تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش فرش 1000 شانه طرح افشان

فروش فرش 1000 شانه طرح افشان مستقیم از کارخانه

یکی از زیباترین طرح فرش های ماشینی که از نقشه های سنتی به حساب می آید طرح افشان می باشد . فرش طرح افشان یک طرح سنتی بدون ترنج است که در سراسر قالی ، گل های بسیار زیبا پراکنده شده اند که چگونگی قرار گرفتن این گل ها و شاخه ها و بوته ها تنوع بسیاری در مدل های افشان به وجود آورده است . زیبایی فرش های مدل افشان نوعی برجستگی در دکوراسیون به وجود می آورد . این طرح به دلیل ریز نقش بودن و ریز بافت بودن آن باید به صورت شانه و تراکم بالا بافته شود .
فرش طرح افشان 1000 شانه
امروزه فرش های ماشینی بیشتر به صورت 1200 شانه تراکم 3600 ، 1000 شانه تراکم 3000 ، 1500 شانه تراکم 4500 و 700 شانه تراکم 2550 تولید می شوند که هرچه شانه و تراکم این محصولات بالاتر رود ، زیبایی ، ظرافت ، انسجام و فشرده بودن آن بیشتر می شود . از میان این محصولات ، فرش های 1000 شانه تراکم 3000 بهتر است چون هم ظرافت و زیبایی محصولات 1200 شانه و 1500 شانه را دارد و هم از ویژگی های محصولات 700 شانه از قبیل ضخامت بالا برخوردار است . هرچه شانه و تراکم در فرش بالا تر رود ضخامت فرش کمتر می شود و بر زیبایی و ظرافت آن افزوده می شود .
فرش های 1000 شانه تراکم 3000 یعنی در یک متر از طول آن 3000 گره و در یک متر از عرض آن 1000 گره وجود دارد . انسجام این گره ها را با آهار پشت فرش به وجود می آورند . پس اگر بد نبال محصولی هستید که هم ظرافت و زیبایی داشته باشد و از ضخامت ایده آل برخودار باشد توصیه کارخانه فرش کاشان ، فرش های 1000 شانه تراکم 3000 است .
به دلیل داشتن گره های بالا می توان ریز ترین و ظریف ترین نگاره ها را به صورت 1000 شانه تراکم 3000 تولید کرد . یکی از ریز بافت ترین نقشه ها که طرح افشان است وقتی زیباتر نشان داده می شود که با شانه و تراکم بالا بافته شود . طرح های افشان کاشان وقتی زیباتر نشان داده می شوند که به صورت فرش های 1500 شانه ، 1200 شانه و یا 1000 شانه تولید شوند .
فرش مدل افشان هزار شانه برای قسمت پذیرایی منازل مناسب است . فرش های بسیار ریز بافت و دستبافتگونه ای که زیبایی بسان قالی های کاشی دستباف را دارد .
به دلیل اینکه این طرح زیبا بدون ترنج است و گل ها و شاخه ها در سراسر فرش پخش هستند نوعی خطای دید در چشم بیننده ایجاد می کند و فضای منزل را بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد . به همین دلیل است که از این فرش های با طرح زیبا در منازل کوچک و کم نور استفاده می شود .
فروش فرش 1000 شانه طرح افشان مستقیم از کارخانه
طرح های افشان را کمتر کارخانه ای هست که بتواند به صورت باکیفیت و زیبایی تمام تولید کند . خریداران باید توجه داشته باشند که قبل از اینکه به زیبایی طرح و نگاره توجه کنند به کیفیت فرش نیز توجه کنند . محصولاتی باکیفیت هستند که در بافت نخ خاب آن ها الیاف صددرصد آکریلیک استفاده شود و در بافت نخ تار و پود آن ها پنبه استفاده شود .
فروش فرش افشان 1000 شانه کاشان بالاست چون هم زیباست و هم کیفیت بالا دارد . هم اینکه به دلیل 1000 شانه بودن از ظرافت ، انسجام و زیبایی تمام برخوردار است . فروش حضوری طرح افشان به این صورت است که خریدار می تواند در کارخانه فرش کاشان حاضر شود و صدها مدل افشان را در رنگبندی متفاوت ببیند . فروش اینترنتی فرش مدل افشان 1000 شانه کاشان برای کسانی است که به طرح های قالی کاشی علاقه دارند و به کیفیت بالای آن ها ایمان دارند . این افراد می توانند به وب سایت فرش کاشان مراجعه کنند و انواع قالی های طرح افشان را ببینند و نسبت به خرید اینترنتی آن ها اقدام کنند که محصول کاملا مطابق با سفارش مشتری به صورت رایگان همراه با ضمانت نامه و گارانتی ارسال می شود .
طرح های افشان فرش 1000 شانه کاشان را می تونید به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی از کارخانه خریداری کنید .
خرید مستقیم از کارخانه برای خریدار مزایای بسیاری دارد :
1 . خرید فرش به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی
2 . رسیدن به فرش های اصل کارخانه و نخریدن محصولات تقلبی
3 . ارتباط مستقیم با مدیران کارخانه چه در خرید حضوری و چه در خرید اینترنتی

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی