تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1000 شانه کرم رنگ

فرش 1000 شانه رنگ کرم

برای هر خانه داشتن کف پوشی از جنس فرش های ماشینی و بافت ، بسیار مطلوب تر از کف پوش هایی است که از جنس مصالح ساختمانی مانند سرامیک ، پارکت و ... باشد . فرش ها چه از نوع دستبافت و چه از نوع ماشینی بسیار متفاوت تر از کف پوش های دیگر هستند . هر چند از زمان های گذشته تا کنون تغییر و تحولات اساسی در فرش ها وجود آمده است و در حال حاضر بازار بسیار بزرگی از این نوع کف پوش ها را در اختیار داریم، اما اولین فرش ها بسیا ساده بوده اند . حتی اولین فرش های ماشینی هم در چند رنگ زمینه لاکی ، قرمز و در شانه 450 تولید می شده اند . استقبال مشتریان و مرغوبیتی که فرش های ماشینی در بین خریداران پیدا کردند مهم ترین انگیزه برای تولید کنندگان شد تا رفته رفته بر انواع مختلف تولیدات خود بیافزایند و در کم تر از 5 دهه بتوانند بازاری چنان گسترده بوجود آورند که از آن تحت عنوان دنیای فرش و قالی یاد می شود .
نگاهی گذرا به تاریخچه تولید فرش و قالی از اولین سال های تولید تا کنون روند رو به رشد و پویایی را نشان می دهد . اولین فرش های دستبافت توسط دستگاه های بسیار ابتدایی و بر اساس طرح و ذهنیت برآمده از دیدگاه های بافندگان تولید می شده است اما فرش های امروزی بر اساس نقش مایه هایی تولید می شود که توسط طراحان و ماهران این حرفه طراحی شده است و در این طراحی تمامی اصول و ابعاد زیبایی شناسی و ... رعایت شده است .
رنگ بندی ، ترکیب نگاره ها و قرار گرفتن نقوش متناسب در کنار یکدیگر در فرش های ماشینی کاشان گواهی بر این ادعا ست . به یاد داشته باشید که تمرکز این مقاله بر روی فرش های ماشینی موجود در فروشگاه فرش کاشان بنا نهاده شده است چرا که این برند در دسته بهترین فرش های ماشینی قرار گرفته است و همه روزه شاهد آن هستیم که محصولاتی نوین تر از کارخانه فرش کاشان راهی بازار می شوند . از جمله بهترین محصولاتی که تحت برند فرش کاشان در فروشگاه موجود است ، فرش های 1000 شانه هستند . محبوبیت و مرغوبیت فرش های 1000 شانه فرش کاشان به حدی است که می توان این محصول را در بین محصولات پر فروش و پر مخاطب فرش کاشان قرار داد .در بازار فرش و قالی ،  فرش های 700 شانه پر مشتری ترین و پس از آن فرش های 1000 شانه دومین فرشی است که بیشترین میزان تقاضا را به خود اختصاص داده است .
مقاله حاضر در راستای معرفی فرش 1000 شانه فرش کاشان نوشته شده است و در این نوشته سعی کرده ایم بیش از هر چیز در رابطه با تأثیر بسزایی که فرش 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان بر دکوراسیون دارد صحبت نماییم .
فرش های 1000 شانه کرم رنگ این روزها طرفدارن بسیاری دارد . ریز بافتی و ریز نقشی در کنار رنگ روشن ، زیبایی دکوراسیون را چندین برابر می کند .
فرش های 1000 شانه کرم رنگ فرش کاشان
در بین محصولات مختلفی که در فروشگاه فرش کاشان عرضه می شود ، فرش های ماشینی کرم رنگ نسبت به سایرین مشتری پسند تر هستند . شاید دلیل این انتخاب ، سبک معماری خانه ها و آپارتمان نشینی است که کشش مشتریان را به سمت فرش ها با رنگ زمینه روشن هدایت کرده است . فرش های ماشینی کرم رنگ موجود در فروشگاه فرش کاشان برای پذیرایی هایی مناسب است که کوچک بوده و صاحب خانه قصد بزرگ نمایی در دکوراسیون را دارد . اگر مبلمان شما تیره است ، فرش های کرم رنگ به علت تضاد جذابیت آفرین خواهند بود و اگر مبلمان منزل شما روشن است ، باز هم فرش های کرم رنگ فرش کاشان با ایجاد تناسب و همخوانی خواهد توانست زیبا باشد . توجه نمایید که در انتخاب رنگ کرم بیش از حد دست و دلباز نباشید چراکه وجود رنگ های تیره و روشن در کنار یکدیگر می تواند نما و جلوه کف پوش را بیشتر نماید . هر چند در دید مخاطبین اولین و مهم ترین عنصر کف پوش می باشد .
خرید فرش 1000 شانه کرم رنگ فرش کاشان
بهترین مکان برای خرید فرش و قالی فروشگاه های مجازی هستند که اخیرا گسترش یافته و با اعتماد سازی در بین مردمان مشتریان را از بازار های فیزیکی به سمت بازار های مجازی کشیده اند . در حال حاضر فروشگاه های مجازی بهترین فروشگاه هستند چرا که خدمات مختلفی در آن ها عرضه شده و مواردی مانند ارسال رایگان محصول ، امکان دسترسی از هر کجای دنیا ، عدم نیاز به جابجایی و صرف زمان و انرژی و ... صرفه های اقتصادی برای خریداران به همراه دارد . در آن بین آنچه بیش از همه مشتریان را به خرید فرش های 1000 شانه کرم رنگ از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان جذب می کند قیمت ارزان محصولات است چراکه عدم واسطه ها و عرضه مستقیم محصولات با کیفیت و اصل را به قیمت عمده در اختیار خریدارانی قرار می دهد که روش مستقیم را برای خرید برگزیده اند .
فرش های 1000 شانه
فرش ها بر اساس ملاک های محتلفی رده بندی می شوند که مهم ترین و متداول ترین آن ها تقسیم بندی بر اساس شانه و تراکم است . در حالت کلی می توان فرش های 500 شانه و 700 شانه را در یک دسته تحت عنوان فرش های کاربردی و فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه را در دسته فرش هایی که لوکس نامیده می شوند قرار داد . فرش های 500 شانه و 700 شانه در برابر فشار و سایش و ... محکم و مقاوم هستند در حالی تولید کنندگان در تولید فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه بیشتر از استحکام  به زیبایی و ظرافت بافت دقت نموده اند . این صحبت دلیلی بر کم کیفیت و کم دوام بودن فرش های لوکس نخواهد بود اما در مقایسه نسبی به ما نشان می دهد که محصولات 500 شانه و 700 شانه برای مکان هایی که نیاز مند دوام هستند مناسب تر فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه برای فضاهایی مانند پذیرایی و مهمان نشین مناسبت بیشتری خواهند داشت .
حال آنکه فرش هایی 1000 شانه با داشتن  ویژگی های مشترک از هر دو طرف توانسته اند دوام ، کیفیت و ماندگاری را در ترکیب با زیبایی و ظرافت بافت گردآورده و محصولی پر مشتری را تولید کنند . اگر چه در مورد تاب اوری بالا و دوام فرش های 500 شانه و 700 شانه زیاد شنیده ایم اما عدم ظرافت بافت در این محصولات موجب شده تا کاربرد این فرش ها به مناطق خاصی از خانه محدود شده و برای مکان هایی که طالب دکوراسیون زیبا هستند مناسب نباشد  در حالی که فرش های ماشینی 1000 شانه برای اتاق خواب ، پذیرایی ، آشپزخانه و ... مناسب باشد هرچند بکار گیری فرش های 700 شانه برای اتاق خواب و آشپزخانه مطلوب تر است اما فرش های 1000 شانه فرش کاشان نیز به دلایل ویژگی های مختص خود نیز محدودیتی در این زمینه نخواهند داشت .
ویژگی فرش های 1000 شانه فرش کاشان
همانطور که اشاره شد ، فرش های ماشینی 1000 شانه متوسطی از ویژگی های فنی و ظاهری را در خود جای داده است ، می توان این ویژگی ها را شامل موارد زیر دانست :
1-  فرش هایی با ارتفاع نخ خاب مناسب برای تردد و خاصیت ارتجاعی که دوام و ماندگاری بالای فرش را در برابر تردد و سایش فراهم می آورد .
2-  فرش های 1000 شانه توانسته اند توجه مخاطبین را جلب کنند چراکه در بازار این محصولات در عین لوکس و زیبا بودن از قیمت مناسبی برخوردار هستند و خرید فرش 1000 شانه برای پذیرایی در توان خرید همگان خواهد بود .
3-  فرش های 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان به غایت زیبا و به نهایت متنوع هستند . انواع گسترده ای از فرش های 1000 شانه در طرح ، رنگ ، نقش مایه و ابعاد مختلف موجود می باشد که دسترسی به آن ها در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان امکان پذیر است .
4-  فرش های مد نظر اگر از روش صحیح و فروشگاه معتبر خریداری شود می تواند بالا ترین حد رضایت خاطر را برای مشتریان به همراه داشته باشد .
تأثیر فرش های 1000 شانه در دکوراسیون
دکوراسیون خانه با فرش های 1000 شانه رنگ و لعابی دیگر به خود می گیرد . تأثیر کف پوش به حدی است که تعویض آن توانایی تحولات اساسی را داشته و حتی رنگ و نگاره ها هم در دکوراسیون به حدی مهم می شوند که طراحان دکور با ظرافت خاصی در مورد ویژگی های ظاهری فرش 1000 شانه انتخابی برای خانه صحبت می کنند .
در مرحله اول رنگ زمینه فرش مد نظر قرار می گیرد . فرش انتخابی باید در رنگ زمینه مناسب خریداری شوند ، عموما برای خانه های کوچک ، خرید فرش های 1000 شانه رنگ روشن مانند فرش کرم توصیه می شود در حالی که برای خانه های بزرگ با نور کافی می توان از فرش های رنگ تیره هم کمک گرفت .
نگاره های شلوغ و پیچیده برای فضاهای خلوت و نگاره های درشت برای فضاهای شلوغ جذابیت بیشتری دارند . همچنین جالب است بدانید ترکیب رنگی بکار رفته در فرش های 1000 شانه فرش کاشان با اصول و منطق انتخاب شده اند و اگر خریداران توانایی ست کردن فرش را با مبلمان و پرده ها داشته باشند ، خواهند توانست زیبا ترین دکور را فراهم آورند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی