سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» دیدن و خرید از نمایشگاه آنلاین فرش ماشینی کاشان

نمایشگاه آنلاین فرش ماشینی کاشان

در لغت نمایشگاه به معنای جایی برای جلوه دادن و یا نمایش دادن کالا می باشد . در معنای محاوره ای ، نمایشگاه فرش به جایی می گویند که افراد به صورت حضوری در مکانی که توسط تولید کنندگان دایر شده است حضور یابند و از انواع محصولات به صورت حضوری دیدن نمایند . با پیشرفت علم و تکنولوژی ، نمایشگاه های آنلاین فرش و یا فرش مارکت های اینترنتی نیز در دنیای مجازی حضور پیدا کردند و بدین صورت افراد با دنیای بی کرانی از فرش های ماشینی آشنایی پیدا کردند . یکی از بزرگترین مزیت نمایشگاه های اینترنتی این است که افراد می توانند در هر ساعتی از شبانه روز که می خواهند به این نمایشگاه ها وارد شوند و انواع طرح ها و نقشه ها را با رنگبندی متفاوت ببینند و نسبت به خرید آن ها اقدام کنند . مقایسه بین قیمت انواع محصولات در نمایشگاه های اینترنتی مختلف یکی از بزرگترین مزیت آن هاست .
خرید از نمایشگاه آنلاین فرش ماشینی کاشان
1 . از نمایشگاه های اینترنتی خرید کنید که تولید کننده هستند و در واقع به نوعی رابطه مستقیمی با فروشنده دارند . این نوع فروشندگاه ، فروش حضوری در کارخانه را نیز دارند . از مزایای خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده این است که خریدار به محصول اصل کارخانه با قیمت درب کارخانه دسترسی پیدا می کند . در حقیقت خریدار می تواند فرش اصل با قیمت تولیدی و با برند معتبر خریداری کند .
2 . از فروشگاه های آنلاین و یا نمایشگاه های اینترنتی خرید کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد زرین پال که همان نماد ضمانت پرداخت است خریداری کنید . در صورت تخلف فروشنده ، مشتری می تواند بر طبق قوانین این نمادها که از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است ، شکایت کند .
3 . قبل از خرید ، کیفیت فرش های ماشینی نمایشگاه را بسنجید . به خصوصیات آن ها دقت کنید و پس از خرید آنلاین آن خصوصیات را با برچسب پشت فرش تطبیق دهید . در صورتی که مشخصات مندرج شده در وب سایت با مشخصات پشت محصول یکی نبود می توانید از تحویل آن امتناع کنید .
4 . نمایشگاه فرش یعنی جایی که دنیایی از طرح و رنگ فرش و قالی در آن جا موجود است و عنوان یک نمایشگاه آنلاین هم به وب سایتی تعلق می گیرد که طرح ها و نگاره های بی شماری را داشته باشد . فروشگاه آنلاینی که دنیایی از طرح و نقشه است یعنی در فروش خود موفق بوده است و توانسته است با فروش طرح های قدیمی ، طرح های جدید را ارائه دهد .
به وب سایت فرش کاشان می توان نمایشگاه فرش کاشان گفت چون تا به امروز در حدود 1466 طرح زیبا و جدید در این نمایشگاه وجود دارد . از مزیت این وب سایت این است که افراد با ورود به صفحه اصلی می توانند وارد منوی محصولات بشوند و یا اینکه نام طرح خود را در بالای صفحه روی نوار مرورگر جستجو کنند و اگر می خواهند فرش خود را بر اساس رنگ انتخاب کنند می توانند کلیک جستجو فرش براساس رنگ را بزنند و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند . طراحان این نمایشگاه اینترنتی ، راه های ساده را برای خریداران در پیش رو گذاشته اند تا دستیابی به محصول مورد نظر راحت باشد .
ولی بسیاری از افراد هستند که خرید از نمایشگاه های اینترنتی فرش را ولو با داشتن نماد اعتماد معتبر نمی دانند . این افراد می توانند به صورت حضوری در کارخانه حضور یابند و خرید خود را از کارخانه انجام دهند .
نکته برای خریداران حضوری از کارخانه :
از آنجایی که نمایش تمامی طرح ها و نگاره ها در کارخانه به دلیل زیاد بودن طرح ها و نقشه ها امری محال است ، به همین دلیل توصیه می شود که خریدار قبل از حضور در کارخانه از طرح های زیاد در وب سایت دیدن کند و سپس برای خرید حضوری در کارخانه اقدام کند .
خرید محصولات از نمایشگاه آنلاین فرش کاشان و از کارخانه فرش کاشان به همراه ضمانت نامه و گارانتی خواهد بود .
فرش های باکیفیت کاشان را از کارخانه و از نمایشگاه اینترنتی خریداری کنید
در خرید فرش ، فقط زیبایی مطرح نیس چه بسا بعضی از محصولات ظاهری زیبا و فربینده دارند ولی از کیفیت پایینی برخوردارند .
کیفیت بالای فرش یعنی اینکه :
1 . فرش با بهترین الیاف آکریلیک بدون پرز هیت ست شده بافته شده باشد .
2 . در بافت نخ تار و پود آن پنبه به کار رفته باشد تا لطافت و نرمی آن بالا رود .
3 . با پیشرفته ترین دستگاه بافته شده باشد .
4 . شانه و تراکم محصول بالا باشد و در حقیقت فرش فشرده و توپر باشد .
5 . آهار فرش و یا چسب پشت فرش به صورت استاندارد زده شده باشد چون گره های فرش های ماشینی ، در حقیقت به شکل U مانند دور نخ تار پیچیده می شوند و این گره ها در محصولاتی که با شانه و تراکم بالا بافته شده اند به صورت فشرده تر قرار می گیرند و با استفاده از آهار و یا چسب به هم فیکس می شوند . اگر آهار غیر اصولی زده شده باشد این گره ها در مرور زمان از هم باز می شوند .
6 . شیرینگ فرش به اصولی زده شده باشد . فرش های ماشینی بعد از مرحله تولید باید پرداخت شوند تا نخ خاب که در حقیقت همان نخ روی سطح قالی است به صورت یکنواخت باشد و موج دار بودن آن رفع شود .
وب سایت فرش کاشان در تولید محصولات ماشینی تمامی موارد بالا را رعایت کرده است و مشتریان می توانند بر طبق گارانتی و ضمانت نامه در صورتی که هر کدام از موارد بالا در محصول رعایت نشده باشد ، آن محصول را به کارخانه ارجاع دهند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان