تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ارزان و بدون واسطه با فرش کاشان

فرش ارزان و بدون واسطه | خرید مستقیم فرش

کاشان یکی از چندین شهری است که در عرضه فرش های ماشینی درجه یک فعالیت می کند اما شهرتی جهانی دارد به گونه ای که از کاشان تحت عنوان پایتخت فرش ماشینی جهان یاد می شود . برتری فرش های کاشان به موارد زیر مربوط می باشد :
1- فرش هایی که در کیفیت و دوام نظیر نداشته و استفاده از بهترین الیاف موجود در بازار که تنها مواد اولیه بکار رفته در بازار هستند موجب ماندگاری بالای آن ها شده است .
2- تنوع فرش های کاشان به حدی است که تمامی نیاز ها و کاربرد های مشتریان را برآورده کرده و ادعای درستی خواهد بود اگر بگوییم تنوع فرش های شیک کاشان در سراسر دنیا نظیر ندارد .
3- تولید کنندگان فرش های ماشینی کاشان دریافته اند که علاوه بر رقابت بر سر کیفیت و زیبایی و ... ، آنچه از نظر خریداران مهم تلقی می شود قیمت محصولات است . رقابت بر سر تعیین قیمت مناسب و جذب مشتریان از این طریق نیز دیگر ویژگی برتر فرش های تولید شده در شهر کاشان محسوب می شود .
4- در نظر داشته باشید که نوآوری و خلاقیت در تولید نیز به تولید کنندگان کاشانی نسبت داده شده است . اگر در دنیای کنونی تولید کننده نتواند در تولید محصولات خود خلاقیت به خرج دهد و صرفا کپی از طرح ها و متد های دیگران را تولید نماید بی شک نخواهد توانست آنطور که باید و شاید در بازار موفق عمل نماید .
فرش ارزان و بدون واسطه با فرش کاشان
حال اگر بخواهیم فرش کاشان باکیفیت بالا و زیبا با طرح ها و نگاره های جدید را ارزان خریداری کنیم چه کنیم ؟ آیا می توان به کیفیت هر فرش ارزانی اعتماد داشت ؟
منظور از کیفیت بالای محصولات ماشینی این است که با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . الیاف پلی پروپلین و پلی استر در مقایسه با الیاف آکریلیک بسیار بی کیفیت هستند و فرش هایی که با این الیاف بافته می شوند زیبایی چندانی ندارند . از این رو به خریداران توصیه می شود که به سراغ محصولات ارزان قیمت پلی استر و پلی پروپلین نروند .
مگر امکان دارد که خریداری به فرش باکیفیت ارزان قیمت دسترسی پیدا کند ؟ چگونه می توان فرش زیبای اصل را با قیمتی مناسب خریداری کرد ؟
کارخانه فرش کاشان ، خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه را برای خریداران ایجاد کرده است . خرید مستقیم فرش بدین صورت است که افراد به صورت مستقیم و بدون واسطه با صاحبان کارخانه و با مدیران تولید در ارتباط هستند و بدین صورت نقش واسطه ها و میانجی گری ها از گردش فروش حذف می شود و فروشی مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد و بدین صورت خریدار می تواند خرید ارزان و بدون واسطه فرش را انجام دهد . از ویژگی های این نوع خرید فرش را می توان موارد زیر بر شمرد :
- خریدار می تواند به قیمت تولیدی و عمده دسترسی پیدا کند . قیمت فرش این روزها برای خریداران بسیار اهمیت دارد . افراد می توانند فرش ارزان و بدون واسطه را با کیفیت عالی از کارخانه خریداری کنند .
- خریدار از خرید فرش های تقلبی در امان است . در بازار فیزیکی و در فروشگاه های حضوری ، محصولات تقلبی با برندهای معروف که توسط واسطه گران به فروش می رسند بسیار هستند . ولی خرید از کارخانه بدین صورت است که خریدار فرش اصل را خریداری کرده است .
خرید بدون واسطه فرش به دو صورت توسط کارخانه فرش کاشان برای مشتریان عزیز فراهم است :
1 . خرید حضوری فرش از کارخانه
2 . خرید اینترنتی از فروشگاه فرش کاشان
برای خرید و دیدن از کارخانه فرش کاشان با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید .
در خرید اینترنتی فرش ارزان و بدون واسطه از وب سایت فرش کاشان ، افراد می توانند سفارش خود را از طریق وب سایت انجام دهند و یا اینکه با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرند و مشخصات محصول را به مدیر فروش اعلام کنند . فرش کاشان با قیمتی ارزان و باور نکردنی و در کیفیت بالا برای مشتری در کوتاه ترین زمان ارسال می گردد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی