تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تماس با کارخانه فرش کاشان

لیست کامل شماره تلفن و آدرس کارخانه فرش کاشان

اگر به دنبال خرید فرش کاشان هستید می توانید با شماره تلفن کارخانه فرش کاشان ، واحد فروش و سفارشات : 03155443197 – 03155443195 و مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید  یا اینکه به آدرس کارخانه فرش کاشان : کاشان - شهرک صنعتی قطب راوندی - کوچه دهم به صورت حضوری مراجعه کنید .
این کارخانه فروش حضوری و فروش اینترنتی را برای تمامی هموطنان عزیز فراهم کرده است و فرش های ممتاز کاشان را به این دو صورت به فروش می رساند . قبل از خرید ، خریداران می توانند با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرند و مشاوره رایگان بگیرند .
چرا فرش های کاشان ممتاز هستد ؟ چرا بیشتر خریداران ، خرید از کارخانه های فرش کاشان را انجام می دهند ؟
از میان این همه شهرهای تولید کننده در ایران ، محصولات کاشان با عنوان فرش های ممتاز می درخشند . کیفیت بالا در کنار زیبایی عامل اصلی محبوبیت محصولات این شهر شده است . استفاده از بهترین الیاف در بافت نخ خاب آن ها سبب بالا رفتن مقاومت فرش و به کار بردن پنبه در تارو پود آن ها سبب نرمی و لطافت آن ها شده است . طرح های زیبای کاشان به دلیل آن است که بهترین طراحان خبره و زبر دست در این شهر بوده اند . به همین دلیل است که تا حرف از فرش های زیبا به سخن می آید ناخودآگاه تمامی ذهن ها به سمت فرش های کاشان معطوف می شود . این طرح ها وقتی بیشتر خودنمایی می کنند که به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . فرش های 1500 شانه تراکم 4500 زیباتر و ظریف تر از فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان می باشند .
خرید فرش از کارخانه فرش کاشان
خریدارن می توانند به انتخاب خود ، خرید حضوری و یا خرید اینترنتی را برگزینند . برای خرید حضوری باید با شماره تلفن هایی که در بالا گفته شده تماس گرفته شود و زمان مراجعه به کارخانه اعلام شود . از ویژگی های خرید از کارخانه فرش کاشان به صورت حضوری این است که خریدار می تواند اعتماد بیشتری به نوع خرید خود داشته باشد و با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهد . ولی این روزها به دلیل آشنا شدن مردم با دنیای اینترنت و به دلیل مشکلات بسیار افراد در زندگی های ماشینی و پیشرفت تکنولوژی و اعتماد مردم به فروشگاه های آنلاینی که دارنده نماد اعتماد الکترونیک هستند ، کمتر کسی است که وقت و هزینه خود را صرف خرید حضوری کند و افراد ترجیح می دهند تنها با یک سفارش فرش از کارخانه مورد اعتماد خود ، خرید آسان و مقرون به صرفه را انتخاب کنند . در خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش کاشان ، افراد می توانند به وب سایت فرش کاشان مراجعه کنند و تمامی مدل های زیبا و طرح های جدید را ببینند و سپس سفارش خود را یه صورت تلفنی و یا از طریق وب سایت انجام دهند . تمامی محصولات در فروش آنلاین به صورت رایگان ارسال می شود .
کارخانه فرش کاشان توانسته است فرش های ماشینی 500 شانه ، 700 شانه ، 1200 شانه ، 1500 شانه را در بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت و در طرح های زیبا به قیمت تولیدی به صورت حضوری وآنلاین به فروش برساند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی