سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش های مجلسی و فرش های تزیینی

خرید فرش طرح مجلسی و فرش تزیینی

فرش های مجلسی کاشان که همان فرش های تزیینی هستند در گذشته به صورت قالی های دستباف بافته می شد و کسانی که به دنبال فرش های تزیینی بودند باید از قالی های دستباف کاشان استفاده می کردند . با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی ، تولید کنندگان فرش های ماشینی ، شانه و تراکم های محصولات را بالا بردند و سعی کردند این محصولات ماشینی را بسان قالی های دستباف تولید کنند و توانستند در این زمینه موفق عمل کنند و فرش های ماشینی مجلسی و تزئینی را تولید کنند و بدین صورت خرید قالی های دستباف که قیمت بسیار بالایی دارد کمرنگ تر از گذشته شد .
فرش های ماشینی مجلسی کاشان
طرح ها و نگاره های کاشان طرفداران بسیاری دارد . طرح هایی که سبب شده آمار صادرات فرش های دستباف و ماشینی بالا رود . طرح ها و نگاره های فرش های ماشینی ایرانی کاشان که جز طرح های مجلسی و تزیینی است در اروپا طرفدار بسیاری دارد و اروپاییان از قالیچه های مجلسی با طرح و نگاره های سنتی در دکوراسیون خود بسیار استفاده می کنند .
کارخانه فرش کاشان با اقتباس از طرح های قالی های دستباف کاشان اقدام به تولید فرش های ماشینی مجلسی کاشان و فرش های تزیینی کرده است . این کارخانه با بالا بردن شانه و تراکم محصولات ظرافت ، زیبایی ، استحکام قالی را بالا برده است .
فرش های کاشان طرح مجلسی در این کارخانه ، به صورت 1500 شانه تراکم 4500 ، 1200 شانه تراکم 3600 ، 1000 شانه تراکم 3000 بافته می شود . این محصولات در ابعاد مختلف قالیچه های تزیینی ، فرش های 12 متری ، فرش های 9 متری ، فرش های 6 متری و حتی فرش هایی با ابعاد بزرگ بافته می شود .
در فرش های تزیینی ظرافت و زیبایی مهم تر از استحکام و ضخامت محصول است . به همین دلیل است که این محصولات دستبافتگونه را با ریزترین الیاف و ظریف ترین نخ بافت تولید می کنند . هر اندازه ظرافت نخ کمتر باشد ، قالی ریزتر و ظریف تر است . به همین دلیل باید در بافت فرش های ظریف دستبافتگونه از الیاف مستحکم استفاده شود تا در حین بافت نخ پاره نشود . به همین دلیل کارخانه فرش کاشان در بافت فرش های مجلسی که از ظرافت بالایی برخوردار است از نخ های آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند . از ویژگی های اصلی نخ های آکریلیک مقاوم بودن و مستحکم بودن آن است و این نخ ها وقتی به مرحله هیت ست ( مرحله عبور نخ های آکریلیک از گرما و بخار آب ) می روند مقاوم تر ، مستحکم تر می شوند و پرزهایشان گرفته می شود .
بدین صورت فرش های لوکس زیبا با کیفیت بالا و عمر طولانی در کارخانه فرش کاشان توسط دستگاه HCI تولید می شود . نرمی و لطافت این فرش های زیبا به خاطر به کار بردن پنبه در بافت نخ تارو پود آن هاست .
کارخانه فرش کاشان با قرار دادن ضمانت نامه و گارانتی چندین ساله تمامی محصولات لوکس و تزیینی خود را تضمین می کند . بدین صورت خریداران می توانند با اطمینان کامل ، خرید فرش های مجلسی را برای پذیرایی های منزلشان انجام دهند .
قیمت فرش های لوکس کاشان
قیمت این فرش های تزیینی و مجلسی بالاتر از محصولات 700 شانه ، 500 شانه و طرح 700 شانه است چون الیافی که در بافت این محصولات به کار می رود و نوع دستگاه آن ها و حتی تعداد رنگ های به کار رفته در آن ها بسیار بالاتر می باشد . اما بسیاری از خریداران هستند که علاقه مند به این فرش های دستبافتگونه ماشینی هستند ولی به دلیلی قیمت بالای آن ترجیح می دهند که از محصولاتی که با شانه و تراکم پایین و با قیمت مناسب تر عرضه می شوند بهره ببرند .
کارخانه فرش کاشان برای علاقه مندان به فرش های مجلسی تدبیری اندیشید تا بتواند قیمت این محصولات زیبا را پایین آورد . این کارخانه هدف خود را بر روی فروش مستقیم متمرکز کرد و توانست تمامی محصولات زیبای باکیفیت را به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه کند . فروش مستقیم از قیمت فرش کم می کند و سود های کلانی را که واسطه گران از این فروش به جیب خود می زنند حذف می کند و فرش با شانه و تراکم بالا را به قیمت کارخانه ارائه می دهد . طرفداران فرش های جدید با طرح های زیبا می توانند به صورت حضوری و اینترنتی خرید خود را از وب سایت و یا کارخانه فرش کاشان انجام دهند . از آنجایی که طرح های این فروشگاه منحصر به فرد است و جزء فرش های خاص می باشد و این طرح ها در فروشگاه ها و کارخانه های دیگر نیست ، خریدارانی که دور از این کارخانه هستند می توانند خرید خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهند که به صورت رایگان درب منزل مشتری با ضمانت نامه و بیمه نامه ارسال می شود .
فرش های فانتزی تزیینی
بسیاری از افراد هستند که برای دکواسیون های مدرنیته خود ، فرش های تزیینی فانتزی را می خواهند . آنها ترجیح می دهند به جای استفاده از قالی هایی با طرح های سنتی از ، فرش های مدرن مجلسی استفاده کنند . گبه ، گلیم فرش های فانتزی با طرح های امروزی ، فرش های آبرنگی جدید ، شنل ، شگی همگی از محصولات فانتزی تزیینی هستند .
فرش های ترک را هم می توان جز فرش های تزیینی به حساب آورد و این فرش های لایت روشن مجلسی مناسب فضاهای کوچک و دلگیر و دکوراسیون های مدرن است . از آنجایی که تمامی محصولات ترک لایت و روشن هست در بافت نخ خاب آن از الیاف آکریلیک ترک استفاده شده است تا در برابر آلودگی و شست و شو مقاوم باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان