تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی ایرانی طرح شاه عباسی

خرید فرش ماشینی ایرانی طرح شاه عباسی از کارخانه

قالی های ایرانی به دلیل طرح های اصیلی که دارند مود توجه تمام جهانیان می باشند . طرح شاه عباسی یکی از طرح های قدیمی قالی های دستباف است که نشان دهنده فرهنگ ، هویت ایرانی است که به دلیل علاقه مردم به این طرح زیبا ، تولید کنندگان فرش ماشینی آن را به صورت فرش های ماشینی نیز تولید کردند و توانسته اند علاقه مندان از کشورها و شهرهای دیگر را به سمت خود بکشانند .
در قالی طرح شاه عباسی ، شاخ و برگ و گل های زیبا در هم تنیده می باشند و با نظم و زیبایی بسیار در کنار هم قرار گرفته اند .
فرش مدل شاه عباسی به صورت طرح افشان و طرح ترنج دار می باشد . در طرح افشان شاه عباسی ، قالی فاقد ترنج مرکزی و لچک های چهار گوشه است و زیبایی که در بین شاخ و برگ های پراکنده فرش است از قرینه آن می باشد . زیبایی فرش های طرح افشان شاه عباسی در پذیرایی منزل نوعی برجستگی و زیبایی به وجود می آورد .
گل های شاه عباسی که به گل های شیخ صفی مشهور هستند بر ظروف باستانی ساسانیان نیز بوده است که این گل ها بر روی قالی ها به صورت گل و بوته هایی با خطوط اسلیمی ، خطوط کمانی نقش بسته اند و گلبرگ های زیبا در اطراف آن ها ترسیم شده اند .
انواع فرش های ماشینی طرح شاه عباسی
طرح های شاه عباسی به دلیل داشتن گل های بسیار ریز و ظریفی که دارند یا باید در قالی های دستباف به نمایش داده شوند یا اینکه به صورت فرش های ماشینی دستبافتگونه ارائه شوند . در گذشته برای خرید این طرح ، افراد باید به سراغ قالی های دستباف می رفتند اما با گذشت زمان و پیشرفت در تولید فرش های ماشینی ، این طرح زیبا به صورت قالی های ماشینی با شانه و تراکم بالا تولید شد و فرش های دستبافتگونه طرح های شاه عباسی تولید شدند .
کارخانه فرش کاشان هنوز به تولید فرش هایی با طرح های سنتی که نشانگر هویت و اصالت و فرهنگ ایرانی است پرداخته است و در زنده نگه داشتن این طرح های اصیل ایرانی می کوشد . فرش ماشینی مدل شاه عباسی در کارخانه فرش کاشان به صورت 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه در مدل های ترنج دارد و طرح افشان ارائه می شود .
فرش های ترنج دار شاه عباسی به صورت فرش 1000 شانه گل برجسته طرح شاه عباسی ، فرش 1200 شانه گل برجسته طرح نازافشان ، محصول 700 شانه طرح افشان گلریز ارائه می شود . این طرح ایرانی وقتی زیباتر نمایش داده می شود که به صورت شانه و تراکم بالا تولید شود .
در قالی 1200 شانه گل برجسته طرح افشان شاه عباسی ، زیبایی قالی به دلیل 1200 بودن شانه و تراکم 3600 ، گل برجسته بودن نقش های آن است . در فرش های گل برجسته زیبایی محصول به دلیل برجستگی بالا می رود حال اگر این محصول گل برجسته با طرح و نگاره زیبای شاه عباسی باشد زیبایی دکوراسیون های مجلل را بیشتر می کند .

محصول 1000 شانه گل برجسته طرح شاه عباسی یکی دیگر از فرش های سنتی ترنج دار دستبافتگونه است که به صورت شانه 1000 در تراکم 3000 بافته شده است .
مسلما با بالا رفتن شانه و تراکم در محصولات قیمت فرش های زیبای طرح افشان نیز بالاتر رفته است . محصول 700 شانه افشان گلریز ماشینی برای کسانی است که به دنبال طرح اصیل ایرانی با قیمت مناسب هستند که البته ظرافت و زیبایی 1000 شانه و 1200 شانه را ندارند .
خرید فرش ماشینی ایرانی طرح شاه عباسی از کارخانه
تمامی این فرش های ظریف اصیل ایرانی در رنگ های فرش کرم و فرش سرمه ای با کیفیت بالا ارائه می شود . رنگ بادامی و رنگ اطلسی که جزء رنگ های جذاب هستند به صورت طرح نازافشان عباسی عرضه می شود . زیبایی طرح های شاه عباسی وقتی بیشتر می شود که با الیاف بدون پرز و براق و شفاف بافته شود . الیاف آکریلیک هیت ست شده ، الیافی است که علاوه بر ظاهری زیبایی که دارند از مقاومت بالا ، انسجام بالا برخوردار هستند و با شست و شو تغییر رنگ نمی دهند . کیفیت بالا در کنار زیبایی بسیار وقتی کامل می شود که با قیمت مناسب عرضه شود .
قیمت تمامی طرح های شاه عباسی کارخانه فرش کاشان به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد . تمامی محصولات در فروش اینترنتی و فروش حضوری با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می شود . وجود ضمانت نامه و گارانتی برای این طرح های زیبا ، گواهی کیفیت بالا می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی