سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» نقشه ناردون طرح پرفروش ترین فرش ماشینی

فرش طرح ناردون کاشان

فرش های ماشینی کاشان این روزها با تنوع در طرح ها و نگاره های متنوع و در شانه و تراکم های مختلف تولید و عرضه می شوند . یکی از پر فروش ترین و زیباترین طرح های کاشان ، فرش نقشه ناردون است که توسط کارخانه فرش کاشان تولید و عرضه می شود .
نقشه ناردون طرح پرفروش ترین فرش ماشینی
فرش طرح ناردون در کارخانه فرش کاشان به صورت 700 شانه و 500 شانه ارائه می شود .
فرش ماشینی 700 شانه طرح ناردون ، یکی از باکیفیت ترین و زیباترین محصولات این کارخانه است که بالا بودن کیفیت این محصول به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب آن است . الیاف آکریلیک وقتی در بافت نخ خاب به کار می روند ، عمر قالی را بالا می برند و استحکام آن را در برابر انواع حرارت های مستقیم و غیر مستقیم و پاخور شدن زیاد می کند . محصولات آکریلیک در برابر شست و شو تغییر رنگ و تغییر شکل نمی دهند . تولید فرش کاشان طرح ناردون 700 شانه بدین صورت است که در یک متر از عرض فرش 700 گره  در یک متر از طول آن 2550 گره زده می شود . این طرح به صورت فرش کرم و فرش سرمه ای ، نسکافه ای و فیلی عرضه می شود .
فرش 500 شانه طرح ناردون نیز در این فروشگاه موجود است که از نظر زیبایی پایین تر از 700 شانه است ولی دارای کیفیت بالا و استحکام بسیار می باشد .
اگر زیباترین فرش نقشه ناردون را می خواهید توصیه کارشناسان فرش کاشان این است که فرش 700 شانه نقشه ناردون را خریداری کنید چون هم از نظر زیبایی و هم از نظر کیفیت در سطح بالایی هست و دارای ضخامت استاندارد می باشد .
ابعاد طرح ناردون
این طرح زیبا در ابعاد فرش 6 متری که به صورت 3*2 ، فرش 9 متری 3.5*2.5 و فرش 12 متری 4*3 تولید می شود . کارخانه فرش کاشان توانایی تولید انواع طرح های زیبا را در ابعاد سفارشی دارد . تولید ابعاد سفارشی مطابق با نیاز مشتری نیازمند دستگاه های پیشرفته و مدرن است که معدود کارخانه هایی می توانند فرش های سفارشی را تولید کنند .
خرید اینترنتی فرش طرح ناردون
کارخانه فرش کاشان بر آن شد تا علاوه بر فروش حضوری به فروش اینترنتی طرح های پرفروش نیز بپردازد . از آنجایی که کاشان به شهر فرش و پایتخت فرش در جهان معروف است بسیاری از هموطنان ایرانی برآن هستند تا از این شهر خرید کنند ولی چه بسا به دلیل مسافت طولانی ، از خرید فرش کاشان منصرف شوند . کارخانه فرش کاشان این امکان را فراهم کرده است تا طرح هایی که بسیار مورد استقبال هموطنان ایرانی است از جمله فرش نقشه ناردون ، بتواند فروش اینترنتی آن طرح ها را انجام دهد و بدین صورت دسترسی به زیباترین طرح فرش ماشینی را برای همگان میسر سازد .
ضمانت فروش فرش 700 شانه و فرش 500 شانه طرح ناردون
کارخانه فرش کاشان با استفاده از استانداردهای روز و با استفاده از بهترین الیاف و دستگاه بافت شونهر آلمان ، فرش های باکیفیت با زیبایی تمام را تولید می کند . وقتی صحبت از کیفیت محصول به میان می آید یعنی خریدار بتواند تا چندسال از تعویض فرش در امان باشد . کارخانه فرش کاشان برای اثبات اینکه تمامی محصولاتش در بالاترین کیفیت و با بهترین الیاف تولید می شوند ، ضمانت نامه ، گارانتی و بیمه نامه قرار داده است . ضمانت نامه اصل و گارانتی برای محصولات بدین معناست که اگر محصولی بی کیفیت بود خریدار می تواند آن محصول را تا تاریخ تعیین شده در گارانتی به شرکت بازگرداند .
در خرید آنلاین فرش کاشان خریدار می تواند طرح های پرفروش را در وب سایت فرش کاشان ببیند ، به خصوصیات آن ها بنگرد و نسبت به سفارش آن اقدام کند .
تمامی طرح های پرفروش در این وب سایت به قیمت درب کارخانه به فروش می رسد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان