تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

دیدن و خرید از نمایشگاه آنلاین فرش ماشینی کاشان

نمایشگاه آنلاین فرش ماشینی کاشان

در لغت نمایشگاه به معنای جایی برای جلوه دادن و یا نمایش دادن کالا می باشد . در معنای محاوره ای ، نمایشگاه فرش به جایی می گویند که افراد به صورت حضوری در مکانی که توسط تولید کنندگان دایر شده است حضور یابند و از انواع محصولات به صورت حضوری دیدن نمایند . با پیشرفت علم و تکنولوژی ، نمایشگاه های آنلاین فرش و یا فرش مارکت های اینترنتی نیز در دنیای مجازی حضور پیدا کردند و بدین صورت افراد با دنیای بی کرانی از فرش های ماشینی آشنایی پیدا کردند . یکی از بزرگترین مزیت نمایشگاه های اینترنتی این است که افراد می توانند در هر ساعتی از شبانه روز که می خواهند به این نمایشگاه ها وارد شوند و انواع طرح ها و نقشه ها را با رنگبندی متفاوت ببینند و نسبت به خرید آن ها اقدام کنند . مقایسه بین قیمت انواع محصولات در نمایشگاه های اینترنتی مختلف یکی از بزرگترین مزیت آن هاست .
خرید از نمایشگاه آنلاین فرش ماشینی کاشان
1 . از نمایشگاه های اینترنتی خرید کنید که تولید کننده هستند و در واقع به نوعی رابطه مستقیمی با فروشنده دارند . این نوع فروشندگاه ، فروش حضوری در کارخانه را نیز دارند . از مزایای خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده این است که خریدار به محصول اصل کارخانه با قیمت درب کارخانه دسترسی پیدا می کند . در حقیقت خریدار می تواند فرش اصل با قیمت تولیدی و با برند معتبر خریداری کند .
2 . از فروشگاه های آنلاین و یا نمایشگاه های اینترنتی خرید کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد زرین پال که همان نماد ضمانت پرداخت است خریداری کنید . در صورت تخلف فروشنده ، مشتری می تواند بر طبق قوانین این نمادها که از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است ، شکایت کند .
3 . قبل از خرید ، کیفیت فرش های ماشینی نمایشگاه را بسنجید . به خصوصیات آن ها دقت کنید و پس از خرید آنلاین آن خصوصیات را با برچسب پشت فرش تطبیق دهید . در صورتی که مشخصات مندرج شده در وب سایت با مشخصات پشت محصول یکی نبود می توانید از تحویل آن امتناع کنید .
4 . نمایشگاه فرش یعنی جایی که دنیایی از طرح و رنگ فرش و قالی در آن جا موجود است و عنوان یک نمایشگاه آنلاین هم به وب سایتی تعلق می گیرد که طرح ها و نگاره های بی شماری را داشته باشد . فروشگاه آنلاینی که دنیایی از طرح و نقشه است یعنی در فروش خود موفق بوده است و توانسته است با فروش طرح های قدیمی ، طرح های جدید را ارائه دهد .
به وب سایت فرش کاشان می توان نمایشگاه فرش کاشان گفت چون تا به امروز در حدود 1466 طرح زیبا و جدید در این نمایشگاه وجود دارد . از مزیت این وب سایت این است که افراد با ورود به صفحه اصلی می توانند وارد منوی محصولات بشوند و یا اینکه نام طرح خود را در بالای صفحه روی نوار مرورگر جستجو کنند و اگر می خواهند فرش خود را بر اساس رنگ انتخاب کنند می توانند کلیک جستجو فرش براساس رنگ را بزنند و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند . طراحان این نمایشگاه اینترنتی ، راه های ساده را برای خریداران در پیش رو گذاشته اند تا دستیابی به محصول مورد نظر راحت باشد .
ولی بسیاری از افراد هستند که خرید از نمایشگاه های اینترنتی فرش را ولو با داشتن نماد اعتماد معتبر نمی دانند . این افراد می توانند به صورت حضوری در کارخانه حضور یابند و خرید خود را از کارخانه انجام دهند .
نکته برای خریداران حضوری از کارخانه :
از آنجایی که نمایش تمامی طرح ها و نگاره ها در کارخانه به دلیل زیاد بودن طرح ها و نقشه ها امری محال است ، به همین دلیل توصیه می شود که خریدار قبل از حضور در کارخانه از طرح های زیاد در وب سایت دیدن کند و سپس برای خرید حضوری در کارخانه اقدام کند .
خرید محصولات از نمایشگاه آنلاین فرش کاشان و از کارخانه فرش کاشان به همراه ضمانت نامه و گارانتی خواهد بود .
فرش های باکیفیت کاشان را از کارخانه و از نمایشگاه اینترنتی خریداری کنید
در خرید فرش ، فقط زیبایی مطرح نیس چه بسا بعضی از محصولات ظاهری زیبا و فربینده دارند ولی از کیفیت پایینی برخوردارند .
کیفیت بالای فرش یعنی اینکه :
1 . فرش با بهترین الیاف آکریلیک بدون پرز هیت ست شده بافته شده باشد .
2 . در بافت نخ تار و پود آن پنبه به کار رفته باشد تا لطافت و نرمی آن بالا رود .
3 . با پیشرفته ترین دستگاه بافته شده باشد .
4 . شانه و تراکم محصول بالا باشد و در حقیقت فرش فشرده و توپر باشد .
5 . آهار فرش و یا چسب پشت فرش به صورت استاندارد زده شده باشد چون گره های فرش های ماشینی ، در حقیقت به شکل U مانند دور نخ تار پیچیده می شوند و این گره ها در محصولاتی که با شانه و تراکم بالا بافته شده اند به صورت فشرده تر قرار می گیرند و با استفاده از آهار و یا چسب به هم فیکس می شوند . اگر آهار غیر اصولی زده شده باشد این گره ها در مرور زمان از هم باز می شوند .
6 . شیرینگ فرش به اصولی زده شده باشد . فرش های ماشینی بعد از مرحله تولید باید پرداخت شوند تا نخ خاب که در حقیقت همان نخ روی سطح قالی است به صورت یکنواخت باشد و موج دار بودن آن رفع شود .
وب سایت فرش کاشان در تولید محصولات ماشینی تمامی موارد بالا را رعایت کرده است و مشتریان می توانند بر طبق گارانتی و ضمانت نامه در صورتی که هر کدام از موارد بالا در محصول رعایت نشده باشد ، آن محصول را به کارخانه ارجاع دهند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی