تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی کاشان 700 شانه

قیمت فرش ماشینی کاشان 700 شانه تراکم 2550

برای بررسی قیمت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 و مقایسه آن با دیگر فروشگاه های آنلاین و کارخانه های تولید کننده کلیک کنید .
فرش های 700 در سال 1389 توسط HCPX2 تولید و روانه بازار فرش شدند . این محصولات که پس از 500 شانه تولید شدند خیلی سریع مورد استقبال عموم مردم قرار گرفتند زیبایی و ظرافت بالای آن در مقابل با محصولات 500 شانه سبب شد تا خریداران از خرید محصولات 500 شانه سر باز زنند و به سمت فرش های هفتصد شانه بروند .
هر فرش ماشینی دارای شانه و تراکم است . منظور از فرش 700 شانه این است که در یک متر از عرض آن باید 700 گره و یا در 10 سانت از آن 70 گره وجود داشته باشد . تراکم 2550 یعنی در یک متر از طول آن 2550 گره موجود باشد . ضخامت این محصولات زیبا یا طول نخ خاب آن ها  ، در حدود 10 میلی متر است نه نازکی محصولات 1200 را دارد و نه ضخامت و کلفتی 500 شانه را . در کنار ضخامت استاندارد ، زیبایی و ظرافت نیز سبب شده است تا بسیاری از افراد که به دنبال محصولاتی با قیمت مناسب و با زیبایی و ظرافت بسیار هستند به این قالی های زیبا روی آورند .
قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان
طرح ها و نگاره های زیبا در کنار کیفیت بالا ، از ویژگی های اصلی فرش های کاشان می باشد . کارخانه فرش کاشان ، قیمت فرش های 700 شانه تراکم 2550 را که جز دسته محصولات پرفروش است به قیمت تولیدی و درب کارخانه عرضه می کند . این فرش ها با طرح ها و نگاره های جدید با رنگبندی جذاب در اندازه های مختلف عرضه می شوند .
تمامی محصولات 700 شانه تراکم 2550 علاوه بر زیبایی بالا از کیفیت عالی نیز برخوردار هستند . چون در بافت نخ خاب آن ها از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود . الیاف آکریلیک هیت ست شده کیفیت قالی را بالا می برد چون مستحکم ترین الیاف برای بافت هستند و بدون پرزدهی هستند و محصولاتی که با این الیاف مصنوعی بافته می شوند طول عمر بالایی دارند و در برابر حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاوم هستند . . فرش های هفتصد شانه ای که با الیاف نامرغوب بافته می شوند زیبایی ندارند و پرز فراوانی دارند و پس از چند سال استفاده خاب خود را از دست می دهند و تبدیل به موکت می شوند .
همانطور که گفتیم قیمت فرش های 700 شانه کاشان توسط کارخانه فرش کاشان به قیمت تولیدی عرضه می شود و افراد می توانند این محصولات را کمتر از قیمت در بازار فرش خریداری کنند . در همین وب سایت فرش کاشان محصولات 700 شانه ، به صورت 10 رنگ ، 12 رنگ ، 14 رنگ و فرش های 700 شانه گل برجسته عرضه می شوند که قیمت های آن ها با هم تفاوت دارد و تفاوت آن ها در تعداد رنگ ها می باشد . به عبارتی دگیر هر اندازه تعداد رنگ ها بالاتر رود ، قیمت فرش 700 شانه بیشتر می شود .
خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 با قیمت مناسب
فرش های 700 شانه را از هر فروشگاه و هر کارخانه ای خریداری نکنید در کنار اهمیت دادن به قیمت فرش و اینکه بخواهید فرش ارزان بخرید ، به کیفیت آن نیز توجه کنید . خرید یک محصول باکیفیت بسیار معقولانه تر از خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت پایین است . درست است که به دلیل بالا رفتن قیمت الیاف و مواد اولیه ، قیمت فرش های 700 شانه نیز بالا رفته است ولی افراد می توانند با انتخاب درست کارخانه ، از بهترین قیمت برخوردار شوند . برای برخورداری از قیمت خوب در کنار کیفیت عالی خریدار باید به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط باشد . یعنی از کارخانه قالی را خریداری کند . کارخانه فرش کاشان به دو صورت حضوری و اینترنتی فرش های 700 شانه تراکم 2550 را به فروش می رساند که در فروش حضوری فرد باید به آدرس کارخانه فرش کاشان که در قسمت ارتباط با ما حک شده است مراجعه کند و انواع فرش های 700 را در کارخانه ببیند . به دلیل طرح های زیاد قالی های هفتصد کاشان در این کارخانه ، تمامی طرح ها و نقشه های جدید در وب سایت به نمایش گذاشته شده است . افراد می توانند با مراجعه به وب سایت فرش کاشان ، به شاخه محصولات 700 شانه مراجعه کرده و بر حسب نیاز خود ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، 12 رنگ و یا گل برجسته را انتخاب کنند . محصولات 700 شانه که که در برخی از فروشگاه ها به صورت خیلی ارزان عرضه می شوند 700 شانه تبدیلی و یا طرح 700 می باشند که به دلیل کیفیت بسیار پایین کارخانه فرش کاشان از ارائه آن ها خودداری می کند . برای همین منظور قبل از تحویل فرش به برچسب پشت آن دقت کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی