تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی آکریلیک ارزان کاشان

بهترین قیمت فرش ماشینی آکریلیک ارزان کاشان

آیا موقع خرید فرش های ماشینی ، توجه به جنس فرش می کنید ؟ آیا می دانید محصولی که خریداری می کنید با چه الیافی بافته شده است ؟
یکی از مهترین عواملی که سبب بالا رفتن کیفیت فرش های ماشینی می شود ، نوع جنس نخ خاب محصولات ماشینی است . برای بافت فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می کنند که بهترین نوع آن الیاف آکریلیک است . برخی از کارخانه ها برای عرضه فرش های ارزان قیمت از الیاف پلی استر و پلی پروپلین استفاده می کنند که استفاده از این الیاف در بافت نخ خاب ، کیفیت فرش های ماشینی را بسیار پایین می آورد و این محصولات را جز فرش های درجه دو و درجه سه قرار می دهد . از مهمترین خصوصیاتی که می توان برای فرش های ماشینی آکریلیک نام برد عبارت است از مقاومت بالا ، استحکام در برابر شست و شو ، آلودگی و پاخور شدن ، براق بودن و درخشانی بسیار ، بدون پرز و ضد حساسیت بودن آن هاست . فرش های آکریلیک به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی نمی شوند . از این فرش های باکیفیت می توان سالیان متمادی از آن ها بهره برد . این محصولات را می توان جز بهترین فرش های ماشینی قرار داد که به هیچ عنوان بوی مواد نفتی و پلاستیک نمی دهند .
قیمت فرش ماشینی آکریلیک ارزان کاشان
مسلما وقتی جنس نخ خاب در محصولات عالی باشد ، قیمت آن محصولات نیز افزایش پیدا می کند . فرش های پلی استر و پلی پروپلین به دلیل پایین بودن کیفیت آن ها و همچنین پرزدهی بالا و استحکام کم آن ها از قیمت پایین ترین برخوداراند . ولی همین عمر کوتاه و پرزدهی بالا و آسیب پذیری آن ها در مقابل اجسام منزل از جمله مبلمان ، سبب تعویض فرش در سال های بعد می شود . به همین دلیل کارشناسان فرش به خریداران توصیه می کنند که از خرید محصولات بی کیفیت پلی استر و پلی پروپلین خودداری کنند .
ولی برای بسیاری از خریداران ، قیمت فرش های ماشینی یک اصل و یک آیتم مهم است و به همین دلیل است که به سراغ محصولات بی کیفیت ارزان قیمت می روند . هر فرش ارزان قیمتی را نخرید چون سال بعد مجبور به تعویض آن هستید . حال خریداری که به دنبال فرش ارزان است چه کند که محصولی بخرد که هم ارزان باشد و هم باکیفیت ؟
کارخانه فرش کاشان ، قیمت فرش های ماشینی آکریلیک کاشان را ارزان ارائه می دهد . این کارخانه فروش مستقیم را سر لوحه خدمات خود قرار داده است . منظور از فروش مستقیم چیست ؟ فروشی که در آن قیمت فرش های آکریلیک با کیفیت به قیمت درب کارخانه و قیمت تولیدی ارائه می شود . خرید مستقیم برای خریدار که در حقیقت دستیابی به قیمت درب کارخانه و تولیدی است وقتی اتفاق می افتد که خریدار از کارخانه مستقیما خرید خود را انجام دهد . خرید از فروشگاه های در سطح شهر در حقیقت خرید با واسطه است که برای فروشنده سود کلانی دارد .
خریدار با خرید از کارخانه می تواند به فرش های باکیفیت با قیمت مناسب دسترسی پیدا کند . خرید از کارخانه فرش کاشان به دو صورت حضوری و اینترنتی می باشد . بدین صورت خریداران از اقصی نقاط  کشور می توانند به فرش آکریلیک ارزان کاشان دسترسی پیدا کنند .
انوع فرش های آکریلیک کاشان که با قیمت درب کارخانه عرضه می شود
وقنی محصولی با بهترین نخ خاب بافته شده باشد به راحتی می توان عنوان فرش های درجه یک را بر آن نهاد . ولی در کنار جنس نخ خاب ، شانه و تراکم نیز در بالا بردن کیفیت فرش های ماشینی نقش بسزایی دارد . به همین دلیل است که کارخانه فرش کاشان بیشتر تولیدات خود را در زمینه تولید فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 700 شانه انجام می دهد . محصولاتی که علاوه بر ریز بافت بودن و دستبافتگونه  دارای کیفیت بالایی می باشند .
نکته : فرش های دستبافتگونه با شانه و تراکم بالا را حتما آکریلیک خریداری کنید . چون سرعت دستگاه های بافت محصولات  دستبافتگونه بالاست وقتی الیاف استحکام کافی نداشته باشد ممکن است در حین بافت نخ پاره شود و قالی عیب دار شود . نخ های آکریلیک به هیچ عنوان در حین بافت پاره نمی شوند . نخ خاب محصولات 1500 شانه به دلیل تعداد گره های بالا بسیار نازکتر از نخ خاب بافت محصولات 700 شانه است .
فرش های 1500 شانه آکریلیک و فرش های 1200 شانه آکریلیک برای دکوراسیون های مجلل و فرش های 700 شانه آکریلیک برای اتاق نشمین و مکان های پررفت و آمد مناسب است . فرش های 1000 شانه آکریلیک هم دارای کیفیت بالا و هم زیبایی تمام است و خصوصیاتی ما بین محصولات 1200 شانه و 700 شانه دارد . در بافت محصولات 700 شانه از الیاف ضخیم تر آکریلیک استفاده می شود به همین دلیل است که برای مکان هایی که کمتر از مبل استفاده می شود توصیه می شود که از فرش های 700 شانه آکریلیک استفاده کنند .
تمامی محصولات آکریلیک این کارخانه به دلیل کیفیت بالا همراه با ضمانت نامه و گارانتی فروخته می شود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی