تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه طرح گل افشان

فرش ماشینی ایرانی طرح گل افشان 700 شانه

بازار فرش های ماشینی بسیار جذاب و دلکش هستند . تصور نمایید وارد بازاری شوید که تمام از رنگ و طرح و نقش مایه پوشیده شده باشد و در هر طرف رگه هایی از طبیعت و زیبایی توجه را به خود جلب نماید . جالب تر آنکه شما با خرید یک تخته فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان ، قسمتی از آن همه زیبایی را به خانه خواهید آورد . زیبایی و چشم نوازی فرش های ماشینی تنها بخشی از جذابیت محصولاتی است که در کارخانه های فرش و قالی جلب توجه می کند . مورد دیگر کاربرد محصولات است . فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان دوام و ماندگاری بالایی دارند و در صورت استفاده صحیح می توان یک تخته فرش را تا سالیان سال مورد استفاده قرار داد .
با وجود آنکه اولین کارخانه فرش ماشینی توان تولیدی محدودی داشت که هر چند همان توان تولیدی محدود هم در نوع خود بسیار بی نظیر بود ؛ در حال حاضر کم نیستند تعداد تولید کنندگان کاشانی که روزانه انواع و اقسام فرش های ماشینی را در طرح ها ، ابعاد ، رنگ ها ، شانه و تراکم و ...  تولید و روانه بازار می کنند .
برای داشتن یکی از انواع این محصولات جذاب روش های مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد . استفاده از هر روش خرید بنا بر نیاز و توانایی های خریداران امکان پذیر است اما همان طور که در ادامه اشاره خواهد شد هر روش خرید با دیگری متفاوت بوده و می توان ادعا داشت که هر روش در جهت تکمیل مزیت و رفع عیوب روش قبل روی کار امده است .
از انواع مختلف فرش های ماشینی تولید شده در کارخانه فرش کاشان انواع پانصد شانه ، هفتصد شانه ، هزار شانه ، هزار  دویست شانه و هزار و پانصد شانه در بازار موجود می باشد که هر کدام از این محصولات در تراکم های مختلف قابل تهیه هستند . این تنها تنوع شانه های محصولات فرش کاشان است . در نظر داشته باشید که انواع شانه های نام برده در تراکم ، طرح ، رنگ ، ابعاد و ... نیز با یکدیگر به رقابت پرداخته و بدین ترتیب چه بازار بزرگ و گسترده ای از فرش های ماشینی فرش کاشان شکل خواهد گرفت .
از میان محصولات ماشینی فروشگاه فرش کاشان ، فرش 700 شانه طرح گل افشان ، از زیبایی بالا و کیفیت بسیار عالی برخوردار است .
خرید فرش 700 شانه طرح افشان
اصالت و زیبایی طرح افشان موجب شده تا تولید کنندگان و طراحان دکوراسیون ، توجه ویژه ای به این نوع طرح داشته باشند . بی راهه نخواهد بود اگر ادعا کنیم که فرش های طرح افشان توسط تمامی تولید کنندگان فرش های ماشینی عرضه می شوند اما آنچه مهم است زیبایی و جلوه خاصی است که طراحان و تولید کنندگان در فرش های ماشینی فرش کاشان دیده اند و نظیر آن در طرح افشان دیگر تولید کنندگان وجود ندارد .
طرح افشان بافته شده بر روی فرش های 700 شانه فرش کاشان در بکارگیری نگاره ها بسیار دست و دلباز بوده و در سراسر فرش نگاره های پر پیچ و خم و جذاب ، جلب توجه می کنند . فرش های ماشینی طرح افشان از طرح های اصیل و قدیمی هستند که یادآور اصالت و وجاهت فرهنگ آریایی می باشد .
برای خرید فرش ماشینی 700 شانه با طرح افشان بهترین روش خرید از فروشگاه های مجازی فرش کاشان است که هم در کیفیت ، هم در اصالت و زیبایی ، هم در قیمت و هم در اعتماد سازی مشتریان عملکرد خوبی از خود نشان داده اند . وارد فروشگاه مجازی فرش کاشان شوید و در بین محصولات موجود ، فرش های ماشینی 700 شانه ای را که از جهت کاربرد و زیبایی باب منزل شما هستند انتخاب نمایید . مقایسه ای ساده بین فرش های موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و فروش های موجود در فروشگاه های فیزیکی دیگر نشان از قیمت مناسب و ارزان خرید به روش اینترنتی و مجازی است . در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خدماتی ارائه می شود که به هیج وجه نظیر آن در فروشگاه های فیزیکی نخواهد بود . خدماتی مانند :
داشتن حق انتخاب از بین تمامی طرح ها و ابعاد برند مورد نظر
داشتن گارانتی و ضمانت نامه بر روی محصول خریداری شده
دریافت بهترین کیفیت و بالا ترین درجه اطمینان با پرداخته کم ترین قیمت
ارسال رایگان محصول درب منزل مشتری و خارج کردن مشتری از دغدغه های رفت و آمد و حمل فرش از فروشگاه تا منزل
 در کنار ویژگی های بیان شده و دیگر مزیت هایی که در نوشته های دیگر منتشر نموده ایم ، ارتباط مستقیم و بی واسطه ای که هنگام خرید فرش 700 شانه طرح گل افشان از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بوجود می آید تا حد زیادی به شناسایی و پیش بینی بازار توسط تولید کننده منجر شده و در بهتر شدن تولیدات آتی بی تأثیر نخواهد بود .
فرش ماشینی ایرانی طرح گل افشان 700 شانه
در عبارت فرش ماشینی 700 شانه فرش کاشان ، سه کلمه کلیدی و مهم به چشم می خورد که در مورد اهمیت هر سه کلمه صحبت خواهیم نمود .
فرش های ماشینی
فرش های ماشینی بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت و مناسب ترین کف پوش برای خانه ایرانیان هستند . فرش هایی که در طول عمر عملکرد خوبی از خود ارائه داده اند و رفته رفته در زیبایی به پای فرش های دستبافت رسیده اند . فرش های ماشینی اولین بار در سال 1350 در شهر کاشان تولید شد و با استقبال خوب عموم مردم روبرو شد و همین مهم دلیلی برای گسترش بی حد و حصر بازار فرش های ماشینی و ایجاد انگیزه در تولید کنندگان شد .
فرش 700 شانه
در تمامی بازار های فرش های ماشینی تحت هر روش خرید و فروش و هر برندی فرش های 700 شانه نسبت به سایرین فروش بیشتری دارند . فرش های ماشینی 700 شانه ویژگی هایی دارند که محصول را برای تمامی فضاهای خانه مناسب می نماید . فرش های ماشینی 700 شانه برای اتاق خواب ها ، آشپزخانه ، هال و ... مناسبت دارند که در ادامه بیشتر مورد بحث قرار خواهند گرفت .
فرش کاشان
خریداران و متخصصین این حرفه به خوبی می دانند که فرش های ماشینی کاشان چه از بعد ویژگی های ظاهری و چه از بعد ویژگی های فنی در رده بالا تری نسبت به سایر تولید کنندگان قرار دارند . بیشترین رقابت در بین تولید کنندگان کاشانی است که بازار را در دست گرفته اند و با نوآوری و خلاقیت بالای خود توانسته اند گسترش بازار را موجب شوند .
مزیت فرش های ماشینی 700 شانه کاشان
فرش های ماشینی 700 شانه فرش هایی هستند که در هر متر عرض خود تعداد 700 عدد گره دارند . گره ها مسئول اتصال نخ های خاب به نخ های تار و چود هستند و همانطور که می دانیم نخ های خاب همان نخ هایی هستند که در ظاهر فرش با رنگ و لعاب زیبا دیده می شوند و نقش مایه فرش را شکل می دهند .
فرش های 700 شانه فرش کاشان دارای مزیت های زیر هستند :
1- تاب آوری بالا در برابر فشار و سایش و داشتن نخ های خاب مرتفع با خاصیت ارتجاعی
2- فرش های مذکور از نظر قیمت مناسب هستند و بدین ترتیب مشتریان زیادی را به خود جلب می کنند .
3- زیبایی فرش های 700 شانه از فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه کم تر است اما نسبت به فرش های 500 شانه دارای ظرافت و زیبایی بیشتری هستند . قرار گرفتن فرش های مد نظر در بین گروه فرش های لوکس و فرش های 500 شانه دوام و کیفیت مناسب را در کنار زیبایی قابل قبول فراهم اورده است .
4- تنوع و تعدد فرش های 700 شانه فرش کاشان بسیار بالاست . فرش هایی که تمامی سلیقه ها را پوشش داده و در رنگ و طرح و اندازه و ... محدودیتی ندارند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی