تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه با قیمت مناسب

خرید فرش 700 شانه با قیمت مناسب

کارخانه فرش کاشان توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه فرش های 700 شانه با قیمت مناسب و با کیفیت عالی به بازار عرضه کند . تمامی قیمت فرش های 700 شانه این فروشگاه به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد و مشتری می تواند محصولات هفتصد شانه را از مدیران فروش بدون واسطه خریداری کند .
نگاهی به بازار ما را متوجه این نکته مهم می کند که خریداران حاضر در بازار فرش های ماشینی به دنبال محصولاتی هستند که در کیفیت و همینطور قیمت حرف اول را زده و اطمینان داشته باشند که محصول انتخابی می تواند تا سالیان سال در منزل و فضای خانه خوش بدرخشد . مناسبت فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان از آن باب است که می تواند فرشی با کیفیت ، با داوم ، زیبا و در عین حال ارزان قیمت را برای خریداران به ارمغان آورد و برای دکوراسیون منزل بسیار مناسب باشد .
در سال های گذشته و قبل از تولید و حضور فرش های ماشینی در بازار و در آن هنگام که تنها فرش های دستبافت به عنوان فرش شناخته می شدند خرید و استفاده از فرش ، مختص افرادی بوده که اصطلاحا اعیان و اشراف نام داشته و حاضر به پرداخت مبالغ بالایی برای کف پوش خانه خود بودند . اما امروزه در بین خریداران هستند کسانی که قدرت خرید بالایی برای پرداخت پول فرش های ماشینی دستبافت نداشته اما نیازمند بافته هایی شبیه به قالی هستند . برای این مشتریان فرش های ماشینی کاشان بهترین گزینه بوده و حضور تولید کنندگان کاشانی که فرش هایی ناب را در قیمتی ارزان عرضه می کنند ارزشمند می باشد .
فرش های ماشینی و دستبافت تفاوت های زیادی دارد اما خرید فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت رونق و پیشی گرفته است چراکه ویژگی های فنی و ظاهری مناسبی برای کف پوش شدن داشته و قیمت ارزان محصولات خصوصا اگر از برند ، فروشگاه و روش مناسب انتخاب شود مزیت دیگری برای مشتریان خواهد بود . محصولات حاضر در فروشگاه فرش کاشان از بعد کیفیت مناسب بوده و هرچند ارزش هنری کم تری نسبت به فرش های دستبافت دارند ، اما به حدی خوب ظاهر شده اند که مورد پسند همگان واقع شده اند .
ویژگی فرش های ارزان قیمت چیست ؟
قیمت فرش های ماشینی و تمامی محصولات به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها مواد اولیه هستند . نمی توان صرفا تعیین قیمت محصولات را به یک یا حتی چند عامل محدود کرد چراکه نحوه قیمت گذاری به حدی دقیق و با اهمیت است که شاید گاها ده ها مورد در تعیین قیمت اثر داشته باشند حال آنکه اولویت بندی و دقت سنجش نکته مهم این قیمت گذاری است .
در مورد فرش های ماشینی که موضوع مقاله حاضر است ، مواردی از جمله کیفیت مواد اولیه گرفته تا زیبایی و حتی دکوراسین خانه در تعیین قیمت و ازان یا گران بودن محصولا بی اهمیت نخواهد بود .
گاها شاهد آن هستیم که هزینه های هنگفتی بابت فرش های ماشینی پرداخته می شود تا کف پوش با دکوراسیون ست شود . در این نوشتار می خواهیم توضیح دهیم که خریداران چگونه می توانند با بکار گیری روش های صحیح و متد های مختلف فرش های مناسب از هر نظر را با قیمت ارزان تهیه کنند ، پس با ما همراه شوید تا در ادامه با ویژگی های فرش های ارزان قیمت آشنا شویم .
همانطورکه شما عنوان شد کیفیت مواد اولیه مهم ترین مورد در ارزان قیمت یا گران قیمت بودن فرش های ماشینی است . اگر کیفیت مواد اولیه کم باشد ، فرش ها ارزان قیمت بوده و اگر کیفیت مواد اولیه بالا باشد بنا بر هزینه بر بودن مواد اولیه خریداری شده محصولات به قیمت بالاتری به فروش می رسند . ناگفته نماند که این اصل کلی گاها با استثنا مواجه می شو و مواردی از جمله روش خرید و فروش می تواند فرش با کیفیت را به قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار دهد و این موضوع همانی است که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اتفاق افتاده است .
هرچند فرش های کم کیفیت و ارزان قیمت هم می توانند مورد انتخاب مشتریان باشند و برای مکان های کم تردد مورد استفاده باشند اما فرش های فروشگاه فرش کاشان تماما درجه یک ، صادراتی و ارزان قیمت هستند . از این رو می توان به جای خرید فرش های ارزان قیمت کم کیفیت به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمود و فرش های با دوام و با کیفیت را به قیمت ارزان تهیه نمود  .
مورد مهم دیگر در قیمت گذاری شانه و تراکم فرش است . فرش هایی که دارای شانه و تراکم پایین هستند ارزان تر و فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالاتر هستند ، گران قیمت تر هستند . شانه و تراکم فرش به عنوان یکی از مهم ترین دلایل بالا رفتن قیمت به علت بالا بردن حجم مواد اولیه مصرفی در محصولات ، زیبایی بیشتر ، نیاز به کارگیری طرح ها و نقش مایه های پرتر و ظریف تر و ... منطقی خواهند بود . شانه و تراکم تعداد گره هایی است که در هر متر بافته بصورت طولی و عرضی زده می شود و بالا رفتن آن نماش بالا رفتن تعداد گره ها و در عین حال بیشتر شدن فشردگی و در هم تنیدگی بافته است .
برای مثال فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 2250 نشان از وجود تعداد 700 گره در هر متر عرض فرش و تعداد 2250
ره در هر متر طول است . حال آنکه در فرش های 1200 شانه تعداد گره های عرضی به 1200 رسیده در حالی که متراژ همان است . در عین حال الیاف فرش هایی که شانه و تراکم بالایی دارند  نسبت به فرش های کم شانه و کم تراکم گران قیمت تر ، مقاوم تر و با نازک تر هستند .
رنگ بندی فرش ارزان قیمت مورد اثر گذار دیگر است . فرش های ماشینی موجود در فروشگاه فرش کاشان متنوع هستند و تنوع و گستردگی بافته ها به گونه ای است که تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد . قیمت فرش تا حد زیادی به تعداد رنگ بکار رفته و جذابیتی که در محصولات بکار رفته است بستگی دارد . در گذشته هر طرح و رنگ نشان از منطقه بافت داشت و متخصصان به راحتی می توانستند بر اساس طرح و رنگ منطقه و جغرافیای فرش را تشخیص دهند اما در حال حاضر کارخانه ها یکدست شده و تنها می توان بر اساس تنوع رنگ ، جذابیت و نوآوری موجود در بافته احتمال تولید در برند خاصی را حدس زد . مانند فرش های نوین فرش کاشان که بر اساس خلاقیت بکار رفته و تفاوت با سایر بافته ها قابل شناسایی هستند .
نقشه ی فرش ارزان قیمت
نقش مایه و نگاره ها همانند رنگ اثر گذار هستند . فرش هایی که دارای طرح های شلوغ و ریزه کاری های زیاد هستند گران قیمت تر و فرش هایی که از نگاره های درشت و کلی بافته شده اند ، ارزان قیمت تر هستند . نقشه فرش های 700 شانه از نقشه فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ارزان تر است چراکه با وجود تمامی ویژگی های مثبت و جذاب فرش های 700 شانه ، ظرافت کم تری نسبت به فرش های لوکس دارند .
روش خرید فرش های ارزان قیمت
می توان بر اساس روش خرید ، فرش های ماشینی را ارزان قیمت یا گران قیمت دانست . اگر محصول از فروشگاه اینترنتی معتبر و برند نامی مانند فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری شود ، به میزان زیادی با فرش های ماشینی خریداری شده از فروشگاه های فیزیکی و ... اختلاف قیمت خواهد داشت .
دلیل ارزان قیمت بودن فرش هایی که در فروشگاه های اینترنتی خریداری می شود ، نه کیفیت مواد اولیه ، نه زیبایی و طرح و رنگ و نه مواردی است که در ویژگی های فنی و ظاهری فرش اختلال ایجاد کند . در واقع فرش های ماشینی موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بصورت مستقیم و بدون وجود هیچ واسطه ای مبادله می شوند . فرش هایی که اگر در دست واسطه گران گرفتار شوند به دلیل دست به دست شدن و خرید و فروش های بی دلیل در بین خریداران و فروشندگان واسطه گران قیمت شده و هزینه های سربار اضافه شده بر محصول چشم گیری خواهد بود . فرش های ماشینی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به قیمت تولید کننده عرضه می شود . ارزان قیمت تلقی شدن فرش های ماشینی فروشگاه های اینترنتی تنها به قیمت عمده بودن آن ها ختم نشده و دلایل زیر به عنوان اثرات غیر مستقیم بر کاهش قیمت اثر گذار است :
1-  ارسال رایگان فرش از سوی فروشنده و تحویل فرش درب منزل مشتری .
2-  گارانتی فرش و ضمانت نامه که نشان از اعتبار تولید کننده و برتری محصول است .
3-  اطمینان از اصالت و مرغوبیت محصول .
4-  ارتباط مستقیم بین تولید کننده و عرضه کننده و کمک به شناسایی نیاز و سلیقه خریداران .
5-  و ... .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی