تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش های مجلسی و فرش های تزیینی

خرید فرش طرح مجلسی و فرش تزیینی

فرش های مجلسی کاشان که همان فرش های تزیینی هستند در گذشته به صورت قالی های دستباف بافته می شد و کسانی که به دنبال فرش های تزیینی بودند باید از قالی های دستباف کاشان استفاده می کردند . با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی ، تولید کنندگان فرش های ماشینی ، شانه و تراکم های محصولات را بالا بردند و سعی کردند این محصولات ماشینی را بسان قالی های دستباف تولید کنند و توانستند در این زمینه موفق عمل کنند و فرش های ماشینی مجلسی و تزئینی را تولید کنند و بدین صورت خرید قالی های دستباف که قیمت بسیار بالایی دارد کمرنگ تر از گذشته شد .
فرش های ماشینی مجلسی کاشان
طرح ها و نگاره های کاشان طرفداران بسیاری دارد . طرح هایی که سبب شده آمار صادرات فرش های دستباف و ماشینی بالا رود . طرح ها و نگاره های فرش های ماشینی ایرانی کاشان که جز طرح های مجلسی و تزیینی است در اروپا طرفدار بسیاری دارد و اروپاییان از قالیچه های مجلسی با طرح و نگاره های سنتی در دکوراسیون خود بسیار استفاده می کنند .
کارخانه فرش کاشان با اقتباس از طرح های قالی های دستباف کاشان اقدام به تولید فرش های ماشینی مجلسی کاشان و فرش های تزیینی کرده است . این کارخانه با بالا بردن شانه و تراکم محصولات ظرافت ، زیبایی ، استحکام قالی را بالا برده است .
فرش های کاشان طرح مجلسی در این کارخانه ، به صورت 1500 شانه تراکم 4500 ، 1200 شانه تراکم 3600 ، 1000 شانه تراکم 3000 بافته می شود . این محصولات در ابعاد مختلف قالیچه های تزیینی ، فرش های 12 متری ، فرش های 9 متری ، فرش های 6 متری و حتی فرش هایی با ابعاد بزرگ بافته می شود .
در فرش های تزیینی ظرافت و زیبایی مهم تر از استحکام و ضخامت محصول است . به همین دلیل است که این محصولات دستبافتگونه را با ریزترین الیاف و ظریف ترین نخ بافت تولید می کنند . هر اندازه ظرافت نخ کمتر باشد ، قالی ریزتر و ظریف تر است . به همین دلیل باید در بافت فرش های ظریف دستبافتگونه از الیاف مستحکم استفاده شود تا در حین بافت نخ پاره نشود . به همین دلیل کارخانه فرش کاشان در بافت فرش های مجلسی که از ظرافت بالایی برخوردار است از نخ های آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند . از ویژگی های اصلی نخ های آکریلیک مقاوم بودن و مستحکم بودن آن است و این نخ ها وقتی به مرحله هیت ست ( مرحله عبور نخ های آکریلیک از گرما و بخار آب ) می روند مقاوم تر ، مستحکم تر می شوند و پرزهایشان گرفته می شود .
بدین صورت فرش های لوکس زیبا با کیفیت بالا و عمر طولانی در کارخانه فرش کاشان توسط دستگاه HCI تولید می شود . نرمی و لطافت این فرش های زیبا به خاطر به کار بردن پنبه در بافت نخ تارو پود آن هاست .
کارخانه فرش کاشان با قرار دادن ضمانت نامه و گارانتی چندین ساله تمامی محصولات لوکس و تزیینی خود را تضمین می کند . بدین صورت خریداران می توانند با اطمینان کامل ، خرید فرش های مجلسی را برای پذیرایی های منزلشان انجام دهند .
قیمت فرش های لوکس کاشان
قیمت این فرش های تزیینی و مجلسی بالاتر از محصولات 700 شانه ، 500 شانه و طرح 700 شانه است چون الیافی که در بافت این محصولات به کار می رود و نوع دستگاه آن ها و حتی تعداد رنگ های به کار رفته در آن ها بسیار بالاتر می باشد . اما بسیاری از خریداران هستند که علاقه مند به این فرش های دستبافتگونه ماشینی هستند ولی به دلیلی قیمت بالای آن ترجیح می دهند که از محصولاتی که با شانه و تراکم پایین و با قیمت مناسب تر عرضه می شوند بهره ببرند .
کارخانه فرش کاشان برای علاقه مندان به فرش های مجلسی تدبیری اندیشید تا بتواند قیمت این محصولات زیبا را پایین آورد . این کارخانه هدف خود را بر روی فروش مستقیم متمرکز کرد و توانست تمامی محصولات زیبای باکیفیت را به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه کند . فروش مستقیم از قیمت فرش کم می کند و سود های کلانی را که واسطه گران از این فروش به جیب خود می زنند حذف می کند و فرش با شانه و تراکم بالا را به قیمت کارخانه ارائه می دهد . طرفداران فرش های جدید با طرح های زیبا می توانند به صورت حضوری و اینترنتی خرید خود را از وب سایت و یا کارخانه فرش کاشان انجام دهند . از آنجایی که طرح های این فروشگاه منحصر به فرد است و جزء فرش های خاص می باشد و این طرح ها در فروشگاه ها و کارخانه های دیگر نیست ، خریدارانی که دور از این کارخانه هستند می توانند خرید خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهند که به صورت رایگان درب منزل مشتری با ضمانت نامه و بیمه نامه ارسال می شود .
فرش های فانتزی تزیینی
بسیاری از افراد هستند که برای دکواسیون های مدرنیته خود ، فرش های تزیینی فانتزی را می خواهند . آنها ترجیح می دهند به جای استفاده از قالی هایی با طرح های سنتی از ، فرش های مدرن مجلسی استفاده کنند . گبه ، گلیم فرش های فانتزی با طرح های امروزی ، فرش های آبرنگی جدید ، شنل ، شگی همگی از محصولات فانتزی تزیینی هستند .
فرش های ترک را هم می توان جز فرش های تزیینی به حساب آورد و این فرش های لایت روشن مجلسی مناسب فضاهای کوچک و دلگیر و دکوراسیون های مدرن است . از آنجایی که تمامی محصولات ترک لایت و روشن هست در بافت نخ خاب آن از الیاف آکریلیک ترک استفاده شده است تا در برابر آلودگی و شست و شو مقاوم باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی