تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش اورجینال

خرید فرش اورجینال و اصل

فرش اورجینال در حقیقت همان فرش های اصل هستند که از نظر کیفیت در سطح عالی می باشند و هیچ گونه عیب یا نقصی ندارند . با توجه به زیاد بودن برندها در بازار فرش های ماشینی و همچنین دنیایی از فروشگاه های آنلاین فرش در فضای مجازی ، خریداران باید سطح آگاهی خود را از فرش های اورجینال بالا ببرند تا از خرید محصولات تقلبی با برندهای معروف در امان باشند . به دلیل کثرت کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی ، نوعی رقابت ناسالم در بازار فرش ایجاد شده است وبرخی از تولید کنندگان سودجو ، به تولید محصولاتی می پردازند که اطلاعات درج شده در پشت آن با مشخصات محصول همسان نیست و بدین صورت به عرضه فرش های تقلبی می پردازند .
حال چگونه می توانیم فرش های اصل و ارجینال را از فرش های تقلبی تشخیص دهیم ؟
روش های شناخت فرش های اورجینال و اصل ماشینی
خریداران قبل از توجه به ظواهر و زیبایی فرش ، دقت می کنند تا یک محصول اصل و درجه یک را خریداری کنند . خرید فرش اصل در حقیقت یعنی امان بودن از تعویض فرش در سال های متمادی می باشد . به همین منظور است که بیشتر خریداران به سراغ کارخانه های معتبر با برند های معروف می روند . پس توصیه ما به خریداران این است که در وهله اول به سراغ برندهای معروف فرش بروید .
فرش های اصل در حقیقت محصولاتی هستند که از ویژگی های زیر برخودار باشند :
- برچسب فرش :
برچسب محصولات یکی از مهم ترین عامل تشخیص محصولات اورجینال می باشد . از خرید فرش هایی که فاقد برچسب هستند خودداری کنید . برچسب پشت محصول نباید در آن خط خوردگی ، پارگی باشد . اطلاعات برچسب شامل کد فرش ، تراکم طولی ( شانه ) و عرضی محصول ( تراکم ) ، تعداد رنگ به کار رفته در محصول ، جنس نخ خاب و جنس نخ تارو پود آن ، علامت استاندارد ، نوع دستگاه بافت می باشد که در حقیقت حکم شناسنامه محصول را دارد . حتی به خریداران آنلاین نیز توصیه می شود که قبل از تحویل فرش ، به برچسب پشت آن دقت کنند .
- نشانه استاندارد :
به نشانه استاندارد فرش در روی برچسب فرش دقت کنید و محصولاتی که دارنده نشان استاندارد باشند ، همان فرش های استاندارد هستند .
- نداشتن نقص و عیب :
پارگی فرش
، جای تیغ خوردگی روی نخ خاب ، راه راه بودن فرش که دلیل آن این است که محصول به صورت استاندارد شیرینگ نشده است ، جای خالی در بین نخ خاب از نشانه های محصولات تقلبی می باشد .
- بررسی شانه و تراکم :
وقتی می گوییم فرش 1200 شانه تراکم 3600 اورجینال ، یعنی باید در یک متر از عرض فرش 1200 گره ( که همتن شانه محصول است ) و در یک متر از طول آن 3600 گره ( که همان تراکم است ) وجود داشته باشد . به عبارتی دیگر در 10 سانت از عرض 120 گره و در 10 سانت از طول 360 گره باشد . کمتر بودن تعداد گره در محصول 1200 ، به معنای تقلبی بودن آن است . در بقیه فرش های ماشینی نیز همین صدق می کند . در فرش های اورجینال 1500 شانه ، یعنی در یک متر از عرض 1500 گره و در یک متر از طول آن 4500 گره وجود داشته باشد .
فرش های آکریلیک هیت ست شده را می توان یک فرش اورجینال دانست . الیاف آکریلیک در مقایسه با الیاف پلی پروپلین و پلی استر بسیار نرم و لطیف هستند و در این الیاف خبری از خشن بودن و زبری نیست ، بدون پرز هستند ، در برابر شست و شو ، حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاوم هستند ، بعد از شست وشو ماهیت خود را از دست نمی دهند . با توجه به اوصاف پس می توان گفت که محصولاتی که در بافت نخ خاب آن ها از الیاف آکریلیک استفاده می شود اصل و درجه یک هستند .
فرش های اورجینال باکیفیت همگی دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی هستند . فرش های درجه یک به دلیل کیفیت بالا و مطمئن بودن تولید کننده از بالا بودن درجه کیفی آن ، از گارانتی و ضمانت نامه برخودار هستند .
توصیه کارخانه فرش کاشان به خریداران
درست است که قیمت فرش این روزها بسیار برای برخی از خانوارها مهم است اما نباید به یکی از آیتم های مهم در انتخاب فرش تبدیل شود چه بسا برخی از افراد برای خرید فرش های ارزان قیمت ناخودآگاه به سراغ کارخانه هایی می روند که فرش های درجه دوم یا سوم را تولید می کنند و این ها در حقیقت همان محصولات تقلبی هستند . فرش های ارزان قیمت اصل و اورجینال را خریداری کنید .
مگر می شود که فرش های درجه یک و باکیفیت اصل را با قیمت ارزان خریداری کرد .
اگر خریدار کارخانه خود را درست انتخاب کند و تولید کننده ای که فروش مستقیم را انجام می دهد را برگزیند ، می تواند به فرش های اصل با قیمت ارزان دسترسی پیدا کند . فروش مستقیم یعنی اینکه خریدار به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط است نه با واسطه گر و میانجی گران . خرید مستقیم که به صورت حضوری و آنلاین است در حقیقت خرید فرش های اصل از صاحبان کارخانه است . چون محصولات تقلبی توسط واسطه گران در بازار فرش عرضه می شوند .
کارخانه فرش کاشان فروش فرش های ماشینی اورجینال و اصل کاشان را به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه و تولیدی انجام می دهد . تمامی محصولات این کارخانه دارای برچسب حاوی اطلاعات کامل ، علامت استاندارد می باشند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی