تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح سالار

فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح سالار کاشان

در بین دسته بندی های تخصصی در بازار فرش و قالی ، دسته بندی فرش ها بر اساس شانه و تراکم رواج و معروفیت بیشتری دارد . از میان فرش های 1200 شانه ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح سالار ، از نظر طرح و نگاره بسیار زیباتر از طرح های دیگر است . این طرح زیبا را به دلیل شلوغ بودن و ریز نقش بودنش فقط باید به صورت 1200 شانه تراکم 3600 بافته شود .
خریداران می توانند این مدل فرش زیبا را به قیمت درب کارخانه و قیمت تولیدی از کارخانه فرش کاشان خریداری کنند . طرح سالار با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده و به صورت شانه و تراکم بالا تولید شده است .
فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 طرح سالار فرش کاشان محبوبیت و شهرت خاصی در بین خریداران دارند از این رو مشتقات برآمده از طرح سالار هم می توانند توجه مخاطبین را جلب کنند . فرش مدل سالار اصالت آریایی را حفظ کرده و زیبایی چشم نوازان با فضاها مختلف همخوان خواهد بود .

با وجود آنکه روز به روز بر تعداد فرش ها در شانه و تراکم های مختلف افزوده می شود اما جا گرفتن برخی از شانه و تراکم ها مانند فرش های 700 شانه و فرش های 1200 شانه به گونه ای است که جانشین شدن دیگر بافته ها بجای آن ها کار آسانی نخواهد بود و تا این زمان چنین موردی اتفاق نیافتاده است . دلیل عدم وجود جانشین برای فرش های هزار و دویست شانه ، کاربرد منحصر بفرد این فرش هاست که تا کنون محصول دیگری توان چنین کاربردی را نداشته است . می توان فرش های 500 شانه و 1000 شانه را برای فضاهایی که مناسب فرش های 700 شانه هستند بکار گرفت اما کمبود هایی در این جانشین ها وجود دارد که بجز فرش 700 شانه محصول دیگری مناسب فضا نخواهد بود . از طرف دیگر فرش های 1200 شانه تراکم 3600 را داریم که همانند فرش های 700 شانه بدون جایگزین بوده و در بازار فرش و قالی یکه تازی می کند . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 را اصطلاحا فرش های شبه دستبافت می نامند و لوکس بودن و فاخر بودن این دسته از تولیدات فرش کاشان مناسبت های ویژه ای برای پهن شدن در مهمان نشین و پذیرایی خانه و همچنین قسمت آفیس ادارات دارند . در کنار کاربری هایی که به عنوان کف پوش برای فرش های 1200 شانه تراکم 3600 مطرح می شود این ظرافت بافت برای تابلو فرش های ، قالیچه ها و .. بسیار جذاب خواهند بود که در ادامه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد .

فرش های ماشینی متنوع
بازار در حال گسترش فرش و قالی به عنوان یکی از برترین کف پوش ها برای خانه ای که قرار است مأمن آرامش و راحتی خانواده ما باشد ، نیازمند شناخت است . شناخت بازار و محصولات موجود در ان منجر به خرید بهتر شده و متناسب تر با کاربرد خواهد شد حال انکه چند سالی ست زیبایی و ظرافت بافته ها و تأثیری که بر دکوراسیون خانه دارند هم مد نظر مشتریان قرار گرفته و کر را دشوار تر ساخته است . خرید فرش ماشینی از بازار متنوع فروشگاه فرش کاشان کاملا دوجانبه است ، از یک سو تنوع و انواع مختلف بافته ها دست خریداران را برای انتخاب باز گذاشته و مکانی بی نظیر برای پوشش تمامی سلیقه ها و تمامی بودجه ها خواهد بود . از سوی دیگر گاها مشاهده شده است که این فروشگاه با مشتریانی روبرو می شود که سردرگم بوده و به هنگام ورود به بازار بدون اطلاع از اینکه به دنبال خرید کدام دسته از محصولات هستند ، در فروشگاه پرسه زده و نهایتا دست خالی از فروشگاه خارج می شوند . این موضوع کاملا با آگاهی خریداران مرتبط است . باید علاوه بر شناخت دسته های مختلف و ویژگی هر محصول خصوصا ویژگی بر اساس شانه و تراکم ، از نیاز خود و محصول مناسب با فضا مطلع باشیم . کسب آگاهی دراین موارد به طرق مختلفی امکان پذیر است ، اول آنکه فروشگاه های مجازی با اختصاص قسمتی تحت عنوان مقالات نسبت به انتشار اطلاعات تخصصی در این زمینه اقدام کرده اند ، دوم می توان از فروشنده ها و مشاورین حاضر در فروشگاه های معتبر کمک گرفت و در نهایت دسترسی به افراد متخصص در زمینه فرش و قالی کمک کننده خواهد بود .
 آخرین بافته هایی که به بازار فرش و قالی وارد شدند ، فرش های 1200 شانه و 1500 شانه هستند . رشد این دو دسته به حدی بوده است که با گذشت کمتراز چند سال انواع فرش های 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته ، ابعاد استاندارد و غیر استاندارد  و... را شاهد هستیم .

خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600
هنگام خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 روش های مختلفی از جمله روش های مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد . خرید مستقیم نوعی خرید است که در ان فروشنده مستقیما با خریدار رودررو شده و روش خرید غیر مستقیم بنا بر وجود تعداد زیادی  واسطه و دلال در مرحله فروش توسط تولید کننده تا خرید توسط خانوار ها تحت عنوان روش خرید غیر مستقیم نام گرفته است . در حال حاضر رو خرید مستقیم به صرفه تر و پر مزیت تر است . هرچند روش خرید مستقیم فرش های 1200 شانه تراکم 3600 هم به انواع مختلف شامل : خرید مستقیم فرش از کارخانه ، خرید فرش 1200 شانه از فروشگاه های اینترنتی ، خرید از نمایندگی ها و خرید از نمایشگاه ها تقسیم می شود که باز هم در این بین خرید از فروشگاه های اینترنتی برتر از سایرین خواهد بود .
برای خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان سری زده و در بین محصولات 1200 شانه به دنبال فرش مورد علاقه خود باشید . شناخت ویژگی های فنی و ظاهری محصولات در فروشگاه های اینترنتی از طریق مطالعه مشخصاتی که برای هر تخته فرش عنوان شده است ، امکان پذیر بوده و بی شک تفاوت های فاحشی در خرید از فروشگاه اینترنتی نسبت به خرید از فروشگاه فیزیکی به چشم خواهد خورد .
خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 طرح سالار از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان توصیه می شود چرا که در این روش خدمات زیر ارائه می شوند و این خدمات در هیچ فروشگاه و روش خرید دیگری قابل دریافت نیستند :
1- خرید به قیمت ارزان و قیمت درب کارخانه
2- خرید بدون صرف زمان و هزینه جهت رسیدن به فروشگاه و حضور مجازی در کمترین زمان ممکن
3- عدم دست و پنجه ترم کردن با ترافیک و شلوغی و محدودیت زمانی و مکانی از سوی مشتریان
4- ارتباط مستقیم با متخصصین حرفه و امکان دریافت مشاوره آنلاین در طول شبانه روز
5- امکان دسترسی به تمامی محصولات در هر طرح و نقشه و رنگی تنها در چند صفحه وب سایت
6- امکان خرید محصول در هر ساعتی از شبانه روز
7- تحویل فرش درب منزل بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی بابت حمل و ارسال
8-  و ... .
نکات مهم در خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600
آنچه در فرش های 1200 شانه تراکم 3600 مهم تلقی می شود ویژگی های ظاهری و همگام شدن محصول با دکوراسیون خانه است .
در هنگام خرید در کنار کیفیت و قیمت به اصول زیبایی دکوراسیون هم توجه نمایید . برای مثال فرش های 1200 شانه تراکم 3600 انتخابی شما باید در موارد زیر امتحان شده باشد و نظر مشتریان را به خود جلب کند :
1- ابعاد
2- رنگ زمینه و ترکیب رنگ نگاره های
3- نقش مایه و طرح
4- شلوغ یا خلوت بودن طرح و هارمونی با مبلمان و پرده به عنوان مهم ترین اجزاء دکور
5-  و ... .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی