تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گالری فرش کاشان

خرید از گالری فرش کاشان

وب سایت فرش کاشان کلکسیونی از نفیس ترین فرش های ماشینی کاشان می باشد و ارائه دهنده متنوع ترین طرح ها و نگاره های جدید می باشد . در این گالری فرش کاشان ، طرح های جدید فرش با شانه و تراکم بالا و در رنگبندی متفاوت تولید می شوند . فرش های مدرن ، فرش های سنتی کاشان در شانه و تراکم های مختلف در این مجموعه وجود دارند .
خرید از گالری فرش کاشان
از آنجایی که این گروه تولیدی فرش کاشان توانسته است هزاران مدل فرش را ارئه دهد به همین دلیل به وب سایت این گروه تولیدی عنوان گالری فرش را می توان اختصاص داد .
فرش های مدرن :
محصولاتی فانتزی با طرح های امروزی که باب سلیقه جوانان می باشد . طرح های ساده با رنگبندی شاد و زنده که برای اتاق خواب عروس ، نوجوانان و جوانان مناسب است . امروزه در دکوراسیون های مدرن نیز از فرش های فانتزی و مدرن استفاده می کنند . در این گالری فرش کاشان ، فرش های مدرن شامل گلیم فرش ها ، گبه ها ، شگی ، شنل ، فرش طرح آبرنگی را شامل می شود .
انواع فرش های سنتی :
از قدیم الایام ، طرح های سنتی با نقشه های آریایی و اصیل ایرانی مورد توجه همگان بوده است . حتی بیشتر فرش های صادراتی کاشان به دیگر کشورها ، فرش هایی با طرح های سنتی بوده است . کارخانه فرش کاشان توانسته است هزاران مدل از فرش های سنتی را در شانه و تراکم های مختلف و در طرح و نقشه های متفاوت در گالری فرش خود به نمایش بگذارد .
فرش های 1500 شانه که به صورت تراکم 4500 است ، بسیار نفیس و بی نظیر است و از ریز بافت ترین و ظریف ترین محصولات ماشینی به حساب می آید . صدها مدل و طرح 1500 شانه در این گالری فرش موجود است .
فرش های 1200 شانه سنتی که با تراکم 3600 تولید می شود از ظرافت و زیبایی طرح و نگاره برخوردار است و در مقایسه با محصولات 1500 شانه از ضخامت بالاتری برخوردار است . این فرش های ماشینی را می توان برای مکان های پذیرایی و فضاهای لوکس مناسب دانست .
فرش های 1000 شانه که از نظر ظرافت و زیبایی و ضخامت تقریبا هم ردیف محصولات 1200 شانه می باشد در طرح ها ونقشه های متفاوت تولید می شود . این فرش های ظریف در گالری فرش کارخانه فرش کاشان به قیمت تولیدی و درب کارخانه عرضه می شود .
فرش های 700 شانه که از نظر ظرافت و زیبایی پایین تر از محصولات ذکر شده است ولی دارای ضخامت استاندارد و عالی و قیمت مناسب می باشد . امروزه خرید فرش های 700 شانه بسیار بالاتر از دیگر محصولات است چون کارخانه فرش کاشان توانسته است مدل های زیبا و طرح های جدید ر به صورت 700 شانه با قیمت مناسب تولید کند .
فرش های طرح 700 شانه و 500 شانه برای مکان های عمومی ، جاهای پررفت و آمد و برای کسانی که به دنبال فرش های ارزان قیمت هستند در این گالری فرش به فروش می رسد .

عزیزان و مشتریان گرامی می توانند با ورود به وب سایت فرش کاشان از گالری فرش کاشان دیدن کنند و کلکسیونی از جدید ترین طرح ها و نگاره های زیبای آریایی را نظاره گر باشند . خرید از این مجموعه به صورت حضوری و اینترنتی می باشد . افرادی که می خواهند برای خرید به کارخانه بروند باید با شماره تلفن واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195 و مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرند و زمان مراجعه به کارخانه را اعلام کنند .
راحت ترین راه برای خرید از گالری فرش کاشان ، خرید اینترنتی و آنلاین است که مشتریان می توانند متنوع ترین طرح ها را ببینند ، آن ها را با هم مقایسه کنند و سپس تصمیم به خرید بگیرند .
تمامی محصولات در این گالری فرش با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی به فروش می رسد . تحویل فرش درب منزل برای خریداران اینترنتی این مجموعه رایگان می باشد .
از مهمترین مزایای خرید از گالری فرش گروه تولیدی فرش کاشان این است که :
-  خریدار به دلیل خرید مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه و تولیدی دسترسی دارد .
-  خریدار می تواند با قدرت بیشتری به انتخاب طرح و رنگ بپردازد چون در این مجموعه هزاران مدل و طرح موجود است .
-  به راحتی می تواند با خرید اینترنتی و تنها با یک تماس به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کند .
-  خریدار می داند که با داشتن ضمانت نامه و گارانتی می تواند در صورتی که برای فرش خریداری شده مشکلی به وجود آمد ، آن را بر طبق ضمانت نامه ارجاع دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی