تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بررسی انواع فرش تخفیفی مناسب قیمت کاشان

نام نویسنده: مهدیه زارع
بررسی انواع فرش تخفیفی مناسب قیمت کاشان

فرش تخفیفی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
فروش ویژه فرش در مناسبت های مختلف
فرش تخفیفی ته انباری با قیمت بسیار مناسب
انواع فرش تخفیفی یا فرش قیمت مناسب
فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار از درب کارخانه

یکی از مهم ترین عناصر ملزوم در هر خانه ای فرش ها هستند که امروزه فروش فرش های ماشینی با خرید زیادی رو به رو گشته اند و مورد استقبال عموم نیز قرار گرفته اند چرا که شما با خرید بهترین فرش ماشینی علاوه بر اینکه به منزل خود زیبایی خاص و بی نظیری می‌بخشید می‌توانید با توجه به توان مالی که دارید مناسب ترین فرش ارزان قیمت را با قیمتی پایین و کیفیتی درجه یک خریداری کنید که در مبحث خرید و بررسی انواع فرش تخفیفی مناسب قیمت کاشان به معرفی انواع فرش ماشینی با قیمت مناسب پرداخته ایم تا از جمله دلایلی که سبب کاهش قیمت ها می‌شوند و فرش ها به عنوان فرش تخفیفی شناخته می‌شوند را ذکر کنیم تا بتوانید در هر زمان که خواستید بهترین فرش مناسب منزل خود را خریداری کنید چرا که عواملی همچون مکان، نحوه فروش و عرضه فرش نیز روی قیمت بافته ها تأثیر گذار خواهند بود.

 

فرش تخفیفی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

اینکه فرش تخفیفی چیست و چه ویژگی هایی دارد موضوعی است که از اهمیت زیادی نیز برخوردار است چرا که فرش های تخفیفی به دلیل داشتن ویژگی ها و دلایل خاصی که دارند با قیمت هایی ارزان‌تر به فروش می‌‎رسند که در ادامه برای خرید فرش تخفیفی انواع آن ها را ذکر خواهیم کرد. با توجه به اینکه فرش های ماشینی با مواد و متریال مصرفی مختلفی بافته می‌شوند دارای قیمت هایی متغیر و بافته هایی که با نخ های وارداتی بافته می‌شوند مسلما دارای قیمت هایی بسیار گران هستند که در درجه اول چیزی که همه در زمان خرید فرش ماشینی در نظر می‌گیرند، قیمت کالای مورد نظر است. امروزه مردم به دنبال خرید فرش با کیفیتی هستند که قیمت مناسبی نیز داشته باشد که اغلب نیز به دنبال خرید فرش های تخفیفی هستند.

اصولا در زمان مناسبت های مختلف مانند اعیاد فروشگاه های اینترنتی و یا حضوری فرش، تخفیف های چند درصدی را برای کالا های خود در نظر می‌گیرند و یا فروش ویژه فرش ته انباری یا فرش استوک را در جشنواره های خود قرار می‌دهند که این بافته ها شامل تخفیف هایی خیلی خوب می‌شوند. اما چیزی که از اهمیت بالایی برخوردار هست این است که همیشه این تخفیف ها وجود ندارند و شما می‌توانید با خرید فرش های تخفیفی با کیفیت ترین بافته ها را با قیمت ارزان و مناسب خریداری کنید.

 

فروش ویژه فرش در مناسبت های مختلف

فروش ویژه فرش های تخفیفی اصولا در فصل های خاصی از سال و در زمان مناسبت های گوناگون صورت می‌گیرد که اغلب این فرش ها با قیمت هایی بسیار مناسب نیز فروخته می شوند. فروش ویژه قالی ها در مناسبت های مختلفی همچون اعیاد نوروز، قربان، غدیر، ولادت ها صورت می‌گیرد چرا که در این زمان ها اغلب مردم به عوض کردن دکوراسیون منازل خود می‌پردازند. اصولا در زمان هایی خاص جشنواره و یا نمایشگاه هایی برای فروش فرش های ماشینی تشکیل می‌دهند که حتی از خارج کشور هم برای خرید فرش به این جشنواره ها می‌آیند که اصولا یکسری فرش ها را در قسمت فرش تخفیفی قرار می‌دهند و یا فرش های روی رگال نمایشگاهی را با قیمتی ارزان به فروش می‌رسانند.

با خرید فرش های تخفیفی از نمایشگاه و یا جشنواره ها این امکان برای تمامی افراد فراهم خواهد شد تا بتوانند کالا های مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند که با این کار عرضه و تقاضا زیاد شده و یک سود دو طرفه بین فروشنده و مشتری به وجود خواهد آمد که فروشنده با این کار می تواند محصولات خود را با سرعت بالاتری به فروش برساند و فرش های ماشینی با سبک و طرح جدید را جایگزین محصولات فروخته شده خود خواهد کرد.

 

فرش تخفیفی ته انباری با قیمت بسیار مناسب

همانطور که می‌دانید در یک کارخانه تولید فرش های ماشینی فرش ها با سرعتی بالا و همچنین با تعداد خیلی زیادی بافته می‌شوند که بعد از تولید تمامی فرش های ماشینی به انبار منتقل می‌شوند که مدت زیادی نباید بافته ها در انبار بمانند چرا که به سرعت سبک و طرح های جدیدتری برای تولید به خط تولید فرش روانه خواهند شد. عمده ای از سبک و طرح های فرش ماشینی با فروش بسیار بالایی رو به رو می‌شوند و خیلی سریع به فروش می‌رسند و شاید از بعضی طرح ها کمتر استقبال شود و فرش داخل انبار باقی بماند که در این میان باید تدبیری اندیشید تا در مدت زمانی کم راحت فرش های ماشینی ته انباری نیز به فروش برسند.

در همین راستا برای فرش ته انباری تخفیف در نظر می‌گیرند و علت قیمت تخفیفی آن تک شدن طرح، یا محدود شدن اندازه، قدیمی شدن طرح فرش است و در اصل چیزی که اهمیت زیادی دارد کیفیت بسیار بالای بافته است که با صرف کمترین هزینه و وقت می‌توانید فرش مناسب را برای منازل خود خریداری کنید که این فرش های استوک نیاز بسیاری از افراد خوش شانس را به آسانی حل کرده اند.

 

انواع فرش تخفیفی یا فرش قیمت مناسب

همانطور که گفتیم فرش ها تخفیفی طی عوامل مختلفی شامل تخفیف ها می‌شوند که در ادامه انواع فرش تخفیفی یا فرش قیمت مناسب را به شما برای خرید معرفی می‌کنیم. قیمت بالای فرش های ماشینی موجب شده تا سهم بالایی در بودجه خانوار را به خود اختصاص دهند. فرش های ماشینی یکی از ملزومات هر خانه ای است که امکان حذف آن به هیچ وجه وجود ندارد و با وجود آن که همگان به دنبال خرید فرش ارزان قیمت هستند اما به خوبی می‌دانند که خرید فرش ارزان به علت کیفیت پایین به هیچ وجه نمی‌تواند منطقی باشد چرا که کیفیت پایین هزینه های چند باره برای خریداران به همراه دارد.

فرش تخفیفی طرح قدیمی

خیلی کم پیش می‌آید تا فرشی در انبار کارخانه ها با عنوان فرش طرح قدیمی باقی بماند چرا که اغلب فرش های ماشینی در کارخانجات تولید فرش با تعداد بالا طبق سفارش مشتریان به تولید می‌رسند که کمتر پیش می‌آید که بافته داخل انبار ها باقی بماند. اما اصولا فرش هایی که با نام فرش تخفیفی طرح قدیمی در انبار کارخانجات یافت می‌شوند با قیمتی ارزان نیز به فروش می‌رسند که علت این ارزان بودن فرش ها، قدیمی بودن سبک و طرح آن ها نیست و در اصل از نظر بافته شدن با جنس و الیاف، نوع بافت در رده پایین تری قرار می‌گیرند و جزء فرش های ارزان قیمت به حساب می‌آیند مانند فرش های پلی استر.

فرش تخفیف دار به دلیل قیمت خرید قبل

شاید این عنوان را که می‌گویند فرش تخفیف دار به دلیل قیمت خرید قبل داریم را زیاد شنیده باشید، اما این موضوع برای تمامی گروه های تولیدی بزرگ صدق نمی‌کند چرا که امروزه تنها فرش های ماشینی طبق سفارش مشتریان به تولید می‌رسند و قیمت آن ها طبق هزینه متریال روز حساب می‌گردد که و این بدان معناست که عنوان فروش فرش به قیمت قبل به دلیل باقی ماندن در انبار شاید درست نباشد اما در برخی از گروه های تولیدی کوچک شاید بتوانید فرش هایی با قیمت خرید قبل پیدا کنید که این بافته ها مسلما طبق قیمت متریال روز زمانی که بافته شده اند قیمت شان نیز محاسبه می‌گردد، اما ما پیشنهاد می‌کنیم با جنس الیاف بافت فرش حتما آشنا شوید و بهترین بافته ها را خریداری کنید که نسبت به قیمت شان نیز ارزش خرید داشته باشند.

فرش ارزان به دلیل درجه دار بودن

فرش ارزان درجه دار نیز از دسته فرش های ارزان قیمتی است که در این فرش ها خطای بافت وجود دارد که طبق اندازه خطایی که در بافت خود دارند نیز درجه بندی می‌شوند. این نوع فرش ها خطای بافتی که در بافتشان به وجود می‌آید می‌تواند به دلیل پایین بودن مدل دستگاه بافت و... باشد که با قیمت هایی ارزان‌تر به فروش می‌رسند که برای بسیاری از افراد عادی حتی تشخیص این خطاها قابل تشخیص نیز نخواهد بود که از آن می‌توانید در مکان های مختلف استفاده کنید. اما کارخانجات معتبر این دسته فرش های ارزان قیمت را درجه بندی می‌کنند و بارکد ثبتی روی شناسنامه فرش نیز ثبت می‌گردد که در زمان خرید می‌توانید مشخصات بافته را مشاهده کنید.

 

فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار از درب کارخانه

فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار از درب کارخانه چند سالی است که رواج پیدا کرده است و با استقبال بی نظیری نیز رو به رو شده است که هر کسی می‌تواند به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید بهترین فرش ماشینی نماید. همانطور که می‌دانید قیمت فرش های 1200 و 1500 شانه بسیار گران‌تر از دیگر بافته ها است و تنها خرید مستقیم از درب کارخانه باعث شده است تا دست واسطه و دلالان حذف شودتا هر کسی بتواند فرش را به قیمت تولیدی خریداری کنید که در فروشگاه فرش کاشان نیز می‌توانید انواع فرش ماشینی را در جشنواره ها و یا از درب کارخانه به صورت مستقیم و یا از وب سایت فرش کاشان خریداری نمائید. پس در حالت کلی دلیل قیمت ارزان برخی از فرش های ماشینی موارد زیر هستند:

  • مبادله بین دو طرف عرضه کننده (تولید کننده) و تقاضا کننده (خریداران خرد): در این مورد واسطه ها حذف شده اند و فروشگاه اینترنتی فرش کاشان پل مستقیمی بین تولید کننده و تقاضا کننده برقرار کرده است. حسن فروشگاه های اینترنتی و ارتباط مستقیم بسیار است که در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  • خرید فرش ارزان قیمت، فرش تخفیفی از فروشگاه فرش کاشان به علت تخصصی بودن تولید کننده و توان تولیدی بالا امکان‌پذیر است. درصد خطای تولید و... در این کارخانه به حدی پایین است که لزومی به در نظر گرفتن درصد خطای ریسک و... نخواهد بود.
  • تیم تولید قدرتمند
  • کاهش سود تولید کننده و افزایش فروش
  • تبلیغات بیشتر و جذب خریداران داخلی و خارجی
  • ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و دیگر عوامل.
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی