانند فرش های نوین فرش کاشان که بر اساس خلاقیت بکار رفته و تفاوت با سایر بافته ها قابل شناسایی هستند .
نقشه ی فرش ارزان قیمت
نقش مایه و نگاره ها همانند رنگ اثر گذار هستند . فرش هایی که دارای طرح های شلوغ و ریزه کاری های زیاد هستند گران قیمت تر و فرش هایی که از نگاره های درشت و کلی بافته شده اند ، ارزان قیمت تر هستند . نقشه فرش های 700 شانه از نقشه فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ارزان تر است چراکه با وجود تمامی ویژگی های مثبت و جذاب فرش های 700 شانه ، ظرافت کم تری نسبت به فرش های لوکس دارند .
روش خرید فرش های ارزان قیمت
می توان بر اساس روش خرید ، فرش های ماشینی را ارزان قیمت یا گران قیمت دانست . اگر محصول از فروشگاه اینترنتی معتبر و برند نامی مانند فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری شود ، به میزان زیادی با فرش های ماشینی خریداری شده از فروشگاه های فیزیکی و ... اختلاف قیمت خواهد داشت .
دلیل ارزان قیمت بودن فرش هایی که در فروشگاه های اینترنتی خریداری می شود ، نه کیفیت مواد اولیه ، نه زیبایی و طرح و رنگ و نه مواردی است که در ویژگی های فنی و ظاهری فرش اختلال ایجاد کند . در واقع فرش های ماشینی موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بصورت مستقیم و بدون وجود هیچ واسطه ای مبادله می شوند . فرش هایی که اگر در دست واسطه گران گرفتار شوند به دلیل دست به دست شدن و خرید و فروش های بی دلیل در بین خریداران و فروشندگان واسطه گران قیمت شده و هزینه های سربار اضافه شده بر محصول چشم گیری خواهد بود . فرش های ماشینی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به قیمت تولید کننده عرضه می شود . ارزان قیمت تلقی شدن فرش های ماشینی فروشگاه های اینترنتی تنها به قیمت عمده بودن آن ها ختم نشده و دلایل زیر به عنوان اثرات غیر مستقیم بر کاهش قیمت اثر گذار است :
1-  ارسال رایگان فرش از سوی فروشنده و تحویل فرش درب منزل مشتری .
2-  گارانتی فرش و ضمانت نامه که نشان از اعتبار تولید کننده و برتری محصول است .
3-  اطمینان از اصالت و مرغوبیت محصول .
4-  ارتباط مستقیم بین تولید کننده و عرضه کننده و کمک به شناسایی نیاز و سلیقه خریداران .
5-  و ... .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  چه فرشی بخرم ؟
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان