تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تولید فرش گل برجسته ماشینی کاشان

تولید فرش گل برجسته کاشان 1200 شانه

فرش های گل برجسته ماشینی به دلیل برجسته بودن و ظرافت و زیبایی بسیار و ریز بافت بودن ، مورد توجه خریداران قرار گرفته است . این محصولات لوکس ، که دارای نقوش برجسته و سطوح نامنظمی هستند در جدیدترین طرح ها و زیباترین نگاره ها تولید می شوند تا کسانی که آیتم زیبایی و ظرافت قالی برایشان اهمیت دارد بتوانند از این فرش های خاص بهره مند شوند .
تولید فرش های ماشینی گل برجسته در کارخانه فرش کاشان چگونه است ؟
گروه تجاری فرش کاشان ، در کنار تولید دیگر محصولات به تولید فرش های گل برجسته ماشینی کاشان پرداخته است و با استفاده از الیاف هایبالک و نخ آکریلیک این قالی های نقش برجسته را تولید می کند . تولید این محصولات در این کارخانه بدین گونه است که همانند دیگر فرش های ماشینی در شانه و تراکم های مختلف تولید می شود سپس در مرحله آهار و تکمیل طی فرآیندی ، نقوش برجسته روی آن ایجاد می شود . مرحله برجسته شدن قالی بدین صورت است که محصول بافته شده با الیاف آکریلیک و هایبالک ، از روی دیگ بخار رد می شود . قسمت هایی از محصول که با نخ هایبالک تولید شده اتد به دلیل اینکه در برابر بخار آب و گرما استحکام ندارند و در برابر حرارت خاصیت جمع شوندگی دارند ، کمی کوتاهتر شده و از نظر ضخامت و قطر حجیم و پفکی می شوند و در نمره نخ کمی تغییر ایجاد می شود و نخ های آکریلیک بدون تغییر باقی می مانند . پس طراح باید در نظر بگیرد در قسمت هایی از فرش که می خواهد فرورفتگی ایجاد شود باید با نخ هایبالک بافته شود . به دلیل بافته شدن این محصولات با نخ هایبالک ، برخی از افراد نام دیگر آن ها را فرش های هایبالک نیز نامیده اند . 
از آنجایی که در تولید فرش های گل برجسته کاشان بر خلاف دیگر محصولات ، برای برجسته نمودن نگاره و نقوش ، قالی باید از دیگ بخار و گرما عبور داده شود بهتر است این محصولات با الیاف آکریلیک بافته شوند تا بعد از عبور از این فرآیند قسمت هایی که با نخ آکریلیک بافته شده اند صدمه نبینند .
نمونه هایی از فرش های گل برجسته 1200 شانه کاشان
قالی های برجسته ، بهتر است در شانه و تراکم بالا بافته شوند تا علاوه بر زیبایی و ظرافت بسیار از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند . طرح های جدید و به روز از آنجایی که دارای گل ها و نگاره های بسیار ریز و ظریف هستند بهتر است با شانه و تراکم بالا بافته شوند . یکی از بهترین محصولات ، فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 می باشند . این فرش های ماشینی وقتی زیباتر می شوند که در نقوش آن ها کمی برجستگی باشد .
فرش 1200 شانه طرح گلبهار
این طرح زیبا ، همانند طرح های افشان بدون ترنج مرکزی است و با استفاده از 8 رنگ زیبا و باکیفیت در رنگ های فیلی و کرم تولید شده است . ارتفاع نخ خاب این محصول در حدود 6 میلی است . قسمت هایی که قرار است فرورفتگی ایجاد شود از نخ هایبالک و قسمت هایی که قرار است برجستگی در آن ایجاد شود از نخ آکریلیک استفاده شده است . این طرح نمونه ای از فرش جهیزیه عروس است که می تواند به دکوراسیون عروس جلوه زیبایی ببخشد .
برای خرید حضوری و یا خرید اینترنتی با شماره تلفن 031-55443197 و 031-55443195 و یا 09133602885 تماس بگیرید .
فرش طرح گل بهار زیبا گل برجسته 1200 شانه
قالی 1200 شانه گل برجسته کاشان طرح بهار
کسانی که به دنبال فرش سرمه ای گل برجسته هستند می توانند از این طرح بهره مند شوند . این طرح در رنگ های سرمه ای و کرم به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 ارائه می شود . کیفیت این فرش لوکس با طرح جدید ، به دلیل بافته شدن با الیاف آکریلیک و هایبالک بالاست .
برای دیدن بقیه فرش های گل برجسته ماشینی کاشان به صفحه اصلی وب سایت فرش کاشان مراجعه کنید .
فرش گل برجسته 1200 شانه بدون ترنج
خرید فرش گل برجسته کاشان به قیمت درب کارخانه و تولیدی
از آنجایی که در تولید محصولات برجسته ، فرآیندی اضافه تر صورت می گیرد تا نقوش آن برجسته شود ، بهتر است برای خرید ارزان قیمت این محصولات ، خریدی مستقیم و بدون واسطه از کارخانه انجام دهید . کارخانه فرش کاشان ، توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه از قیمت فرش های گل برجسته ماشینی کاشان بکاهد و این محصولات زیبای خاص را با قیمتی ارزانتر از بازار فرش به فروش برساند . ارائه قیمت ارزان توسط این گروه تجاری ، به دلیل فروش بی واسطه است و گرنه این کارخانه تمامی محصولات خود را با بهترین الیاف آکریلیک و هایبالک تولید می کند .
تولید فرش های گلبرجسته باکیفیت کار هر تولید کننده ای نیست به همین دلیل دستیابی به این فرش های خاص کمی دشوار است . گروه تجاری فرش کاشان این فرش های زیبای کاشان را به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رساند . تمامی طرح های جدید فرش گل برجسته با عکس و مشخصات کامل در وب سایت فرش کاشان موجود است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی