سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش 1000 شانه کاشان

فرش 1000 شانه کاشان خرید مستقیم از کارخانه

فرش های ماشینی 1000 شانه یکی از بادوام ترین فرش های لوکس است . خرید فرش ماشینی 1000 شانه برای خانه هایی که هال و پذیرایی از یکدیگر تفکیک نشده اند بسیار مناسب می باشد . همچنین خرید این محصول به صاحب خانه های خوش سلیقه ای که به دنبال محصول مناسب برای پذیرایی خود هستند توصیه می شود .
فرش های 1000 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان در کیفیت ، زیبایی ، دوام و تنوع لایق خانه های ایرانی هستند . فرش های درجه یک و صادراتی که در هر متر عرض خود دارای 1000 گره هستند . وظیفه گره ها پیوند دادن نخ های خاب به نخ های تار و پود است . از این رو بیشتر شدن گره ها در هر متر طول که تراکم نام دارد و در هر متر عرض که شانه نام دارد موجب در هم تنیدگی بیشتر و فشرده و ریز بافی بالا تر محصول خواهد شد . فرش های 1000 شانه دارای ویژگی هایی ما بین فرش های 700 شانه از جهت دوام و تاب آوری و فرش های 1200 شانه ازجهت ظاهر زیبا و ریز بافی می باشد .
خرید فرش های 1000 شانه ارزان قیمت به صورت خرید مستقیم از کارخانه
موارد متعددی در تعیین قیمت یک تخته فرش ماشینی 1000 شانه فرش کاشان نقش بازی می کند . طبیعی است فرش هایی که بنا بر ویژگی های خاص خود زیبا تر از فرش های 700 شانه و با دوام تر از فرش های 1200 شانه هستند قیمتی ما بین این دو محصول نیز داشته باشند .
قیمت محصول برای اکثر خریداران مهم است و یکی از دلایل اصلی خرید فرش های 700 شانه و 1000 شانه فرش کاشان ، قیمت مناسب محصولات است که در مقایسه با دوام و زیبایی به ارمغان آورده به صرفه و مناسب است . با این وجود در این قسمت می خواهیم بیان کنیم که می توانید فرش های 1000 شانه را به قیمت ارزان از بازار های اینترنتی و تحت عنوان روش مستقیم مبادله خریداری نمایید . برای خرید فرش هزارشانه به قیمت مناسب ، حذف واسطه های خرید و امکان تهیه فرش های ماشینی از فروشگاه هایی که مستقیما محصولات را عرضه می کنند بهترین گزینه پیش رو است . در بین تمامی روش های مستقیم که امکان دسترسی ما به فرش های 1000 شانه فرش کاشان را فراهم می آورد ، بهترین گزینه خرید از فروشگاه اینترنتی و مراجعه به وب سایتی است که تحت نظارت تولید کننده به عرضه آنلاین فرش های ماشینی درجه یک می پردازد .
برای تهیه یک تخته فرش ماشینی 1000 شانه در بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نموده و علاوه بر خرید محصول مورد نظر از دیگر مزیت ها و خدمات ارائه شده در این فروشگاه استفاده نمایید . در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به راحتی خدمات محتلفی مانند مقالات علمی ، کسب آگاهی در مورد تولید کننده و کارخانه ، دیدن محصولات متنوع و تمامی طرح های فرش کاشان ، دریافت گارانتی بر روی محصول و دریافت کالا با راسال رایگان درب منزل در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت . داشتن قیمت ارزان فرش های 1000 شانه از فروشگاه فرش کاشان یکی از ابعاد صرفه اقتصادی محصولات است . در خرید اینترنتی دست به دست دادن مواردی مانند عمد نیاز به صرف هزینه حمل و نقل و دسترسی اینترنتی به فروشگاه ، ذخیره کردن زمان و انرژی و هرینه فرصت و ... موارد دیگری هستند که به ارزان تر تمام شدن خرید ما کمک خواهند نمود .
تصور نمایید که بدنبال خرید فرش های ماشینی از بازار ها و فروشگاه های متعددی دیدن نموده اید و تعدد محصولات شما را سر در گم نموده است . این حالتی است که اکثر خریداران فرش و قالی به هنگام حضور در بازار خواهند داشت چراکه بدون داشتن آگاهی های لازم وارد بازار شده و توجهی به تغییرات حاصله و تعدد محصولات موجود از سوی تولید کنندگان ندارند . در طول چند سال اخیر فرش های ماشینی خصوصا فرش هایی که با نام و نشان کارخانه های کاشانی در بازار ها عرضه می شوند ، گستردگی زیادی به خود دیده است . فرش هایی که یکی بهتر از دیگری است و روز به روز بر تعداد آن ها اضافه می شود اما مورد مهم اینکه متأسفانه خریداران به این نکته توجه نکرده و انتظار دارند مانند گذشته توان خرید راحت را از بازار های گسترده کنونی داشته باشند .
کارخانه های فرش ماشینی عمر چندانی ندارند اما به گونه ای توسعه یافته اند که گویی سالیان سال از فعالیت تولید کنندگان فرش های ماشینی می گذرد . اولین کارخانه فرش ماشینی در سال 1350 و در شهرک صنعتی راوند وابسته به کاشان راه اندازی شد . رفته رفته بر تعداد تولید کنندگان و کارخانه های فرش ماشینی اضافه شد به حدی که در حال حاضر بالغ بر 700 برند ثبت شده و تعداد زیادی برند ثبت نشده و کارگاه های خانگی در این شهر مشغول فعالیت هستند . در این بین کم نیستند تعداد کارخانه های تولید فرش در شهر های شیراز ، اصفهان ، تبریز ، یزد ، مشهد و ... .
گستردگی و تنوع بالایی که همواره به زبان آورده می شود در طول کم تر از 5 دهه رخ داده است و عامل اصلی این گستردگی فرش های کاشان هستند . فرش هایی که در رقابت با سایر تولید کنندگان خوش درخشیده اند و بازاری به وسعت دنیای فرش و قالی را در سراسر دنیا رقم زده اند . عملکرد تولید کنندگان فرش های ماشینی کاشان به حدی قابل قبول بوده است که این محصولات در سراسر دنیا شناخته شده اند . شناخت محصولات تولید شده در شهرک های صنعتی کاشان به عنوان شهر کوچکی از کشور ایران اتفاق بزرگی در صنعت نساجی می باشد . در حال حاضر نام کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش های ماشینی در سراسر دنیا به شهرت رسیده است .
انواع فرش های ماشینی
از ابتدای شروع به کار کارخانه های فرش ماشینی ، انواع مختلفی از بافته ها تولید شده اند . هر نوع از این بافته ها که مشتری پسند تر بوده و اصطلاحا باب سلیقه خریداران بوده اند ، در بازار حفظ شده و محصولاتی که چندان مورد استقبال قرار نگرفته اند از دور تولید خارج شده اند . برای مثال در ابتدای سال های 1350 تولید فرش هایی با شانه 450 باب بوده است و جالب آنکه خرید این دسته از محصولات نیز رواج داشته است اما پس از مدتی و با روی کار آمدن فرش هایی که شانه بیشتر از جمله فرش های 500 شانه و 700 شانه ، مشتریان جذب این محصولات شده و خرید فرش های 450 شانه به حدی کم شد که تولید کنندگان از تولید فرش های 450 شانه صرف نظر نموده و به تولید بهتر فرش های 500 شانه و 700 شانه پر مخاطب پرداختند . اندکی بعد کارخانه های نوآور و خلاق کاشان ، محصولاتی در شانه 1000 و تراکم های مختلف تولید کردند . با وجود آنکه ، فرش های 1000 شانه جذابیت هایی بسیار بیشتر از محصولات 500 شانه و 700 شانه داشتند ، همچنان تقاضا و خرید فرش های کم شانه 500 شانه و 700 شانه ادامه یافت . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه هم محصولات جدید هستند که پس از فرش های 1000 شانه وارد بازار شدند اما از میزان مبادله فرش های 1000 شانه نکاستند چراکه مرغوبیت و محبوبیت قالی های 1000 شانه موجب حفظ جایگاه ویژه برای مشتریان شده بود .
کاربرد محصولات 500 شانه و 700 شانه با نوع 1000 شانه و کاربرد محصولات 1000 شانه با نوع 1200 شانه و 1500 شانه تفاوت های اساسی دارد و این می تواند مهم ترین دلیل برای عدم جانشینی کامل از محصولات با یکدیگر شود . بدین ترتیب که محصولات 500  شانه و 700 شانه بیشتر جنبه کارکرد داشته و برای مکان هایی مناسب هستند که به علت تردد و رفت آمد بالا نیاز به تاب آوری و دوام و ماندگاری دارند .
فرش های 1000 شانه خصوصا اگر از برند فرش کاشان تهیه شوند ، همزمان زیبایی و کارکرد را به همراه دارند . فرش های 1000 شانه فرش کاشان در دسته فرش های لوکس قرار دارد اما در برابر فشار و رفت و آمد دوام و ماندگاری مناسبی دارد . هرچند تحمل فشار در محصولات 500 شانه و 700 شانه بیشتر از محصولات 1000 شانه است ، اما برای مکان هایی که نیاز مند زیبایی کف پوش هستیم دوام و ماندگاری فرش های 1000 شانه بر ویژگی فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ترجیح داده می شود . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه که در زیبایی چیزی از فرش های دستبافت کم ندارند ، برای فضاهای مهمان نشین خانه مناسب هستند و نمی توانند به اندازه فرش های دیگر در برابر فشار و سایش و ... مقاوم باشند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  فرش پلی استر

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان