تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تولید انواع فرش ماشینی دستبافنما

خرید انواع فرش ماشینی دستبافتنما

فرش های دستبافتگونه و یا دستبافنما با پیشرفت صنعت فرش و ورود دستگاه های پیشرفته و مجهز وندویل و شونهر تولید شدند . این فرش های ظریف ماشینی بسان قالی های دستباف می  مانند و علاقه مندان به قالی های دستباف اصیل می توانند از این محصولات لوکس ماشینی بهره ببرند . این محصولات با دستگاه HCIx2 و با بهترین الیاف ریز و مستحکم ظریف بافته می شود .
فرش های دستبافنما چه فرش هایی هستند ؟
ظرافت و زیبایی محصولات ماشینی بستگی به تعداد گره در فرش دارد . تعداد بالای گره هم در محصولات ماشینی سبب بالا رفتن شانه و تراکم می شود . شانه به تعداد گره هایی که در یک متر از فرش توسط دستگاه HCIx2 زده می شود گفته می شود و تراکم به تعداد گره هایی که در یک متر از طول آن زده می شود . هرچه تعداد این گره ها بالاتر باشد فرش زیباتر ، ظریف تر و دستبافتگونه تر می شود به گونه ای که محصولات هزارو پانصد شانه نمونه ای زیبایی از قالی های دستبافت نما هستند . به محصولات 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه ، فرش های دستبافنما گفته می شود که از میان این محصولات ، فرش های 700 شانه ظرافت کمتری نسبت به بقیه دارد .
تراکم بالای فرش ، ویژگی توپری و فشردگی بین ریشه ها را به وجود می آورد و طول عمر و مقاومت محصول را بالا می برد . تراکم با توجه به شانه بافته می شود . مثلا محصولات 700 شانه ، تراکم 2550 تا3000 را دارند . فرش های 1500 شانه دستبافنما با تراکم 4500 بافته می شوند .
طرح های اصیل ایرانی بسیار ریز و دارای گل های زیادی هستند . به همین دلیل است که آن ها را باید با شانه و تراکم بالا بافت تا زیبایی خود را به نحو احسنت نشان دهند .
فرش های دستبافنما دارای ظرافت بالا و ضخامت کمی هستند . ضخامت نخ خاب قالی های هزارو پانصد شانه دستبافتگونه ، در حدود 6 میلی متر است که جزء فرش های نازک به حساب می آید به همین دلیل است که کارشناسان فرش توصیه می کنند که از محصولات با شانه و تراکم بالا و دستبافتنما برای مکان های پررفت و آمد و جاهایی که در معرض آلودگی است استفاده نکنید .
عکس فرش های دستبافنما در وب سایت فرش کاشان موجود است . افراد می توانند به صفحه اصلی سایت گروه تجاری فرش کاشان مراجعه کنند و فرش های دستبافنمای 1200 شانه ، فرش های دستبافتگونه 1000 شانه ، فرش های زیبای 700 شانه و محصولات 1500 شانه ظریف را ببینند .
فرش جدید دستبافنمای 1500 شانه
خرید انواع فرش های دستبافتگونه ظریف و دستبافنما به قیمت کارخانه
گروه تجاری فرش کاشان ، سعی کرده است با بالا بردن شانه و تراکم محصولاتش بهترین و باکیفیت ترین و زیباترین فرش های ظریف دستبافنما را تولید و روانه بازار کند . این گروه تنوع محصولاتش را بالا برده است به گونه ای که افراد بر حسب نیاز و  نوع فضایی که دارند می توانند اقدام به انتخاب انواع فرش های ماشینی دستبافتگونه کاشان کنند . سعی شده است طرح های به کار برده در این فرش های لوکس ، سنتی و طرح های اصیل ایرانی و یا تلفیقی از طرح های سنتی و مدرن باشد .
برای خرید انواع فرش های ظریف و لوکس کاشان خریداران می توانند به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کنند . در خرید اینترنتی بدین صورت است که مشتری بعد از دیدن محصولات زیبای لوکس می تواند با شماره تلفن  واحد فروش و سفارشات : 03155443197 -  03155443195مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرد و طرح و نوع شانه و تراکم را به واحد فروش بازگو کند و واحد فروش بعد از پیگیری های لازم و استعلام از موجود بودن طرح و نقشه در کارخانه ، با مشتری تماس گرفته و با گرفتن بیعانه ای اندک ، محصول را در اسرع وقت به صورت رایگان ارسال می نماید . خریدار می تواند از طریق وب سایت نیز ثبت سفارش کند .
در خرید حضوری مشتری می تواند با همین شماره های ذیل شده تماس بگیرد و قرار حضوری بگذارد .
هدف از فروش اینترنتی محصولات دستبافنما این است که این محصولات در معدود کارخانه هایی تولید می شود . از آنجایی که این کارخانه توانایی بالایی در تولید فرش های دستبافتگونه دارد به همین منظور سعی کرده است تا تمامی ایرانیان بتوانند به آسانی به این فرش های زیبای ظریف کاشان دسترسی پیدا کند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی