تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چطور فرش ماشینی کاشان را مستقیم از کارخانه بخریم ؟

خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان از کارخانه

برای خرید فرش های کاشان اعم از 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه به صورت مستقیم و بدون واسطه و به قیمت تولیدی و درب کارخانه با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 – 03155443195 و مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید .
مسلما فرش کاشان جزء برندهای مشهور فرش ایران است و همه به دنبال این هستند که از فرش های باکیفیت کاشان استفاده کنند . تولید کنندگان بسیاری در این شهر وجود دارند که به تولید بهترین محصولات با کیفیت بالا مشغول هستند . محصولات این شهر جزء اصیل ترین و بهترین فرش های ایران هست . محصولاتی که علاوه بر کیفیت بالا دارای طرح ها و نگاره های زیبا هستند . ولی به راستی چرا از این همه تولید کنندگان بسیار در این شهر ، خریداران ، کارخانه خاصی و برند مشخصی را برای خرید انتخاب می کنند . کارخانه ای که در کنار توجه به آیتم زیبایی و کیفیت ، به قیمت فرش توجه کند ، مسلما توانسته است نظر خریداران را جلب کند . ناگفته نماند که هر ارزان خریدنی خوب نیست چه بسا تولید کنندگانی هستند که با الیاف بی کیفیت و با دستگاه های قدیمی به تولید می پردازند و کالای بی کیفیت با قیمت ارزان عرضه می کنند .
پس چه طور فرش ماشینی کاشان را با قیمت ارزان و با کیفیت عالی بخریم ؟
پیشنهاد کارشناسان این است که خرید مستقیم و بدون واسطه را انتخاب کنید . یعنی به طور مستقیم با کارخانه و تولید کننده در ارتباط باشید و خرید خود را از واسطه گران و میانجی گران انجام ندهید .
چطور فرش ماشینی کاشان را مستقیم از کارخانه بخریم ؟
خرید از کارخانه فرش به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می پذیرد . برخی از افراد بر این باورند که خرید مستقیم و بدون واسطه فرش ، فقط شامل خرید حضوری از کارخانه می باشد . در صورتی که چنین نیست . خرید از فروشگاه های آنلاین نیز یک نوع خرید مستقیم می شود . چون فروشگاه های آنلاین زیر نظر مستقیم خود کارخانه اداره می شود .
در هر دو خرید ، قیمت فرش به قیمت کارخانه و تولیدی ارائه می شود . فقط در خرید حضوری ، مشتری می تواند کیفیت محصولات را از نزدیک بررسی کند ، به برچسب پشت فرش دقت کند ، رنگ ها را از نزدیک ببیند و طرح های موجود در کارخانه را مشاهده کند . خرید های حضوری از کارخانه های فرش کاشان را بیشتر بومیان و کسانی که در کاشان و شهرهای اطراف آن زندگی می کنند انجام می دهند . ولی شهرهای کاشان شهرت جهانی دارند به همین دلیل اکثر کارخانه های این شهر ، فروش آنلاین را قرار دادند تا همه بتوانند از فرش های کاشان استفاده کنند . ولی همه نوع خرید آنلاینی نمی تواند مستقیم باشد چه بسا فروشندگان آنلاینی هستند که با واسطه محصولات را به فروش می رسانند و از این راه سودهای کلان به دست می آورند . به همین دلیل است که به خریداران اینترنتی توصیه می شود که قبل از خرید ، دقت کنند که از فروشندگانی خرید کنند که تولید کننده باشند و در کنار فروش اینترنتی و آنلاین ، فروش حضوری نیز داشته باشند .
خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان از کارخانه
کارخانه فرش کاشان که یکی از تولید کنندگان برتر در این محدوده جغرافیایی می باشد توانسته است خرید مستقیم فرش کاشان را برای مشتریان به صورت حضوری و آنلاین فراهم کند . این کارخانه که توانسته است کیفیت محصولاتش را به دلیل استفاده از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بالا ببرد و با استفاده از طراحان خبره و زبر دست و با اقتباس از طرح های زیبایی قالی های قدیمی دستباف کاشان ، زیباترین طرح ها و نقشه های فرش کاشان را تولید کند در پایین آوردن قیمت محصولات به دلیل به فروش مستقیم و بدون واسطه نیز توانسته است موفق عمل کند . این کارخانه یک تولید کننده معتبر است که به صورت مستقیم به فروش کرده است .
خرید از کارخانه فرش کاشان یک خرید بی واسطه است که مزایای زیر را برای خریدار به وجود می آورد :
-  افراد می توانند با وارد شده به وب سایت فرش کاشان به انبوهی از طرح ها و نگاره های متنوع دسترسی پیدا کنند و دنیایی از طرح و رنگ را از نزدیک ببینند .
-  خریدار می تواند به قیمت درب کارخانه و تولیدی دسترسی پیدا کند و فرش های باکیفیت را با قیمت مناسب و تولیدی بخرد .
-  خریدار می تواند بر حسب موقعیت خود اقدام به انتخاب خرید حضوری و یا اینترنتی فرش کاشان کند که در هر دو خرید ، قیمت یکسان است .
-  در خرید حضوری و خرید اینترنتی تمامی محصولات با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی فروخته می شود که نشان از کیفیت بالا می باشد .
-  در خرید های آنلاین ، تحویل فرش درب منزل به صورت رایگان می باشد .
افراد می توانند به فروشگاه های دیگر بروند و قیمت محصولات را با قیمت محصولات این کارخانه مقایسه کنند . ما قضاوت را در این زمینه به عهده مشتری می گذاریم . برای بررسی کیفیت محصولات این کارخانه نیز مشتری می تواند یکبار به کارخانه فرش کاشان مراجعه کند و کیفیت بی نظیر فرش های این کارخانه را لمس کند ولی مشتری باید بداند که کارخانه ای که ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی را برای تمامی محصولات می گذارد نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است . چون قرار است بر طبق این ضمانت نامه اگر محصولی بی کیفیت باشد عودت داده شود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی