سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش 1200 شانه طرح افشان جدید

فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان طرح جدید

در وب سایت فرش کاشان ، مدل های فرش طرح افشان جدید موجود است . برای دیدن این طرح های زیبا کافی است در قسمت بالای صفحه اصلی ، در نوار جستجو ، طرح افشان را سرچ کنید و دنیایی از طرح ها و مدل های افشان را ببینید .
فرش های طرح افشان که یک طرح قدیمی و ریشه دار است ، این روزها طرفداران بسیاری دارد و این طرح یکی از طرح های سنتی است که از قالی های دستباف اقتباس گرفته شده است . حذف ترنج و پراکنده بودن گل های زیبا در سراسر فرش ، مسبب زیبا بودن و برجسته بودن قالی شده است . طرح افشان بعد از طرح ترنج طراحی شد و به دلیل ریز بودن گل های آن بهتر است در شانه و تراکم بالا بافته شود تا نقشه و طرح به زیبایی تمام نمایش داده شود .
در این مدل فرش ماشینی زیبا ، گل ها ، غنچه ها و نگاره های پیچ در پیچ در تمامی قالی پخش شده اند و بین آن ها یک حالت پیوسته وجود دارد .
فرش 1200 شانه طرح افشان
زیباترین طرح های افشان را می توان در فرش های 1200 شانه تراکم 3600 به نمایش نشان داد . از آنجایی که تعداد گره در این محصولات بالاست ( 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش ) ، طرح های ریز نقش و نگاره های پیچ در پیچ به زیبایی تمام نشان داده می شود . این طرح به صورت 1000 شانه و 700 شانه نیز در کارخانه فرش کاشان تولید می شود ولی قالی 1200 شانه طرح افشان ریز نقش و زیبا است .
کارخانه فرش کاشان توانسته است این فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان را با کیفیت بالا تولید کند . کیفیت بالای این طرح فرش زیبا به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب آن ها و الیاف پنبه در تار و پود آن هاست . الیاف آکریلیک علاوه بر آن که درخشانی و زیبایی فرش را بالا می برند سبب طول عمر بالای آن ها می شوند . الیاف آکریلیک را قبل از بافت به مرحله هیت ست ( عبور از تونل بخار آب و گرما ) می برند و بدین صورت مقاومت الیاف بالا می رود و پرزهایش گرفته می شود . فرش های آکریلیک 1200 شانه در برابر سایش ، شست وشو مقاوم هستند و جزء محصولات بدون پرز و ضد حساسیت می باشند .
نکته : از آنجایی که در بافت قالی های 1200 شانه تراکم 3600 به دلیل تعداد گره های بالا ، باید از الیاف خیلی نازک و ظریف استفاده کرده بهتر است قبل از خرید این محصولات لوکس دقت کنید تا محصولی خریداری کنید که با نخ مستحکم و مقاوم آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . محصولات پلی استر 1200 شانه مقاومت و زیبایی لازم را ندارند .
کارخانه فرش کاشان ، طرح و مدل زیبای افشان را به صورت افشان اصفهان ، افشان روزان ، افشان روژان ، افشان شاهان ، افشان صفوی افشان اسلیمی و افشان افشاری در وب سایت خود ارائه می دهد . این مدل های زیبا به صورت گل برجسته نیز ارائه می شوند . تمامی این مدل های زیبا با دستگاه HCIx2 بافته شده است
خرید فرش ماشینی طرح افشان 1200 شانه
این طرح زیبا را می توانید به قیمت کارخانه و قیمت تولیدی خریداری کنید . کارخانه فرش کاشان ، مدل افشان 1200 شانه را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند . منظور از فروش مستقیم آن است که با سود کم و با قیمت کارخانه به فروش برسد . کارخانه هایی می توانند محصولات باکیفیت را به قیمت کارخانه و تولیدی ارائه دهند که فروش بالایی داشته باشند . فروش این محصولات زیبا با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی است .
فرش 1200 شانه مدل افشان در دکوراسیون
فرش های هزار و دویست شانه به دلیل ریز نقشی و ظرافتی که دارند برای پذیرایی و مکان های لوکس مناسب هستند . ظرافت این محصولات بالا و ضخامت آن ها کم است . به همین دلیل است که توصیه می شود در فضاها ی لوکس و مجلل استفاده شود . طرح های افشان به دلیل پراکندگی گل هایی که دارند ، سبب می شود نوعی خطای دید در چشم بیننده ایجاد کند و فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد به همین دلیل است که بهترین فرش برای پذیرایی های کوچک می باشند . فرش های سرمه ای طرح افشان برای پذیرایی های که دارای نور بیشتر و فرش های کرم طرح افشان برای پذیرایی های که دارای نور کمتر است مناسب می باشد .
فرش 12 متری 1200 شانه را می توانید در یک پذیرایی پهن کنید و اطراف آن تا دیوارها 6 الی 7 سانت خالی بگذارید تا کف پوش ساختمان پیدا باشد و مبل ها را دورتادور فرش بچینید .
اگر مبل یا پرده پذیرایی دارای نقش و نگاره است بهتر است از طرح های افشانی که دارای گل و بوته های کمتر است استفاده کنید . اگر مبل یا پرده منزلتان ساده است بهتر است از طرح های شلوغ تر افشان استفاده کنید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان