تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید آنلاین فرش 700 شانه گل برجسته کاشان

فرش 700 شانه گل برجسته کاشان

فرش های 700 شانه تراکم 2550 ، وقتی زیباتر جلوه می کنند که به صورت گل برجسته تولید شوند .  کارخانه فرش کاشان جزء اولین تولید کنندگانی است که توانسته است فرش 700 شانه گل برجسته کاشان را تولید و عرضه کند .
فرش های گل برجسته که از تولیدات پیشرفته هستند ، در کارخانه فرش کاشان در شانه و تراکم های مختلف و با بالاترین کیفیت تولید می شود . این محصولات لوکس به صورت فرش 6 متری گل برجسته ، فرش 9 متری گل برجسته و فرش 12 متری گل برجسته توسط این کارخانه تولید و عرضه می شود .
فرش گل برجسته کاشان
بسیاری از افراد بر این باور و عقیده اند که این محصولات ، با دستگاه های بافنده مخصوص و پیشرفته بافته می شوند . در صورتی که این محصولات همانند دیگر فرش های دستبافتگونه و با همان دستگاه های بافت تولید می شوند . فقط در کنار به کارگیری نخ آکریلیک در بافت نخ خاب آن ، از الیاف هایبالک شده نیز در بافت نخ خاب آن به کار می رود . در برخی از جاهای قالی که قرار است برجستگی ایجاد شود نخ آکریلیک هیت ست شده و در قسمت های فرورفته نخ هایبالک به کار می رود . وقتی قالی به صورت ساده توسط ماشین بافندگی بافته شد ، آن را به قسمت هیت ست می برند . در این قسمت که از تونل بخار اب و گرما عبور داده می شود ، قسمت هایی که با آکریلیک بافته می شند هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهند و برجسته می مانند اما قسمت هایی که با هایبالک بافته شده اند فرو می روند و بدین ترتیب برجستگی فرش نمایان می شود . این محصولات در شانه و تراکم های مختلف در کارخانجات کاشان تولید می شوند .
فرش 700 شانه گل برجسته کاشان ، به دلیل به کارگیری 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش ، از ظرافت و زیبایی و منسجم بودن برخوردار است حال این زیبایی وقتی بیشتر می شود که نقشه و نگاره به صورت گل برجسته باشد . این فرش های لوکس و زیبا برای پذیرایی های مجلل و دکوراسیون های شیک و مدرن مناسب است .
قالی 700 شانه گل برجسته کاشان علاوه بر زیبایی بسیار و مقاومت بالا به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک و هایبالک در بافت نخ خاب آن ها ، از ضخامت استاندارد نیز برخوردار است .
نکته :
بهتر است از قالی های گل برجسته در مکان هایی که در معرض آلودگی و کثیفی و رفت و آمد هستند استفاده نشود . چون سطح ناهمسان این محصولات مسبب تمیز کردن دشوار آن ها می باشد .
خرید آنلاین فرش 700 شانه گل برجسته کاشان
طرح ها و نقشه و نگاره های قالی های کاشان زبانزد همه جهانیان می باشد . فرش های گل برجسته ماشینی اولین بار در کاشان تولید شود و با استقبال بی نظیری از خریداران روبرو شد . ایرانیان طالب زیبایی هستند و در مورد فرش نیز ، به دنبال زیباترین طرح ها و جدیدترین نگاره ها هستند . فرش های جدید بهتر از فرش های قدیمی با شانه و تراکم پایین به فروش می رسند .
کارخانه فرش کاشان تولید کننده متنوع ترین محصولات ماشینی می باشد . این کارخانه هر ساله طرح ها و نگاره های جدید و زیبا را به صورت دستبافتگونه تولید می کند . فروش حضوری توسط این کارخانه نتوانست نیاز خریداران را برطرف کند . به همین دلیل این کارخانه در کنار فروش حضوری ، فروش آنلاین و اینترنتی را بنا نهاد و زیباترین طرح های فرش را در وب سایت فرش کاشان به نمایش گذاشت و توانست به صورت آنلاین به فروش برساند .
خرید آنلاین فرش های کاشان برای خریداران این مزیت را دارد که می توانند دنیایی از طرح و نگاره را نظاره گر باشند ، خصوصیات آن ها را ببینند و قیمت آن را با محصولات کارخانه ها و فروشگاه های دیگر مقایسه کنند .
از آنجایی که تولید قالی های گل برجسته در بیشتر شهرهای ایران امکان پذیر نیست به همین دلیل هموطنان ایرانی می توانند با خرید اینترنتی فرش های 700 شانه گل برجسته کاشان از زیباترین محصولات ماشینی کاشان بهره مند شوند .
تمامی قالی های گل برجسته کاشان که توسط این کارخانه تولید می شود دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی می باشد و افراد می توانند از تحویل رایگان فرش درب منزل بهره مند شوند .
خرید حضوری قالی های  700 شانه گل برجسته کاشان
خریداران می توانند به صورت حضوری نیز نسبت به خرید محصولات گل برجسته اقدام کنند و با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 – 03155443195  و مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرند و زمان مراجعه به کارخانه را به مدیر فروش اعلام کنند . البته بهتر است مراجعه کنندگان قبل از مراجعه حضوری به وب سایت فرش کاشان مراجعه کرده و طرح ها و نگاره ها را ببینند . چون دیدن تمامی طرح ها و مدل ها در مراجعه حضوری امکان پذیر نیست و تنها کیفیت و رنگ را از نزدیک ببینند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی