تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش اصل را از کارخانه فرش کاشان خریداری کنید

خرید فرش اصل ماشینی از کارخانه

این روزها به دلیل کثرت کارخانه های تولید کننده فرش و وجود برندهای مختلف در سراسر کشور ، خرید فرش های اصل برای خریداران دور از ذهن شده است و یکی از دلایلی که خریداران را به خرید فرش از کارخانه ترغیب می کند امان ماندن از خرید فرش های تقلبی است . چون هستند کسانی که در بازار فیزیکی و در فروشگاه های حضوری به عرضه محصولات تقلبی می پردازند . به راستی مشخصات فرش های اصل و درجه یک چیست ؟
ویژگی های فرش ماشینی اصل
-    در اولین نکته باید گفت که قالی های اصل عاری از هر گونه مشکلات فنی و عیوب هستند . عیوب فرش شامل زدگی ، پارگی ، چند رنگی روی سطح فرش ، یکسان نبودن سطح نخ خاب به دلیل شیرینگ نشدن استاندارد ، پرزدهی بالای فرش و ...
هر محصولی که این عیوب را داشته باشد جزء فرش های تقلبی درجه دو و یا سه محسوب می شود .
-  جنس نخ خاب که همان نخی است که روی سطح فرش است و به عبارتی در تماس مستقیم است ، بسیار اهمیت دارد . الیافی که برای نخ خاب به کار می رود عباتند از آکریلیک ، پلی استر ، پلی پروپلین که الیاف آکریلیک نسبت به دگیر الیاف از مقاومت بیشتری برخوردارند و در برابر آلودگی ها ، پاخور شدن ، شست و شو مقاوم هستند . پس می توان این الیاف را جزء بهترین الیاف نخ خاب دانست و فرش های آکریلیک هیت ست شده را جزء بهترین فرش های ماشینی اصل دانست .
-  تنها جنس نخ خاب اهمیت ندارد بلکه مراحلی از قبیل شیرینگ فرش و آهار فرش های ماشینی نیز در محصولات از اهمیت بالایی برخورداند . آهار فرش و یا چسب زنی اگر استاندارند نباشد باعث می شود که گره های فرش از هم بازشوند و در قالی جاخالی و یا تو رفتگی ایجاد شود . آهار زنی در محصولات ماشینی بسیار مهم است چون فرش های ماشینی بر خلاف قالی های دستباف گره نیستند بلکه نخ خاب به حالت U شکل دور نخ تار زده می شود که با استفاده از آهار و یا چسب پشت فرش این گره ها به هم متصل می شوند و در جای خود مستحکم می شوند . شیرینگ یا پرداخت فرش در حقیقت یکسان و صاف کردن نخ های خاب در سطح فرش است .
-  ممکن است فرش های استوک و یا فرش های ته انباری ، اصل و درجه یک نباشند . پس از خرید آن ها ولو با قیمت های بسیار ارزان خودداری کنید .
- قبل از خرید فرش به برچسب پشت فرش دقت کنید . محصولات تقلبی فاقد برچسب می باشند . برچسب نوعی شناسنامه محصول محسوب می شود و خریدار می تواند با نگاه کردن به برچسب از ویژگی های فرش اطلاع یابد . برچسب پشت فرش باید اطلاعات کامل فرش اعم از شانه و تراکم ، نوع دستگاه بافت ، جنس نخ خاب ، جنس نخ تارو پود را تشخیص دهد و فاقد هر گونه پارگی ، خط خوردگی باشد . به همین دلیل به خریداران توصیه می شود که قبل از خرید به برچسب پشت فرش دقت کنند و خریداران آنلاین نیز قبل از تحویل فرش ، روی برچسب را بررسی کنند .
- وقتی می گوییم فرش های 1500 شانه تراکم 4500 یعنی در یک متر از طول آن 4500 گره و در یک متر از عرض آن 1500 گره باشد . در غیر این صورت نمی توان عنوان درجه یک و اصل را به آن محصول داد . برای بقیه محصولات نیز این قانون حکمفرماست . برای فرش های 1000 شانه تراکم 3000 نیز در یک متر از عرض آن 1000 گره و در یک متر از طول آن 3000 گره باید زده شده باشد . برای بررسی آسانتر شانه و تراکم خریداران می توانند 10 سانت از محصول را بررسی کنند . یعنی در 10 سانت از عرض محصول 1000 شانه باید 100 گره موجود باشد .
مقاله مربوطه : تشخیص فرش های اصل از فرش های تقلبی
خرید فرش های اصل ماشینی کاشان از کارخانه
در هنگام خرید به کارخانه تولید کننده و یا فروشگاه آنلاین نیز توجه کنید . خرید از بهترین برندهای فرش در حقیقت دستیابی به فرش اصل است . کارخانه های معتبر ، فرش های باکیفیت را عرضه می کنند . محصولاتی که علاوه بر زیبایی طرح و نگاره از کیفیت بالایی برخودارند .
نکنه مهم : چه در خریدهای حضوری و چه در خریدهای اینترنتی از کارخانه ها و یا فروشگاه های آنلاینی خرید خود را انجام دهید که ضمانت نامه و گارانتی را برای محصولات فروخته شده قرار می دهند . بر طبق ضمانت نامه و گارانتی وقتی محصولی عیب دار باشد و یا اینکه از کیفیت پایینی برخوردار باشد ، خریدار می تواند بر اساس مدت تعیین شده در ضمانت نامه ، محصول را به کارخانه ارجاع دهد . مسلما کارخانه هایی که فرش های اصل را به فروش می رسانند ، ضمانت نامه و گارانتی را قرار می دهند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی