تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

به قیمت کارخانه خرید کنید

خرید انواع فرش به قیمت کارخانه

کارخانه فرش کاشان ، باکیفیت ترین محصولات ماشینی را در طرح ها و نقشه ها متنوع در شانه و تراکم های مختلف روانه بازار فرش کرده است . این کارخانه با دایر کردن وب سایت فرش کاشان ، خرید فرش کاشان را فراتر از مرزهای جغرافیایی کرده است و خرید آنلاین را در کنار خرید حضوری برای هموطنان ایجاد کرده است .
وقتی می گوییم خرید فرش به قیمت کارخانه یعنی اینکه آن محصول با حداقل سود به فروش برسد . مگر می شود که فروشنده ای کالایی را به قیمت تولیدی به فروش برساند . اگر تولید کننده از هزینه های اضافی بتواند کم کند به راحتی می تواند محصولی را با کمترین سود به فروش برساند . وقتی هزینه های اضافی کم می شود که تولید کننده فرش را از کارخانه به فروش برساند و از پرداخت هزینه های اضافی مانند اجاره نمایشگاه ، پرداخت قبوض آب و برق برای فروشگاه حضوری سر باز زند و بدین صورت از سود خود کم کند . البته فروش مستقیم برای کارخانه هایی است که فروش بالایی دارند .
انواع فرش کاشان را به قیمت کارخانه خریداری کنید
زیباترین فرش های ماشینی در کاشان تولید می شود . طرح های قالی های کاشان سمبل فرهنگ اصیل ایرانی است . طرح های زیبا باید با ظرافت بافته شوند . ظریف ترین فرش های ماشینی با بالا بردن شانه و تراکم در کاشان تولید شدند . فرش های 1500 شانه کاشان ، فرش های 1200 شانه کاشان و فرش های 1000 شانه کاشان از لوکس ترین و ظریف ترین محصولات هستند و جزء فرش های گران قیمت ماشینی محسوب می شوند .
کارخانه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان است که انواع محصولات ماشینی را در شانه و تراکم های مختلف تولید کرده است . این کارخانه تا چند سال اخیر بر فروش حضوری متمرکز بود تا اینکه با رزومه خوبی که در میان خریداران پیدا کرد و تقاضای محصولات این کارخانه زیاد شده ، مدیران این کارخانه تصمیم گرفتند تا فروش اینترنتی را در کنار فروش حضوری قرار داده و بدین صورت زیباترین فرش های ماشینی کاشان را بتوانند به تمامی جهانیان نشان دهند . محصولاتی که به صورت مستقیم و به قیمت عمده به فروش می رسد . بدین صورت هموطنان می توانند انواع فرش کاشان را به قیمت کارخانه از کارخانه خریداری کنند .
تمامی محصولاتی که توسط این کارخانه به قیمت تولیدی به فروش می رسد از بالاترین درجه کیفیت برخوردار است . برای ثابت کردن این مدعا ، مدیران این کارخانه ضمانت نامه اصل و گارانتی را همراه محصولات فروخته شده گذاشته اند . وقتی صحبت از درجه یک بودن برای یک محصولی می آید یعنی اینکه عاری از هر گونه عیب با نقصی باشد و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . چون الیاف آکریلیک وقتی در بافت نخ خاب  به کار می رود فرش از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی از جمله عمر طولانی ، مقاومت بالا ، استحکام در برابر شست وشو ، آلودگی برخوردار ، بدون پرزدهی ، ضد حساسیت برخوردار می شود .
خرید فرش های زیبای کاشان از کارخانه به قیمت عمده
خرید فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی مزایای زیر را برای خریدار به همراه دارد :
- خرید فرش به قیمت کارخانه و تولیدی : مشتریان می توانند قیمت های این کارخانه را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنند و سپس تصمیم به خرید کنند .
- خرید فرش باکیفیت : تمامی محصولات این کارخانه از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده است که بدون پرزدهی است و طول عمر بالایی دارد .
- تحویل فرش به صورت رایگان درب منزل : برای برخی از خریداران اینترنتی ، گرفتن محصول در باربری کمی دشوار است به همین دلیل این کارخانه برای راحتی مشتریان خود ، اقدام به این کار نموده است و تمامی محصولات را درب منزل تحویل مشتری می دهد .
- فروش محصولات با ضمانت نامه و گارانتی : این مورد برای خریداران اینترنتی بسیار مهم است چون در خرید اینترنتی ، خریدار بعد از  تحویل محصول را می بیند و اگر محصول عیب دار باشد و یا اینکه درجه دو یا سه باشد بر طبق قراردارد و ضمانت نامه می تواند آن را ارجاع دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی