تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

آیا فرش ارزان شده است؟

نام نویسنده: الهه شاهمیری
آیا فرش ارزان شده است؟

چرا فرش ارزان شد؟

آیا منظور از فرش ارزان، محصولات بی‌کیفیت است؟

امکان خرید مستقیم از کارخانه یعنی فرش ارزان شد!

دسترسی آسان به فرش های ارزان قیمت

توصیه ما به خریداران فرش های ارزان قیمت از شهر فرش (کاشان)

این روزها با توجه به پخش رسانه‌ای تبلیغات فرش ارزان شد در تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی، این سؤال برای همگان پیش آمده که واقعا آیا فرش ارزان شده است؟ مگر امکان دارد که فرش ارزان را با کیفیت عالی خرید؟ این روزها که قیمت فرش‌های ماشینی بالا رفته است پس یا باید فرش باکیفیت را با قیمت بالا خرید و یا اینکه محصولات ارزان بی‌کیفیت را بخرید. ولی کارخانه فرش کاشان توانسته است قیمت‌ها را کاهش دهد و فرش های ارزان قیمت و باکیفیت را تولید کرده و به کل ایران عرضه کند. به نوعی در محقق سازی فرش ارزان شد شهر فرش کاشان نقش بسیار موثری داشته باشد. کاهش قیمت در شهر فرش (کاشان) سبب شده است تا بسیاری از خریداران از اقصی نقاط کشور برای خرید به این شهر سفر کنند و یا اینکه به سراغ فروشگاه‌های آنلاین این شهر فرش ماشینی بروند و خرید غیرحضوری انجام دهند.

 

چرا فرش ارزان شد؟

در پاسخ به این سؤال که واقعا آیا فرش ارزان شده و یا چرا فرش ارزان میشود، با مطالعه این قسمت از مقاله می‌توانید جواب خود را در این زمینه بیابید. برای خرید فرش ماشینی ارزان قیمت با کیفیت عالی خریدار باید عاقلانه عمل کند و به سراغ کارخانه‌ها و فروشگاه‌های آنلاینی برود که تولید کننده هستند و عرضه کننده و واسطه‌گر نیستند. برای مثال کارخانجات بافندگی فرش در کاشان با فروش مستقیم و بدون واسطه توانسته اند از قیمت فرش های ماشینی در شهر فرش بکاهند و فروش مستقیم و بدون واسطه را در کاشان انجام دهند. بدین صورت خریدار می‌تواند به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی، فرش مورد علاقه خود را خریداری کند. خرید مستقیم از کارخانه در پایین آوردن قیمت فرش بسیار مؤثر عمل می‌کند و بدین صورت خریدار به فرش باکیفیت و با قیمت خوب دسترسی پیدا می‌کند یا به بیانی دیگر از بهترین قیمت فرش ارزان شد بدین واسطه می‌تواند بهره‌مند گردد.

 

آیا منظور از فرش ارزان، محصولات بی‌کیفیت است؟

بسیاری از خریداران بر این باورند که خرید فرش های ارزان قیمت یعنی فرش‌های از مد افتاده و یا همان فرش‌های استوک(فرش های ته انباری). اما واقعا آیا منظور از فرش ارزان، محصولات بی‌کیفیت است؟ در صورتی که کارخانه فرش کاشان جدیدترین مدل های فرش کاشان با نقشه‌های امروزی و طرح‌ها و نگاره‌های جدید را به قیمت ارزان با درنظر گرفتن تمهیداتی برای فروش بیشتر و یا جذب مشتری بیشتر به خریداران ارائه می‌دهند. فرش های آکریلیک هیت ست دارای قیمتی بالاتر از فرش‌های پلی استر و پلی‌پروپلین است، چون الیاف آکریلیک هیت ست شده به عنوان بهترین الیاف بافت که مواد اولیه آن وارداتی بودن و متحمل هزینه‌های گمرکی می‌گردد، گران‌تر از الیاف پلی‌استر و پلی‌پروپلین می‌باشد.

هم‌چنین کیفیت، مقاومت و زیبایی الیاف آکریلیک بسیار بالاتر از پلی‌استر و پلی‌پروپلین است. به همین منظور پیشنهاد می‌شود از  خرید فرش‌های پلی استر و پلی پروپلین ارزان قیمت برای فضاهای لوکس و مجلل جدا خودداری کنید چون با تردد روی آن فرش دچار پاخوردگی و سایش شده و زیبایی خود را به زودی از دست داده و مجبور به تعویض آن‌ها در سال بعد می‌شوید. در صورتی که محصولاتی که با الیاف آکریلیک بافته می‌شوند دارای مقاومتی بالا در برابر گرما، آلودگی، حرارت‌های مستقیم و غیرمستقیم می‌باشد و بدون پرزدهی و ضدحساسیت نیز هستند. الیاف آکریلیک گران‌قیمت هستند به همین دلیل محصولی که با این الیاف بافته می‌شود نیز گران قیمت‌تر از سایر محصولات می‌باشد. پس با این تفاسیر ارائه محصولاتی چون فرش اکریلیک با قیمت ارزان به معنای بی‌کیفیت بودن آن نیست و تنها به علت سیاست‌های فروش چنین محصولاتی توسط برخی از مراکز با قیمت مناسب‌تری صورت می‌گیرد.

آیا منظور از فرش ارزان، محصولات بی‌کیفیت است؟ فرش کاشان

 

امکان خرید مستقیم از کارخانه یعنی فرش ارزان شد!

امکان خرید مستقیم از کارخانه یعنی فرش ارزان شد، این جمله بدین معناست که برخی از کارخانجات فرش بافی در فرصتی تکرار نشدنی جهت ارائه محصولات جدیدتر و با روند تولید بسیار بیشتر، به عرضه مستقیم محصولات خود با قیمت درب کارخانه می‌پردازند که در این صورت می‌توان گفت در دوره‌هایی از سال و یا حتی ماه جمله فرش ارزان شد حقیقت پیدا می‌کند. اما خرید مستقیم از کارخانه سبب کاهش قیمت محصولات آکریلیک می‌شود. کارخانه فرش کاشان به هیچ عنوان در تولیدات خود از الیاف بی‌کیفیت استفاده نمی‌کند و تمامی محصولات خود را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می‌نماید. بر روی برچسب محصولات این کارخانه مشخصات کامل فرش حک شده است. فرش های 1500 شانه جز گران قیمت‌ترین فرش های ماشینی هستند چون بسیار ریزبافت و ظریف هستند و با دستگاه  HCIX2 که از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های بافندگی است تولید شده، ولی کارخانه فرش کاشان توانسته با فروش مستقیم از قیمت این فرش های لوکس نیز بکاهد.

 

دسترسی آسان به فرش های ارزان قیمت

این روزها خرید از شهر فرش (کاشان) بسیار زیاد شده است چون کاشان رزومه درخشانی دارد و بهترین کیفیت را با زیبایی تمام ارائه می‌دهد. ولی دسترسی به کارخانه‌های تولید کننده کاشان برای همگان میسر نیست. کارخانه فرش کاشان، فروش اینترنتی را برای خریدارانی که دور از شهر فرش زندگی می‌کنند، جهت بهره‌مندی از دسترسی آسان به فرش های ارزان قیمت قرار داده است. در خریدهای آنلاین افراد می‌توانند جدیدترین مدل های شهر فرش کاشان را در وب سایت ببینند، قیمت‌های آن‌ها را با دیگر فروشگاه‌ها مقایسه کنند، مشخصات آن‌ها را بررسی کنند حتی می‌توانند با مشاورین و کارشناسان این کارخانه تماس بگیرند و سپس تصمیم به خرید بگیرند. تمامی محصولات این کارخانه از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده است. تضمین کیفیت محصولات این کارخانه قرار دادن ضمانت نامه و گارانتی است که برای تمامی محصولات لوکس و ارزان قیمت در نظر گرفته شده است.

 

توصیه ما به خریداران فرش های ارزان قیمت

به منظور بهره‌مندی از خرید فرش ارزان قیمت 700 شانه، هزار و 1200 و 1500 شانه با کیفیت عالی و تراکم واقعی در این بازار پر از کلاهبرداران و سودجویان، بهتر است با مراجعه به مراکز معتبری چون فرش کاشان علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت بالای محصول، از تنوع بالای محصولی این فروشگاه معتبر نیز بهره‌مند گردید. هم چنین موارد گفته شده در زیر توصیه ما به خریداران فرش های مناسب قیمت از شهر فرش کاشان است که با رعایت آن‌ها می‌توانید از فرش اصل و درجه یک با قیمت و کیفیت مناسب در طرح و رنگی جدید بهره‌مند گردید.

  • از انتخاب فرش های بی کیفیت و ارزان با توجه به عدم صحت مشخصات فنی آن خودداری کنید.
  • از فروشگاه‌های غیر رسمی در سطح شهر خرید نکنید. یا از کارخانه و یا از فروشگاه آنلاینی که تولید کننده است فرش خود را خریداری کنید.
  • از فروشگاه‌های آنلاینی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیک و دیگر نمادهای رسمی برای فعالیت خود را داشته باشد.
  • از محصولاتی که فاقد لیبل یا برچسب، ضمانت نامه و بیمه نامه هستند جدا خودداری کنید. برچسب پشت فرش همانند شناسنامه فرش و ضمانت نامه و گارانتی نشان دهنده کیفیت بالای محصول است.
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی