تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین طرح های فرش ماشینی سال 2020

لیست جدیدترین طرح های فرش ماشینی سال 2020

کارخانه فرش کاشان ، محصولات زیبای خود را در شانه و تراکم های مختلف تولید می کند :
فرش 1500 شانه
فرش 1200 شانه
فرش 1000 شانه
فرش 700 شانه
افراد می توانند جدیدترین طرح های فرش ماشینی کاشان را به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه این کارخانه ، به قیمت تولیدی و درب کارخانه خریداری کنند . فروش حضوری و فروش اینترنتی برای تمامی خریداران فراهم است و تمامی محصولات به دلیل برخورداری از کیفیت بالا و درجه یک بودن با ضمانت نامه و گارانتی فروخته می شود .
این محصولات با جدیدترین طرح های فرش و نگاره های زیبا در وب سایت فرش کاشان ارائه می شود . افراد می توانند متناسب با نیاز خود و متناسب با دکوارسیون به انتخاب شانه و تراکم و همچنین طرح ها و نقشه ها بپردازند .
این روزها توجه افراد به آیتم زیبایی در کنار کیفیت و قیمت ارزان بیشتر شده است و خریداران سعی می کنند تا از خرید فرش های استوک و ته انباری با طرح های قدیمی ولو قیمت ارزان خودداری کنند و طرح های جدید فرش سال را که زیبایی بی نظیری دارند خریداری کنند . البته تولید طرح های جدید کار هر کارخانه ای نیست چون نیازمند طراحان خبره و زبر دست است و از طرفی دیگر کارخانه باید در فروش به حد ایده آلی برسد تا بتواند طرح های جدید را تولید کند . هر کارخانه ای که به تولید طرح های جدید می پردازد و طرح های قدیمی ته انباری را در کارخانه ندارد ، بدانید که می توان در خرید به این کارخانه اعتماد کرد .
جدیدترین طرح های فرش 1500 شانه سال 2020
محصولات 1500 شانه چند سالی است که تولید شده است . از ظریف ترین فرش های ماشینی با ضخامت خیلی کم است که کارشناسان این محصولات را برای اتاق نشیمن و مکان هایی که کمتر از مبل استفاده می شود مناسب نمی دانند . ضخامت این فرش های لوکس جدید در حدود 6 میلی متر است و فشردگی این محصولات به دلیل تراکم 4500 بسیار بالاست به گونه ای که به هیچ عنوان نمی توان نخ خاب آن را کنار زد و به دلیل فشردگی زیاد ، به هیچ عنوان گرد غبار و خرده های خیلی ریز بین فرش نمی توانند وارد شود و این می تواند یکی از مزیت های فرش های هزار و پانصد شانه باشد .
طرح گیشا :
یکی از زیباترین طرح های فرش سال 2020 است که دارای طرح سنتی ترنج دار مزکزی است . حاشیه و لچک این فرش ترنج دار با دیگر طرح ها فرق دارد و گل های بسیار ریز در اطراف ترنج نقش خورده است که نوعی برجستگی در آن ایجاد کرده است . این طرح زیبا به رنگ بژ ارائه می شود که با مبلمان سفید طلایی فوق العاده دکوراسیون پذیرایی را زیبا می کند . برای پذیرایی های کوچک می توانید از فرش 6 متری طرح گیشا ، 9 متری و برای پذیرایی های بزرگتر از 12 متری استفاد ه کنید که البته این طرح در ابعاد خیلی بزرگ نیز تولید می شود .
نکته : از آنجایی که قالی هزارو پانصد شانه خیلی ظریف است بهتر است که پایه های مبل در اطراف این فرش لوکس قرار بگیرد . پس باید ابعاد این قالی را کوچکتر از ابعاد اتاق گرفت .
طرح بسیار زیبای فرش 1500 شانه سال 2020
طرح راحیل :
اگر به دنبال فرش سرمه ای خیلی ظریف هزارو پانصد شانه هستید ، طرح راحیل پیشنهاد ما به شماست . طرح راحیل دارای ترنج مرکزی با گل های بسیار ریز و ظریف در اطراف آن است که به دلیل گل های خیلی ریز زیاد ، جز طرح های شلوغ است و با مبلمان ساده و یا پرده های ساده معرکه است . ظرافت این طرح و نگاره زیبا به دلیل شانه 1500 با تراکم 4500 است .
نکته : به هیچ عنوان فرش های سرمه ای که با الیاف بی کیفیت بافته شده اند را خریداری نکنید چون الیاف بی کیفیت پرزدهی بالایی دارند و جلوه و زیبایی طرح و نگاره را کم می کنند . الیاف آکریلیک هیت ست شده بهترین الیاف و باکیفیت ترین نخ برای بافت فرش ماشینی است که بدون پرزدهی می باشند و در کنار زیبایی و براقی که به فرش می دهند دارای مقاومت بالایی نیز می باشند .
طرح راحیل با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است که به هیچ عنوان پرزدهی ندارد .
فرش زیبای سرمه ای جدید سال 2020
نمونه هایی از طرح های جدید فرش 1200 شانه سال 2020
فرش های 1200 شانه تراکم 3600 نیز از محصولات بی نظیر دستبافتگونه کاشان می باشد که در طرح های بسیار زیبا و در رنگ های مختلف ارائه می شود .
طرح افشان سلطنتی :
برخی طرح های ترنج دار را دوست ندارند و طرح و نگاره های می خواهند که گل ها و شاخ و برگ ها در سراسر قالی پخش شده باشند . به این افراد طرح افشان سلطنتی پیشنهاد می شود که این طرح در دو رنگ نقره ای و اطلسی ارائه می شود . کارخانه فرش کاشان ، طرح های افشان را در مدل های مختلف و در رنگ های مختلف کرم و سرمه ای نیز ارائه می کند که برای دیدن این طرح های زیبای افشان به وب سایت فرش کاشان مراجعه کرده و در بالای صفحه اصلی در نوار جستجو طرح افشان را سرچ کنید و با دنیای گوناگونی از مدل افشان روبرو می شوید .
فرش جدید بدون ترنج سال 2020
طرح سناتور :
فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح سناتور یکی از طرح های جدید سال 2020 است که ترنج این نگاره به صورت لوزی کوچکی است که به صورت ماهرانه و خلاقانه طراحی شده است . دو بته چقه زیبا ، زیبایی این فرش لوکس را چندین برابر کرده است . این طرح برای کسانی است که به دنبال طرح های خاص وناب هستند . این طرح جدید در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد و به رنگ های آبی و سرمه ای ارائه می شود .
فرش زیبای طرح سریر مدل جدید سال
نمونه هایی از طرح های جدید فرش 1000 شانه
محصولات 1000 شانه نسبت به 1200 و 1500 از قیمت متعادل ترین برخوردار است و ظرافت و زیبایی در حد 1200 را دارا می باشند . افرادی که فرش دستبافتگونه زیبا با قیمت ارزانتر می خواهند به این فرش های لوکس زیبا روی می آورند . کارخانه فرش کاشان به دلیل تقاضای بالای محصولات 1000 شانه ، این فرش های زیبا را در طرح های جدید و متنوع تولید کرده است .
طرح روناک :
فرش سنتی با ترنج بیضی است که با رنگ نقره ای و سرمه ای ارائه می شود . شانه 1000 این محصول سبب ظرافت بسیار بالا و تراکم 3000 آن سبب تراکم و فشردگی بالای آن شده است . تمامی فرش های 1000 شانه این کارخانه با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند . به کار رفتن پنبه در بافت نخ تارو پود نرمی و لطافت این قالی را بالا برده است به گونه ای که فرد هنگام پانهادن روی آن احساس راحتی می کند . طرح روناک جز طرح های خلوت و ساده تر می باشد .
فرش زیبای جدید سال نو
طرح هالیدی :
اگر دکوراسیون شلوغی دارید ویا اینکه فضای شما از پرده های طرح دار و یا مبلمان طرح دار تشکیل شده است برای مفروش کردن آن فضا از طرح هالیدی استفاده کنید . طرح زیبا و ظریف هالیدی وقتی به زیبایی تمام به نمایش داده می شود که به صورت 1000 شانه تراکم 3000 بافته شود . این فرش زیبا در رنگ های نقره ای ، سرمه ای و کرم تولید می شود .
طرح هالیدی یکی از طرح های پرطرفدار است که کارخانه فرش کاشان این طرح پرفروش را به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه تولید کرده است تا خریداران با توجه به نیاز خود اقدام به انتخاب آن کنند .
طرح هایلدی زیبا طرح جدید سال 2020
طرح کریسمس :
در این طرح در کنار به کار رفتن ترنج و لچک ، اشکال هندسی نیز قرار گرفته اند که تلفیقی از سنتی و مدرن است که در رنگ های سرمه ای ، نسکافه ای ، کرم و آبی ارائه می شود . این طرح شلوغ زیبا به قیمت درب کارخانه و تولیدی ارائه می شود .


 فرش کرم جدید طرح کریسمس

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی