تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه طرح افشان جدید

فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان طرح جدید

در وب سایت فرش کاشان ، مدل های فرش طرح افشان جدید موجود است . برای دیدن این طرح های زیبا کافی است در قسمت بالای صفحه اصلی ، در نوار جستجو ، طرح افشان را سرچ کنید و دنیایی از طرح ها و مدل های افشان را ببینید .
فرش های طرح افشان که یک طرح قدیمی و ریشه دار است ، این روزها طرفداران بسیاری دارد و این طرح یکی از طرح های سنتی است که از قالی های دستباف اقتباس گرفته شده است . حذف ترنج و پراکنده بودن گل های زیبا در سراسر فرش ، مسبب زیبا بودن و برجسته بودن قالی شده است . طرح افشان بعد از طرح ترنج طراحی شد و به دلیل ریز بودن گل های آن بهتر است در شانه و تراکم بالا بافته شود تا نقشه و طرح به زیبایی تمام نمایش داده شود .
در این مدل فرش ماشینی زیبا ، گل ها ، غنچه ها و نگاره های پیچ در پیچ در تمامی قالی پخش شده اند و بین آن ها یک حالت پیوسته وجود دارد .
فرش 1200 شانه طرح افشان
زیباترین طرح های افشان را می توان در فرش های 1200 شانه تراکم 3600 به نمایش نشان داد . از آنجایی که تعداد گره در این محصولات بالاست ( 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش ) ، طرح های ریز نقش و نگاره های پیچ در پیچ به زیبایی تمام نشان داده می شود . این طرح به صورت 1000 شانه و 700 شانه نیز در کارخانه فرش کاشان تولید می شود ولی قالی 1200 شانه طرح افشان ریز نقش و زیبا است .
کارخانه فرش کاشان توانسته است این فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان را با کیفیت بالا تولید کند . کیفیت بالای این طرح فرش زیبا به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب آن ها و الیاف پنبه در تار و پود آن هاست . الیاف آکریلیک علاوه بر آن که درخشانی و زیبایی فرش را بالا می برند سبب طول عمر بالای آن ها می شوند . الیاف آکریلیک را قبل از بافت به مرحله هیت ست ( عبور از تونل بخار آب و گرما ) می برند و بدین صورت مقاومت الیاف بالا می رود و پرزهایش گرفته می شود . فرش های آکریلیک 1200 شانه در برابر سایش ، شست وشو مقاوم هستند و جزء محصولات بدون پرز و ضد حساسیت می باشند .
نکته : از آنجایی که در بافت قالی های 1200 شانه تراکم 3600 به دلیل تعداد گره های بالا ، باید از الیاف خیلی نازک و ظریف استفاده کرده بهتر است قبل از خرید این محصولات لوکس دقت کنید تا محصولی خریداری کنید که با نخ مستحکم و مقاوم آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . محصولات پلی استر 1200 شانه مقاومت و زیبایی لازم را ندارند .
کارخانه فرش کاشان ، طرح و مدل زیبای افشان را به صورت افشان اصفهان ، افشان روزان ، افشان روژان ، افشان شاهان ، افشان صفوی افشان اسلیمی و افشان افشاری در وب سایت خود ارائه می دهد . این مدل های زیبا به صورت گل برجسته نیز ارائه می شوند . تمامی این مدل های زیبا با دستگاه HCIx2 بافته شده است
خرید فرش ماشینی طرح افشان 1200 شانه
این طرح زیبا را می توانید به قیمت کارخانه و قیمت تولیدی خریداری کنید . کارخانه فرش کاشان ، مدل افشان 1200 شانه را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند . منظور از فروش مستقیم آن است که با سود کم و با قیمت کارخانه به فروش برسد . کارخانه هایی می توانند محصولات باکیفیت را به قیمت کارخانه و تولیدی ارائه دهند که فروش بالایی داشته باشند . فروش این محصولات زیبا با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی است .
فرش 1200 شانه مدل افشان در دکوراسیون
فرش های هزار و دویست شانه به دلیل ریز نقشی و ظرافتی که دارند برای پذیرایی و مکان های لوکس مناسب هستند . ظرافت این محصولات بالا و ضخامت آن ها کم است . به همین دلیل است که توصیه می شود در فضاها ی لوکس و مجلل استفاده شود . طرح های افشان به دلیل پراکندگی گل هایی که دارند ، سبب می شود نوعی خطای دید در چشم بیننده ایجاد کند و فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد به همین دلیل است که بهترین فرش برای پذیرایی های کوچک می باشند . فرش های سرمه ای طرح افشان برای پذیرایی های که دارای نور بیشتر و فرش های کرم طرح افشان برای پذیرایی های که دارای نور کمتر است مناسب می باشد .
فرش 12 متری 1200 شانه را می توانید در یک پذیرایی پهن کنید و اطراف آن تا دیوارها 6 الی 7 سانت خالی بگذارید تا کف پوش ساختمان پیدا باشد و مبل ها را دورتادور فرش بچینید .
اگر مبل یا پرده پذیرایی دارای نقش و نگاره است بهتر است از طرح های افشانی که دارای گل و بوته های کمتر است استفاده کنید . اگر مبل یا پرده منزلتان ساده است بهتر است از طرح های شلوغ تر افشان استفاده کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی