تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بازدید و خرید حضوری فرش 700 شانه

بازدید و خرید مستقیم فرش 700 شانه از کارخانه

فرش های 700 شانه را می توانید به صورت حضوری از کارخانه فرش کاشان خریداری کنید . این کارخانه با وجود راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و آنلاین و فروش اینترنتی انواع فرش های 700 شانه به سراسر کشور ، خرید حضوری فرش 700 شانه و بازدید از کارخانه و دیدن طرح های زیبا و کیفیت محصولات را از نزدیک برای تمامی مشتریان عزیز قرار داده است .
خرید فرش 700 شانه به صورت حضوری
بسیاری از مشتریان هستند که هنوز به خرید سنتی پایبند هستند و تمایل دارند از نزدیک با کیفیت محصولات آشنا شوند ، تار و پود آن ها را بررسی کنند ، به برچسب پشت فرش دقت کنند و خرید خود را انجام دهند . این افراد می دانند که اگر به سراغ فروشگاه های فیزیکی در سطح شهر بروند باید محصولات را با واسطه خریداری کنند و هزینه بیشتر بپردازند . این افراد ترجیح می دهند که کارخانه های تولید کننده را انتخاب کنند و مراجعه حضوری به کارخانه داشته باشند و به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط باشند تا بتوانند خرید بی واسطه فرش 700 شانه را انجام دهند . خرید حضوری فرش از  کارخانه مزایای بسیاری برای خریداران به دنبال دارد :
- خریدار می تواند با تولید کننده به طور مستقیم در ارتباط باشد و خرید بی واسطه را انجام دهد .
- کیفیت فرش 700 شانه را از نزدیک ببیند و انواع رنگبندی آن را در انبار فرش کارخانه ببیند .
- در مورد قیمت فرش های 700 شانه با مدیر فروش چانه زنی کند .
اما خرید حضوری در کنار مزایای بالا ، معایبی نیز به دنبال دارد . خریدار باید زمان زیادی را برای رفتن به کارخانه مورد نظر صرف کند و همچنین با توجه به متنوع بودن انواع طرح ها ، دیدن تمامی طرح ها در یک روز امکان پذیر نیست و با توجه به اینکه طرح های جدید روز به روز در حال تولید هستند بهترین راه برای دیدن جدیدترین فرش های 700 شانه ، رفتن به فروشگاه های آنلاین می باشد .
به همین دلیل است کارخانه فرش کاشان ، بازدید و خرید حضوری فرش 700 شانه را برای مشتریان عزیز قرار داده است .
خرید اینترنتی فرش 700 شانه  از کارخانه و خرید غیر حضوری فرش
کارخانه های مهم و معتبر که فروش بالایی دارند و متنوع ترین طرح ها و رنگ های جدید را تولید می کنند در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی و آنلاین را نیز قرار دادند . خرید اینترنتی فرش 700 شانه از کارخانه مزایای بسیاری دارد و همین مزایا سبب شده است تا خریداران خرید آنلاین را به خرید حضوری ارجحیت دهند .
- مشتری می تواند در هر زمان از شبانه روز که می خواهد به فروشگاه آنلاین برود ، محصولات را از نزدیک ببیند و نسبت به سفارش آن اقدام کند .
- تمامی طرح های جدید که تولید شده است را ببیند ، طرح ها و رنگ ها را با هم مقایسه کنند .
- قیمت فرش های 700 شانه را با دیگر فروشگاه های آنلاین مقایسه کنند .
- مشخصات کامل فرش را ببینند و در مورد آن به طور کامل تفحص کند .
- با یک تماس تلفنی و یا سفارش آنلاین ، طرح مورد نظر خود را درب منزل به صورت رایگان تحویل بگیرد .
ویژگی فرش های 700 شانه
700 شانه چه خصوصیاتی دارد که امروزه بیشترین تقاضا را دارد ؟ چرا تولیدات بیشتر کارخانه ها فرش های هفتصد شانه می باشد ؟
قالی های هفتصد شانه بدین صورت تولید می شود که در یک متر از طول فرش 2550 گره و در یک متر از عرض فرش 700 گره وجود دارد . به دلیل اینکه تعداد گره های موجود در محصولات 700 شانه کمتر از محصولات 1000 شانه و 1200 شانه است ، در بافت نخ خاب آن از الیاف ضخیم تر آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند و همین عامل باعث شده است که این فرش برای اتاق نشیمن و مکان هایی که کمتر از مبل استفاده می کنند مناسب باشد . قیمت 700 شانه نسبت به 1200 شانه و 1000 شانه متعادل تر است و بیشتر افراد ترجیح می دهند برای دکوراسیونشان از جدیدترین طرح های 700 شانه بهره مند شوند .
کارخانه فرش کاشان با بهره گیری از خبره ترین طراحان و با استفاده از دستگاه های Hcix توانسته است جدیدترین و باکیفیت ترین فرش های هفتصد شانه کاشان را تولید کند . این کارخانه در کنار توجه به زیبایی و کیفیت ، به قیمت محصولات نیز توجه دارد و سعی می کند با فروش مستقیم و بدون واسطه ، فرش هایی با قیمت درب کارخانه و قیمت تولیدی عرضه کند .
از آنجایی که تولید جدیدترین طرح ها در کارخانه فرش کاشان انجام می شود ، این کارخانه برای نمایش جدیدترین و به روزترین طرح های فرش ، آن ها را در فروشگاه آنلاین به نمایش می گذارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی