تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

کلکسیونی از زیباترین فرش های 1000 شانه

کلکسیونی از فرش های ماشینی 1000 شانه

فرش های 1000 شانه کاشان جزء دسته فرش های دستبافتگونه هستند که زیبایی بسان قالی های دستباف را دارند . این فرش های زیبای لوکس در کارخانه فرش کاشان به صورت 8 رنگ ، 10 رنگ ، 12 رنگ ، 14 رنگ و فرش های 1000 شانه گل برجسته عرضه می شوند .
در تعریف فرش های 1000 شانه تراکم 3000 این چنین باید گفت که در یک متر از عرض آن ها 1000 گره و در یک متر از طول آن 3000 گره موجود است . به دلیل تراکم بالا ، محصول فشرده و توپر است و به دلیل شانه بالا ظرافت و زیبایی آن بسیار است . ضخامت این فرش های ظریف بالاتر از محصولات 700 شانه و هم ردیف 1200 شانه می باشد . ارتفاع نخ خاب هزارشانه 9 میلی متر است . این ارتفاع در 700 شانه 11 میلی و در 1200 شانه 8 میلی متر است . پس می توان گفت که فرش های هزارشانه از نظر زیبایی ، ظرافت و ضخامت ما بین 1200 و 700 شانه می باشند . قیمت این محصولات نیز ما بین 1200 و 700 می باشد .
کلکسیونی از فرش های 1000 شانه ماشینی کاشان
با توجه به توضیحات بالا ، خرید فرش های 1000 شانه بیشتر از 1200 و 700 می باشد . اگر به دنبال فرش ظریف با ضخامت استاندارد و توپر هستید فرش های 1000 شانه ماشینی کاشان به شما توصیه می شود .
با توجه به تقاضای بالا در فروش این محصولات ، کارخانه فرش کاشان تصمیم گرفت تا مدل ها و طرح های بسیار زیبا را به صورت هزارشانه تولید کند و انواع فرش های 1000 شانه ماشینی را در وب سایت خود به نمایش بگذارد . فرش های هزارشانه 14 رنگ از زیباترین می باشند که به دلیل بالا بودن تعداد رنگ در بافت آن ها ، هارمونی و تطبیق آن ها با دکوراسیون بسیار زیاد است . در این وب سایت کلکسیونی از جدیدترین طرح های فرش های هزارشانه موجود است .
طرح های جدید فرش 1000 شانه ماشینی کاشان
اگر به دنبال فرش سرمه ای با طرح خلوت هستید طرح شراره که به صورت 1000 شانه تراکم 3000 تولید شده است به شما پیشنهاد می شود . تعداد رنگ به کار رفته در آن 8 رنگ می باشد که در ابعاد استاندارد تولید می شود . این طرح ترنج دار زیبای سنتی برای مکان های لوکس و مجلل مناسب است . قیمت این محصول به دلیل اینکه از تعداد 8 رنگ استفاده شده است ارزانتر از دیگر محصولات 1000 شانه می باشد . فرش های سورمه ای را از جنس آکریلیک هیت ست شده بخرید تا شفاف و درخشان باشند و پرزدهی نداشته باشند .
فرش زیبای سرمه ای 1000 شانه کاشان
یکی دیگر از شاهکارهای کارخانه فرش کاشان که زیبایی دکوراسیون را چندین برابر می کند فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح افشان یاشار می باشد که طرحی بدون ترنج با گل و بوته های پراکنده است . این طرح به صورت کرم ، سرمه ای و فرش بژ با کیفیت عالی عرضه می شود . وقتی صحبت از کیفیت بالا می آید یعنی قالی باید با بهترین الیاف هیت ست شده بافته شده باشد . الیاف آکریلیک هیت ست شده یکی از بهترین الیاف مصنوعی است که بدون پرز و ضد حساسیت است . محصولاتی که با این الیاف بافته می شوند علاوه بر ظاهری زیبا و درخشان دارای مقاومتی عالی در برابر حرارت های مستقیم و غیر مستقیم ، نور خورشید و پاخور شدن است . فرش های 1000 شانه طرح افشان برای پذیرایی های کوچک و کم نور مناسب است و بهترین گزینه برای منازل آپارتمانی است . چون پراکندگی گل ها در سراسر فرش ، نوعی خطای دید را در چشم بیننده ایجاد کرده و فضای منزل را بزرگتر جلوه می دهد . رنگ سرمه این این طرح برای مکان هایی مناسب است که بیشتر در معرض کثیفی است .

بسیاری از ایرانیان هستد که طرح های خشتی را برای قالی می پسندند . طرح های خشتی وقتی به زیبایی تمام نمایش داده می شوند که با شانه و تراکم بالا بافته شوند . در نقشه طرح های خشتی ایرانی ، هر خشتی دارای یک طرح و نقشی است . فرش 1000 شانه طرح خشتی به صورت کرم و نسکافه ای در ابعاد استاندارد  توسط کارخانه فرش کاشان عرضه می شود . این محصول به دلیل بافته شدن با دستگاه HCIX2 بالاترین کیفیت را دارد . تفاوت این قالی با دیگر فرش های 1000 شانه در این است که به صورت گل برجسته است . فرش های گل برجسته بسیار زیبا و فاخر هستند و در بافت آن ها از الیاف هایبالک و الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده شده است . بهتر است از گل برجسته در مکان هایی که کمتر رفت و آمد است استفاده کنید .

خرید زیباترین فرش های 1000 شانه کاشان با قیمت تولیدی از کارخانه
همه می دانند که فرش های کاشان جزء زیباترین محصولات می باشند . این فرش های زیبا در کارخانه های دیگر و فروشگاه های دیگر با قیمتی بالا به فروش می رسند چون تولید این محصولات هزینه بر است ولی کارخانه فرش کاشان توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه از قیمت فرش های 1000 شانه ماشینی کاشان بکاهد و این محصولات را به قیمت درب کارخانه به فروش برساند . منظور از فروش مستقیم این است که فرد به جای رفتن به فروشگاه های موجود در شهر ، به کارخانه و یا فروشگاه آنلاین برود و مستقیم با تولید کننده در تماس باشد . تولید کننده نیز در فروش مستقیم به دلیل امان بودن از پرداخت هزینه های اضافی می تواند قیمت محصولات را پایین بیاورد .
کارخانه فرش کاشان ، فروش قالی های هزارشانه کاشان را در طرح ها و مدل های جدید و به روز به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند . قیمت ها در هر دو نوع خرید به صورت به قیمت تولیدی می باشند .
برای خرید انواع محصولات 1000 شانه کاشان با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید .

در خرید های اینترنتی و آنلاین ، محصولات به صورت رایگان درب منزل مشتری فرستاده خواهد شد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی