تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

نقشه ناردون طرح پرفروش ترین فرش ماشینی

فرش طرح ناردون کاشان

فرش های ماشینی کاشان این روزها با تنوع در طرح ها و نگاره های متنوع و در شانه و تراکم های مختلف تولید و عرضه می شوند . یکی از پر فروش ترین و زیباترین طرح های کاشان ، فرش نقشه ناردون است که توسط کارخانه فرش کاشان تولید و عرضه می شود .
نقشه ناردون طرح پرفروش ترین فرش ماشینی
فرش طرح ناردون در کارخانه فرش کاشان به صورت 700 شانه و 500 شانه ارائه می شود .
فرش ماشینی 700 شانه طرح ناردون ، یکی از باکیفیت ترین و زیباترین محصولات این کارخانه است که بالا بودن کیفیت این محصول به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب آن است . الیاف آکریلیک وقتی در بافت نخ خاب به کار می روند ، عمر قالی را بالا می برند و استحکام آن را در برابر انواع حرارت های مستقیم و غیر مستقیم و پاخور شدن زیاد می کند . محصولات آکریلیک در برابر شست و شو تغییر رنگ و تغییر شکل نمی دهند . تولید فرش کاشان طرح ناردون 700 شانه بدین صورت است که در یک متر از عرض فرش 700 گره  در یک متر از طول آن 2550 گره زده می شود . این طرح به صورت فرش کرم و فرش سرمه ای ، نسکافه ای و فیلی عرضه می شود .
فرش 500 شانه طرح ناردون نیز در این فروشگاه موجود است که از نظر زیبایی پایین تر از 700 شانه است ولی دارای کیفیت بالا و استحکام بسیار می باشد .
اگر زیباترین فرش نقشه ناردون را می خواهید توصیه کارشناسان فرش کاشان این است که فرش 700 شانه نقشه ناردون را خریداری کنید چون هم از نظر زیبایی و هم از نظر کیفیت در سطح بالایی هست و دارای ضخامت استاندارد می باشد .
ابعاد طرح ناردون
این طرح زیبا در ابعاد فرش 6 متری که به صورت 3*2 ، فرش 9 متری 3.5*2.5 و فرش 12 متری 4*3 تولید می شود . کارخانه فرش کاشان توانایی تولید انواع طرح های زیبا را در ابعاد سفارشی دارد . تولید ابعاد سفارشی مطابق با نیاز مشتری نیازمند دستگاه های پیشرفته و مدرن است که معدود کارخانه هایی می توانند فرش های سفارشی را تولید کنند .
خرید اینترنتی فرش طرح ناردون
کارخانه فرش کاشان بر آن شد تا علاوه بر فروش حضوری به فروش اینترنتی طرح های پرفروش نیز بپردازد . از آنجایی که کاشان به شهر فرش و پایتخت فرش در جهان معروف است بسیاری از هموطنان ایرانی برآن هستند تا از این شهر خرید کنند ولی چه بسا به دلیل مسافت طولانی ، از خرید فرش کاشان منصرف شوند . کارخانه فرش کاشان این امکان را فراهم کرده است تا طرح هایی که بسیار مورد استقبال هموطنان ایرانی است از جمله فرش نقشه ناردون ، بتواند فروش اینترنتی آن طرح ها را انجام دهد و بدین صورت دسترسی به زیباترین طرح فرش ماشینی را برای همگان میسر سازد .
ضمانت فروش فرش 700 شانه و فرش 500 شانه طرح ناردون
کارخانه فرش کاشان با استفاده از استانداردهای روز و با استفاده از بهترین الیاف و دستگاه بافت شونهر آلمان ، فرش های باکیفیت با زیبایی تمام را تولید می کند . وقتی صحبت از کیفیت محصول به میان می آید یعنی خریدار بتواند تا چندسال از تعویض فرش در امان باشد . کارخانه فرش کاشان برای اثبات اینکه تمامی محصولاتش در بالاترین کیفیت و با بهترین الیاف تولید می شوند ، ضمانت نامه ، گارانتی و بیمه نامه قرار داده است . ضمانت نامه اصل و گارانتی برای محصولات بدین معناست که اگر محصولی بی کیفیت بود خریدار می تواند آن محصول را تا تاریخ تعیین شده در گارانتی به شرکت بازگرداند .
در خرید آنلاین فرش کاشان خریدار می تواند طرح های پرفروش را در وب سایت فرش کاشان ببیند ، به خصوصیات آن ها بنگرد و نسبت به سفارش آن اقدام کند .
تمامی طرح های پرفروش در این وب سایت به قیمت درب کارخانه به فروش می رسد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی