تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمایی خرید فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه

خرید فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه

خرید فرش از پایتخت فرش جهان به قیمت کارخانه با کیفیت عالی برای همگان فراهم شد .
شهرستان کاشان ، سابقه بالایی در تولید قالی های دستباف و به دنبال آن تولید فرش های ماشینی دارد و شهرت و آوازه جهانی دارد . اولین تولیدات ماشینی دراین شهرستان 350 شانه بود که با پیشرفت صنعت فرش و قالی و به روی کار آمدن دستگاه های جدید و پیشرفته ، محصولات با شانه و تراکم بالاتر تولید شدند . محصولات 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه به مرور زمان در کارخانه های تولید کننده این شهرستان تولید شدند .
ولی بسیاری از افراد هستند که می خواهند محصول باکیفیت با زیبایی بسیار را به قیمت کارخانه و تولیدی و ارزانتر از بازار فرش بخرند . پس باید به خریداران هشدار داد که در انتخاب کارخانه مورد نظر دقت کنند و خرید فرش از کارخانه ای را مد نظر قرار دهند که به فروش مستقیم پایبند است و بهترین فرش های ماشینی کاشان را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند . چون در این شهرستان واسطه گران سودجویی هستند که محصولات را از کارخانه های تولید کننده خریداری می کنند و با دریافت سود آن را با واسطه و میانجی گری به فروش می رسانند .
چرا خرید فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان ؟
محصولات کارخانه فرش کاشان از استاندارد جهانی و کیفیت مطلوب برخوردار است . دلیل استاندارد بودن و درجه یک بودن محصولات ، نوع الیاف به کار برده و استفاده از دستگاه های پیشرفته است . الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب وقتی به کار می رود محصول را مقاوم تر ، درخشان تر می کند و این الیاف در مرحله هیت ست تمامی پرزهایش گرفته می شود . فرش 1200 شانه آکریلیک از لحاظ کیفیت و زیبایی قابل مقایسه با فرش 1200 شانه پلی استر و یا پلی پروپلین نیست .
تمامی این محصولات با دستگاه به روز شونهر و وندویل بافته می شود که این دستگاه ها محصولات بی نقص و بی عیب تولید می کنند . در کنار کیفیت ، زییبایی طرح و نگاره نیز اهمیت ویژه ای دارد به همین منظور مدیران این کارخانه ، بهترین طراحان خبره و زبر دست را استخدام کردند تا جدیدترین طرح فرش کاشان را در رنگ های جدید و نگاره های زیبا تولید کنند .
کیفیت بالای فرش و زیبایی طرح و نگاره در کنار قیمت پایین ارزش دارد . عوامل بسیاری دست به دست هم می دهند تا کارخانه بتواند محصولات باکیفیت خود را به قیمت کارخانه و تولیدی ارائه دهد . خرید متریال خام به صورت عمده ، خرید دستگاه های باکیفیت و پیشرفته و حذف محصولات بی عیب و نقص ، فروش مستقیم و بدون واسطه و ارتباط مستقیم با فروشنده عواملی هستد که منجر می شود تا کارخانه محصولات خود را ارزانتر از بازار فرش عرضه کند .
چگونه باید به خرید فرش به قیمت کارخانه اقدام کرد ؟
گروه تجاری فرش کاشان به دو صورت اقدام به فروش مستقیم کرده است :
1 . خرید حضوری فرش کاشان :
این نوع خرید ، که یک روش مستقیم است افراد برای خرید فرش به کارخانه و یا فروشگاه مراجعه می کنند . در خرید حضوری خریداران باید دقت کنند تا خرید را از کارخانه تولید کننده به صورت مستقیم خریداری کنند و از خرید از فروشگاه های در سطح شهر امتناع کنند چون بسیاری از این فروشگاه هایی که در سطح شهر هستند محصولات خود را به دلیل اینکه تولید کننده نیستند با واسطه و میانجی گری به فروش می رسانند .
2 . خرید اینترنتی فرش کاشان :
خرید از فروشگاه های مجازی در دنیای اینترنت و وب است که از مهمترین مزیت های آن دسترسی آسان و راحت به محصولات ، خرید آسان و تحویل فوری درب منزل ، امکان دیدن دنیایی از طرح ها در کوتاه ترین زمان می باشد . البته باید به خریداران هشدار داد که خرید از فروشگاه های آنلاینی را مد نظر قرار دهند که تولید کننده هستند و واسطه گر و میانجگر نیستند .
گروه تجاری فرش کاشان در هر دو نوع خرید ، تمامی محصولات را با ضمانت نامه کتبی و گارانتی ارائه می دهد .
محتوای مربوطه : چگونه به خرید اینترنتی فرش اعتماد کنیم ؟
خرید فرش به قیمت کارخانه از 500 شانه تا 1500 شانه
محصولات گروه تجاری فرش کاشان ، از تنوع بالایی در تولید برخوردار است و افراد می توانند بنا بر نوع نیاز و سلیقه خود ، اقدام به انتخاب فرش کنند . فرش های سنتی و مدرن در این کارخانه موجود هستند . فرش های 500 شانه ارزان قیمت که از کیفیت و زیبایی کمتری برخور دار است ، فرش های 700 شانه تراکم 2550 ، 1000 شانه تراکم 3000 ، 1200 شانه تراکم 3600 و 1500 شانه تراکم 4500 از محصولات کلاسیک و سنتی این گروه تجاری می باشد .
محصولات ارزان قیمت 500 شانه برای مکان هایی که از فرش به عنوان کف پوش استفاده می شود از جمله مساجد ، هیئت ها و مکان های عمومی مذهبی مناسب است .
قیمت محصولات 700 شانه کمتر از 1000 و 1200 شانه است و از زیبایی و ظرافت کمتری برخوردار است ولی به دلیل ضخامت استانداردی که دارد برای اتاق نشیمن ، راهروها ، و مکان هایی پررفت و آمد مناسب است .
محصولات 1000 شانه و 1200 و 1500 جز محصولات دستبافتگونه هستند که با بالا رفتن شانه و تراکم در این محصولات بالطبع ظرافت و زیبایی بالا رفته و از  ضخامت آن ها کم شده است به گونه ای که ظرافت فرش های 1500 شانه کاشان خیره کننده است
حال می توانید این محصولات دستبافتگونه گرانقیمت زیبا را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی از گروه تجاری فرش کاشان خریداری کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی