سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش اصل را از کارخانه فرش کاشان خریداری کنید

خرید فرش اصل ماشینی از کارخانه

این روزها به دلیل کثرت کارخانه های تولید کننده فرش و وجود برندهای مختلف در سراسر کشور ، خرید فرش های اصل برای خریداران دور از ذهن شده است و یکی از دلایلی که خریداران را به خرید فرش از کارخانه ترغیب می کند امان ماندن از خرید فرش های تقلبی است . چون هستند کسانی که در بازار فیزیکی و در فروشگاه های حضوری به عرضه محصولات تقلبی می پردازند . به راستی مشخصات فرش های اصل و درجه یک چیست ؟
ویژگی های فرش ماشینی اصل
-    در اولین نکته باید گفت که قالی های اصل عاری از هر گونه مشکلات فنی و عیوب هستند . عیوب فرش شامل زدگی ، پارگی ، چند رنگی روی سطح فرش ، یکسان نبودن سطح نخ خاب به دلیل شیرینگ نشدن استاندارد ، پرزدهی بالای فرش و ...
هر محصولی که این عیوب را داشته باشد جزء فرش های تقلبی درجه دو و یا سه محسوب می شود .
-  جنس نخ خاب که همان نخی است که روی سطح فرش است و به عبارتی در تماس مستقیم است ، بسیار اهمیت دارد . الیافی که برای نخ خاب به کار می رود عباتند از آکریلیک ، پلی استر ، پلی پروپلین که الیاف آکریلیک نسبت به دگیر الیاف از مقاومت بیشتری برخوردارند و در برابر آلودگی ها ، پاخور شدن ، شست و شو مقاوم هستند . پس می توان این الیاف را جزء بهترین الیاف نخ خاب دانست و فرش های آکریلیک هیت ست شده را جزء بهترین فرش های ماشینی اصل دانست .
-  تنها جنس نخ خاب اهمیت ندارد بلکه مراحلی از قبیل شیرینگ فرش و آهار فرش های ماشینی نیز در محصولات از اهمیت بالایی برخورداند . آهار فرش و یا چسب زنی اگر استاندارند نباشد باعث می شود که گره های فرش از هم بازشوند و در قالی جاخالی و یا تو رفتگی ایجاد شود . آهار زنی در محصولات ماشینی بسیار مهم است چون فرش های ماشینی بر خلاف قالی های دستباف گره نیستند بلکه نخ خاب به حالت U شکل دور نخ تار زده می شود که با استفاده از آهار و یا چسب پشت فرش این گره ها به هم متصل می شوند و در جای خود مستحکم می شوند . شیرینگ یا پرداخت فرش در حقیقت یکسان و صاف کردن نخ های خاب در سطح فرش است .
-  ممکن است فرش های استوک و یا فرش های ته انباری ، اصل و درجه یک نباشند . پس از خرید آن ها ولو با قیمت های بسیار ارزان خودداری کنید .
- قبل از خرید فرش به برچسب پشت فرش دقت کنید . محصولات تقلبی فاقد برچسب می باشند . برچسب نوعی شناسنامه محصول محسوب می شود و خریدار می تواند با نگاه کردن به برچسب از ویژگی های فرش اطلاع یابد . برچسب پشت فرش باید اطلاعات کامل فرش اعم از شانه و تراکم ، نوع دستگاه بافت ، جنس نخ خاب ، جنس نخ تارو پود را تشخیص دهد و فاقد هر گونه پارگی ، خط خوردگی باشد . به همین دلیل به خریداران توصیه می شود که قبل از خرید به برچسب پشت فرش دقت کنند و خریداران آنلاین نیز قبل از تحویل فرش ، روی برچسب را بررسی کنند .
- وقتی می گوییم فرش های 1500 شانه تراکم 4500 یعنی در یک متر از طول آن 4500 گره و در یک متر از عرض آن 1500 گره باشد . در غیر این صورت نمی توان عنوان درجه یک و اصل را به آن محصول داد . برای بقیه محصولات نیز این قانون حکمفرماست . برای فرش های 1000 شانه تراکم 3000 نیز در یک متر از عرض آن 1000 گره و در یک متر از طول آن 3000 گره باید زده شده باشد . برای بررسی آسانتر شانه و تراکم خریداران می توانند 10 سانت از محصول را بررسی کنند . یعنی در 10 سانت از عرض محصول 1000 شانه باید 100 گره موجود باشد .
مقاله مربوطه : تشخیص فرش های اصل از فرش های تقلبی
خرید فرش های اصل ماشینی کاشان از کارخانه
در هنگام خرید به کارخانه تولید کننده و یا فروشگاه آنلاین نیز توجه کنید . خرید از بهترین برندهای فرش در حقیقت دستیابی به فرش اصل است . کارخانه های معتبر ، فرش های باکیفیت را عرضه می کنند . محصولاتی که علاوه بر زیبایی طرح و نگاره از کیفیت بالایی برخودارند .
نکنه مهم : چه در خریدهای حضوری و چه در خریدهای اینترنتی از کارخانه ها و یا فروشگاه های آنلاینی خرید خود را انجام دهید که ضمانت نامه و گارانتی را برای محصولات فروخته شده قرار می دهند . بر طبق ضمانت نامه و گارانتی وقتی محصولی عیب دار باشد و یا اینکه از کیفیت پایینی برخوردار باشد ، خریدار می تواند بر اساس مدت تعیین شده در ضمانت نامه ، محصول را به کارخانه ارجاع دهد . مسلما کارخانه هایی که فرش های اصل را به فروش می رسانند ، ضمانت نامه و گارانتی را قرار می دهند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان