تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش درجه یک

انواع فرش درجه یک کاشان

یکی از دغدغه های مهم در خرید فرش ماشینی به عنوان یکی از اساسی ترین وسایل در منزل انتخاب و خرید فرش درجه یک می باشد که استفاده از آن را برای خریدار در طی سالیان متمادی ممکن سازد . از این رو مهم ترین بخش در این موضوع تشخیص فرش درجه یک در مقایسه با دیگر فرش های ماشینی در رده بندی های دیگر یعنی فرش درجه دو ، فرش درجه سه و ...  می باشد . که در این زمینه می توان به مهم ترین بخش در بررسی فرش درجه یک یعنی الیاف به کار رفته در بافت فرش به همراه دستگاه فرش بافی آن توجه نمود . البته عواملی دیگر نظیر تعداد شانه و تراکم فرش و استفاده از رنگ های واقعی در تولید فرش نیز از مواردی هستند که در بحث کیفی فرش که سبب رده بندی فرش در دسته فرش های درجه یک می شود نیز در این موضوع دخیل هستند که در بررسی یک فرش درجه یک به ترتیب به بررسی این المان ها پرداخته می شود .

شناخت فرش ماشینی درجه یک
با توجه به مطالب ذکر شده در بیان خصوصیات فرش درجه یک جهت تشخیص درجه یک بودن یک فرش در وهله اول باید به نوع الیاف مصرفی در بافت فرش اشاره نمود . بافت فرش های ماشینی امروزه با الیاف های مصنوعی شامل آکریلیک ، پلی استر ، پلی پروپیلن و ... انجام می شود که از مرغوب ترین نوع این الیاف می توان به الیاف آکریلیک اشاره نمود که به عنوان الیاف درجه یک شناخته می شود . الیاف آکریلیک را طی فرآیند گرما دهی قرار می دهند تا خصوصیات آن شامل عدم پرز دهی ، مقاومت در برابر حرارت و گرما ، حالت ارتجاعی و برگشت پذیری فرش و خاصیت ضد حساسیت بودن آن بیشتر شده که این موضوع در معرفی این نوع الیاف به نام الیاف آکریلیک هیت ست شده موثر می باشد و با استفاده از این الیاف آکریلیک هیت ست شده در فرش می توان به فرش درجه یک دسترسی پیدا نمود .
البته برای بررسی و تشخیص فرش درجه یک از روی الیاف مصرفی فرش در وهله اول می توان به برچسب پشت فرش که به نام شناسنامه فرش معرفی می گردد رجوع کرده و نوع الیاف بافت فرش ذکر شده در آن را مشاهده نمایید . اما برای صحت از درج این اطلاعات در شناسنامه فرش در بررسی الیاف به کار رفته در بافت فرش می توان از خاصیت های الیاف آکریلیک هیت ست شده در تشخیص این امر بهره برد . بدین صورت که با دست کشیدن بر روی فرش باید فرش سریع به حالت اولیه خود به سبب خاصیت ارتجاعی باز گردد و با گذاشتن قابلمه و اتوی داغ بر روی فرش بافته شده با الیاف آکریلیک که به نام فرش آکریلیک معرفی می گردد نباید شکل ظاهری فرش تغییر نماید و حتی نباید به صورت بی رویه فرش دارای پرز باشد زیرا این الیاف دارای خاصیت عدم پرز دهی می باشد و در صورت بررسی این موضوعات و عدم وجود مشکل می توان به فرش آکریلیک درجه یک دست یافت .
در وهله بعدی در تشخیص فرش درجه یک می توان به نوع دستگاه بافنده فرش اشاره نمود . بافت فرش های ماشینی امروزه بیشتر با دستگاه های مجهز و به روز شامل محصولات کشور آلمان و بلژیک صورت می گیرد که این موضوع در بافت فرش بدون عیب و نقص چون بافت و تنیدگی نخ در بافت و ... تاثیر گذار می باشد و در عرضه فرش درجه یک به خریداران فرش ماشینی در کنار نوع جنس الیاف آن تاثیر می گذارد . بررسی این موضوع نیز به بررسی برچسب پشت فرش در کنار این مطلب که الیاف های آکریلیک هیت ست شده به سبب نرمی و لطافتی که دارا می باشد و نازک بودن آن تنها توسط دستگاه های مجهز و به روز بافت می شود و این خود دلیلی بر تشخیص این نوع از دستگاه های بافت فرش می باشد .
در بررسی عوامل دیگر در فرش های درجه یک می توان تعداد شانه و تراکم فرش را مورد بررسی قرار داد که علاوه بر دسته بندی فرش در شاخه های مختلف سبب بررسی فرش از لحاظ کیفی نیز می گردد . به طوری که می توان گفت هر چه تعداد شانه  و تراکم فرش که در اصل همان گره های تشکیل دهنده فرش در راستای عرض و طولی فرش می باشند بیشتر باشد کیفیت فرش نیز بیشتر می گردد به طوری که می توان این گونه بیان نمود که فرش با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش 1500 شانه کیفیت بالاتری را نسبت به فرش های 700 شانه دارد البته موضوعی دیگر در این زمینه بررسی این تعداد شانه و تراکم فرش بسته به نوع جنس الیاف می باشد به طوری که می توان یک فرش آکریلیک 700 شانه را با کیفیت تر از فرش با تعداد بالای شانه و تراکم اما بافت با الیاف پلی استر دانست . البته در بحث شانه و تراکم فرش نیز تعداد بالای این گره ها را می توان در ظرافت و ریز نقشی فرش و شباهت آن به فرش های دستبافت نیز موثر دانست . شاید این سوال نیز مطرح گردد چرا تعداد بالای شانه و تراکم فرش  ، کیفیت فرش را بالاتر می برد می توان این موضوع را تعداد گره های تشکیل دهنده فرش با بهترین الیاف بیان دانست که سبب بالا رفتن استحکامیت فرش می شود .
در بررسی فرش درجه یک از خصوصیات دیگر قابل بررسی می توان به تعداد رنگ واقعی به کار رفته در بافت فرش اشاره نمود که این موضوع را می توان به شرکت بافنده فرش نیز مختص دانست یعنی به طور کلی می توان شرکت تولید کننده فرش را یکی از المان های بررسی و تولید فرش درجه یک دانست . امروزه با زیاد شدن کارخانجات فرش بافی در زمینه تولید و عرضه فرش ماشینی تشخیص یک کارخانه معتبر در زمینه تولید و عرضه فرش درجه یک کار سختی می باشد زیرا انتخاب و تشخیص کارخانه فرش معتبر به بررسی المان های تولید فرش در کنار بررسی نظر خریداران این کارخانه باز می گردد . که در معرفی یکی از کارخانه های فرش در شهر فرش کاشان که توانسته به عنوان تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش درجه یک کاشان با بهترین متریال و مواد به همراه بهترین طرح و رنگ نظر خریداران را به خود جلب نماید می توان فروشگاه فرش کاشان را معرفی نمود .

انواع فرش درجه یک کارخانه فرش کاشان
کارخانه فرش کاشان در زمینه رقابت با رقبا و برتر شدن به عنوان یک برند در زمینه خرید و فروش انواع فرش ماشینی به سبب تولید و عرضه فرش درجه یک با بهترین کیفیت که سبب معرفی محصولات این کارخانه به عنوان فرش درجه یک و فرش اصل می شود به همراه قیمت مناسب که به سبب عرضه مستقیم و بدون واسطه فرش می باشد توانسته در میان خریداران به جایگاه مطلوبی دست یابد که در این زمینه می توان به معرفی انواع فرش درجه یک کارخانه فرش کاشان اشاره نمود .
فرش 700 شانه درجه یک : بافت فرش 700 شانه در کارخانه فرش کاشان با بهترین تراکم فرش یعنی 2550 تولید می شود که بافت آن با مرغوب ترین نوع الیاف شامل آکریلیک هیت ست شده انجام می پذیرد و بافت آن با بهترین دستگاه های فرش بافی محصول شرکت وندویل بلژیک انجام می شود که این موضوع در معرفی این شاخه از محصولات به نام فرش درجه یک 700 شانه تاثیر می گذارد . که در معرفی نمونه ایی از این محصولات در شاخه فرش های 700 شانه می توان به فرش ماشینی 700 شانه طرح سویل اشاره نمود .
فرش 1000 شانه درجه یک : بافت فرش های 1000 شانه با تراکم 3000 انجام می شود که کارخانه فرش کاشان با رعایت این موضوع و بافت فرش با بهترین نوع الیاف و دستگاه فرش بافی سبب معرفی این محصول به نام فرش درجه یک 1000 شانه می شود .
فرش 1200 شانه درجه یک و فرش 1500 شانه درجه یک : در دسته بندی فرش های سنتی در کارخانه فرش کاشان تولید فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه را می توان از محصولات جدید این شاخه معرفی نمود که در بهترین کیفیت به عنوان فرش درجه یک عرضه می گردند .
فرش فانتزی و مدرن درجه یک : فروشگاه فرش کاشان با در نظر گرفتن نیاز بازار به تولید فرش مدرن و فانتزی به نام فرش فانتزی درجه یک دست زده است که در بافت آن با توجه به تعداد شانه  و تراکم متفاوت آن نسبت به سایر فرش های ماشینی از الیاف های درجه یک دیگر در بافت استفاده می نماید و انتخاب و خرید فرش فانتزی درجه یک را در این فروشگاه در کنار سایر فرش های ماشینی برای خریداران امکان پذیر می نماید .
با توجه به مطالب ذکر شد می توان این گونه بیان نمود در تشخیص فرش درجه یک برای هر شاخه باید ویژگی های مختص به آن فرش را مورد بررسی قرار داد تا به فرش درجه یک بتوان دست یافت .

خرید فرش درجه یک

فروشگاه فرش کاشان با تولید و عرضه انواع فرش ماشینی درجه یک به خریداران فرش ماشینی امکان خرید این محصول را به صورت حضوری و خرید آنلاین فرش فراهم کرده است تا هر خریدار با توجه به شرایط خود بتواند به خرید فرش درجه یک کاشان دست یابد . این فروشگاه در کنار عرضه ضمانت ده ساله فرش که خود نشانی از درجه یک بودن محصولات تولیدی دارد به عرضه فرش به قیمت درب کارخانه می پردازد که از مهم ترین فاکتورهای خرید فرش برای خریداران محسوب می شود و این موضوع به سبب فروش فرش بدون واسطه در این فروشگاه می باشد .  

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی